עזרה גמח נצרך בבתי חולים

ריקי שחור

משתמש מקצוען
פתאום אני חושבת, אולי יש הרבה גמ"חים בתוך ובסמיכות לבתי חולים, אבל אנשים פשוט לא יודעים.
אולי זה הגמ"ח הכי נחוץ: דף מסודר שיחולק בחדר מיון ובכל מחלקה, שירכז את כל המידע הנחוץ, כל הגמ"חים, מספרים של ארגוני חסד.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
פעם הייתי עם הבן בבית חולים ביום שישי,
זמן קצר לפני שבת הגיעה משפחה חרדית, לבושה לשבת...
האבא עם כל הילדים. חילקו לכל ילד ממתק לשבת,
ולהורים עיתון של שבת... [היו להם כמה לבחירה]
מבחינתי זה היה ממש במקום.
יש בתי חולים שבכל שבוע מחלקים בהם במחלקות עיתון המודיע, לחמניות לשבת, ממתקים לילדים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
פלאפונים
כסא בטיחות
תפילין
אוכל לחולים בהזמנה אישית
(אני שלחתי מונית מקרית ספר לתל השומר עם באגט וחביתה כי החולה רצה דוקא את זה,
וחברתי שלחה מנת פיצה כשרה לילד החולה שלא רצה כלום לאכול)

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אקמול!!
כמה שזה פשוט אבל הייתי עם תינוקת בת חודש בבי"ח (לא משהו רציני ב"ה) ובגלל שהיא רק ינקה הייתי איתה כל הזמן.
בשבת היה לי חום גבוה, ומגרנה איומה! הלכתי לבקש אקמול מהקבלה אבל לא נתנו לי כי אסור להם לתת למי שלא תחת השגחתם,
כמה שרציתי הם לא נתנו...אמרו שאסור להםלתת!
למזלי, זה היה במעייני הישועה והיה קרוב לעזר מציון הלכתי לשם לקחת כדור אקמול...
(סוג של גמ"ח תרופות בסיסיות למלווים)

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נצרך מאוד!
בד"כ במחלקות יש מי שעובר ומניח תפילין למאושפזים.
אבל מלווה (ואל תיכנסו לקטע של חייב או לא) שמוצא את עצמו במיון ורוצה להתפלל ולהניח תפילן, מוצא את עצמו תקוע.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע מנסיון של כאלה שהיו מאושפזים ולא משנה תקופה ארוכה או כמה ימים
מיילים פקסים טלפון ומדפסת

לא פעם הסתבכתי (או ניסיתי לעזור למשהי שהסתבכה) עם התחייבויות או אישורים... מכתבים שהיית צריכה דחוף ולא היה לי איך
אני עם פלאפון כשר וכשזה אשפוז קצר גם לא לוקים מחשב בדר"כ
להתחיל לבקש טובות מכל העולם פחות נחמד ופחות מועיל.

וזה ממש מוזר לי שלא כתבו את זה עד עכשיו כי אני אישית נתקלתי הרבה באנשים שהיו צריכים עזרה מהסוג הזה

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היינו לפני כשלושה חודשים בסןרוקה בשבת ואחד מהאנשים שם הפנה אותנו למחלקת שבת.יש שם ארוחות שבת לאורחים ולמתאשפזים
אבל לאנשים מפונקים כמונו היה חסר טעם של לחם בית ועוגות נורמליות ולא עוגיות יבשות בקופסא
זה מוזר להתלונן על כאלה שטויות כשנמצאים בבית חולים אבל מה לעשות שדקה לפני שבת אתה עף עם הילד למיון ומשאיר אחריך כל טוב הארץ וכל השבת מחשבותיך נודדות לעוגות ולמטעמים שנשארו בבית...

מה שבאמת נראה לי הכי נצרך זה גמח שפועל בשבת לצורך דברים שנתקעים ואין איך להסתדר בלעדיהם.

ריזל

משתמש רשום
לעשות עבודת שטח-לארגן רשימה של בנות ונשים שגרות בסביבה ומוכנות להחליף לזמן קצר/ארוך בני משפחה שרוצים לצאת/לנוח/לקנות/לחזור הביתה וכו'. להכין דף כזה עם מספרי טלפון ולהשאיר במחלקה/בקבלה וכד'.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מיילים פקסים טלפון ומדפסת

לא פעם הסתבכתי (או ניסיתי לעזור למשהי שהסתבכה) עם התחייבויות או אישורים... מכתבים שהיית צריכה דחוף ולא היה לי איך
אני עם פלאפון כשר וכשזה אשפוז קצר גם לא לוקים מחשב בדר"כ
להתחיל לבקש טובות מכל העולם פחות נחמד ופחות מועיל.

וזה ממש מוזר לי שלא כתבו את זה עד עכשיו כי אני אישית נתקלתי הרבה באנשים שהיו צריכים עזרה מהסוג הזה
צודקת.
לא פעם מאד נצרך, ואם יש מקום קרוב שאפשר לקבל ולשלוח, יכול להיות מאד מועיל.
קרה לי הרבה פעמים אבל תמיד עזרו לי המזכירות של המחלקות/מרפאות חוץ וחדר מיון.

מירי456

משתמש מקצוען
תצחקו, תצחקו-
גמ"ח נעלי בית!

לא אשכח את אותו מוצ"ש חורפי וגשום בו מצאתי את עצמי בבי"ח עם ילדה מתפתלת מכאבי בטן. המתנו לבוקר שיגיע טכנאי דימות כדי לשלול אפנדיציט.
כול הלילה ישבתי לידה כשלרגלי מגפיים...
אם רק היה איזה גמ"ח נעלי בית זאת היתה הקלה עצומה!

ומטפחות ראש...
אמא שלי כבר נתקעה לאישפוז לילה שלם עם פאה על הראש

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קרה לי הרבה פעמים אבל תמיד עזרו לי המזכירות של המחלקות/מרפאות חוץ וחדר מיון.
שמחה שעזרו לך לא יודעת מי הייתה הפקידה המתוקה ואיזה בית חולים
גמלי בפעם האחרונה נתקלתי במזכירה מיוחדת שעזרה לי המון פשוט רצתה לעזור ורק לעזור רק שהיו מאחורי עוד אנשים ולא ממש היה לה לתת לי את כל היום!:)

ולא פעם קיבלתי תשובה "אני לא יכולה לעזור לך "!!!(ולפעמים בצדק יש להם עוד הרבה מה לעשות)

מניסיון שלי כמה שאגיע מוכנה קורה שמשהו התפספס או לא בסדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה