דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

שלג קל

משתמש מקצוען
כדי לפתוח סתימה בכיריים של גז לא צריך את המחט המיוחד
אלא אפשר לקחת את חוט הברזל הדק שנמצא במסכה כירורגית שמטרתה להדק את המסכה על האף לקלף מהפלסטיק ויש לכם מחט מעולה לפתיחת הסתימה
או את הברזל של הסוגר של הלחם

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אלא אפשר לקחת את חוט הברזל הדק שנמצא במסכה כירורגית שמטרתה להדק את המסכה על האף לקלף מהפלסטיק ויש לכם מחט מעולה לפתיחת הסתימה
אני משתמש בחוט שנמצא בסוגר של הלחם ודומיו
זה יותר קשיח

112123

משתמש מקצוען
בעניין הנ"ל
אצלי יש בעיה הפוכה עוצמת האש חזקה מדי (גם על הכי נמוך) למי יש רעיון איך לטפל בזה

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
לקלף ראש שום בבת אח בלי הריחח.
קחו ראש שום שימו בסיר קטן( צריך שהשום יהיה יבש)
תנערו חזק לכל הכיוונים אחרי בערך חצי דקה /דקה יצאו לכם שיניים שלמות מקולפות.
בלת"ק,
כמעט לא קראת תגובות
אבל הרעיון הנ"ל, אולי מישהו כבר כתב
נכון גם לקילוף ביצים קשות
אני מרוקנת את המים של הבישול,
מנערת את הסיר, שהביצים ידפקו בדפנות,
כמה דפיקות, והקליפות מתנתקות מהביצה, אני מורידה חתיכת קליפה, וכל הקליפה אצלי ביד
צ'יק צ'אק והביצים מקולפות בלי חורים

עובדת מהבית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בלת"ק,
כמעט לא קראת תגובות
אבל הרעיון הנ"ל, אולי מישהו כבר כתב
נכון גם לקילוף ביצים קשות
אני מרוקנת את המים של הבישול,
מנערת את הסיר, שהביצים ידפקו בדפנות,
כמה דפיקות, והקליפות מתנתקות מהביצה, אני מורידה חתיכת קליפה, וכל הקליפה אצלי ביד
צ'יק צ'אק והביצים מקולפות בלי חורים
@נס שאני כאן
ממש נס שאת כאן!!:ROFLMAO:

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נדמה, כי 'דור המסכות' כבר שוכח מן הכיריים לטובת האינדוקציה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה