עזרה גמח נצרך בבתי חולים

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא יודעת למה אתם אומרים שארוחות זה בנאלי.
אני זוכרת שכאשר אני הייתי בחדרי לידה, בעלי היה רעב ממש, ולא היה לו מה לנשנש, לפעמים זה שעות ארוכות ממש.
כנ"ל גם כששהינו עם חולה באשפוז ארוך. חוץ מפעם ביום ואולי בבוקר שעברו עזר מציון עם סנדויצים, לא היה מה להכניס לפה.
אז אולי גמ"ח כזה של תבואו, תצאו לכמה דקות ותתרעננו עם קפה ועוגה ואולי מרק חם בכל שעה, יכול ממש לעזור, במיוחד אם זה באיזורים לא חרדיים שאין מה לקנות בסביבה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תצחקו, תצחקו-
גמ"ח נעלי בית!

לא אשכח את אותו מוצ"ש חורפי וגשום בו מצאתי את עצמי בבי"ח עם ילדה מתפתלת מכאבי בטן. המתנו לבוקר שיגיע טכנאי דימות כדי לשלול אפנדיציט.
כול הלילה ישבתי לידה כשלרגלי מגפיים...
אם רק היה איזה גמ"ח נעלי בית זאת היתה הקלה עצומה!

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. משחקים מעניינים לילדים להעביר את הזמן (כמו: משחקי קופסה, קלפים, גיימבוי וכד')
2. דפי עבודה לילדים עם צבעים, לורדים, מדבקות וכו'
3. משחקים מעניינים למבוגרים, וגם מגזינים, תשבצים וכו'
4. השאלת ספרי קודש לציבור הלומדים - שיהיה להם את הספר שעוסקים בו במקום קרוב וזמין... (זכות כפולה..!)
5. גמ"ח שמירה על חולים לזמנים קצרים - כשההורים רוצים להתאוורר קצת באזור, או כשהם מחליפים משמרות למשל, ומי ששומר צריך להגיע הביתה לשמור על הילדים האחרים לפני שהשני יוצא...
6. יש דברים קטנים אבל מאד משמעותיים שאנשים שוכחים (מניסיון אישי), ואפשר לספק להם: ערכת צחצוח שיניים, טיטולים, מוצצים! ועוד...
7. נשנושים וממתקים קטנים, גם בשעות שאין ארגונים - בית חולים זה מקום מעבר לזמן ואם אתם גרים קרוב אולי אתם יכולים לבוא בשעה שאין אף אחד אחר שמחלק אוכל, אבל אנשים שנמצאים במיון למשל צריכים את זה בשעות האלו לא פחות... זה נותן הרגשה אחרת לגמרי!
בהצלחה!

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
6. יש דברים קטנים אבל מאד משמעותיים שאנשים שוכחים (מניסיון אישי), ואפשר לספק להם: ערכת צחצוח שיניים, טיטולים, מוצצים! ועוד...
זה בדיוק מה שרציתי להציע.
לפעמים מגיעים לבי"ח בכזה חפזון עם תינוק או פעוט, בלי ציוד מינימלי. גמ"ח של טיטולים, מגבונים, מוצצים, וכו' יכול ממש להציל אנשים.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תצחקו, תצחקו-
גמ"ח נעלי בית!

לא אשכח את אותו מוצ"ש חורפי וגשום בו מצאתי את עצמי בבי"ח עם ילדה מתפתלת מכאבי בטן. המתנו לבוקר שיגיע טכנאי דימות כדי לשלול אפנדיציט.
כול הלילה ישבתי לידה כשלרגלי מגפיים...
אם רק היה איזה גמ"ח נעלי בית זאת היתה הקלה עצומה!
הייתי מוסיפה גם מטפחת וכירבוליות

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד

חושב מחדש

משתמש מקצוען
פעם הייתי עם הבן בבית חולים ביום שישי,
זמן קצר לפני שבת הגיעה משפחה חרדית, לבושה לשבת...
האבא עם כל הילדים. חילקו לכל ילד ממתק לשבת,
ולהורים עיתון של שבת... [היו להם כמה לבחירה]
מבחינתי זה היה ממש במקום.

yudb

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודעת למה אתם אומרים שארוחות זה בנאלי.
אני זוכרת שכאשר אני הייתי בחדרי לידה, בעלי היה רעב ממש, ולא היה לו מה לנשנש, לפעמים זה שעות ארוכות ממש.
כנ"ל גם כששהינו עם חולה באשפוז ארוך. חוץ מפעם ביום ואולי בבוקר שעברו עזר מציון עם סנדויצים, לא היה מה להכניס לפה.
אז אולי גמ"ח כזה של תבואו, תצאו לכמה דקות ותתרעננו עם קפה ועוגה ואולי מרק חם בכל שעה, יכול ממש לעזור, במיוחד אם זה באיזורים לא חרדיים שאין מה לקנות בסביבה.
במיוחד במיוחד בלילה!!
כמה פעמים שהייתי במיון בלילה (והצטיידתי מראש בכמה מיני מאפה) חשבתי כמה היה נחוץ.
בכלל,
יש בתי חולים עם קפיטריות שאיני מבינה מדוע אין שם דברים בכשרויות מהודרות,
אני חושבת שרק מבחינה כלכלית זה שווה להם.

שרהלה

משתמש מקצוען
יש מישהי נדירה בביה"ח סורוקה בב"ש שמפעילה חדר כזה ובו כל טוב ארץ מצריים...
תוכלי לפנות באישי לקבל ממני מספר.
בכל אופן- יש שם גרביים להחלפה, ספרי קריאה, מיטה מתקפלת. נרות שבת פלטה שדולקת כל הזמן עם אוכל . כמה פלאפונים שניתן להוציא מהם שיחות.מנות חמות.רשימת עסקנים רפואיים.
שנגיע רק למחלקת יולדות!!!!

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני חושבת שרק מבחינה כלכלית זה שווה להם.
עוד נקודה.
חוץ מההכשר, המחירים.
בכשרות נורמלית יש רק במבה של אוסם או צמד וופלים של מן במחירים מטורפים.
מגיעים לבית חולים ורק על כמה חטיפים קטנים משלמים מחיר של קניה שבועית...

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מבחינתי זה היה ממש במקום.
באותה תקופה, היינו בבית חולים באחד החגים...
יו''ט של חג הסוכות..
בשעות הצהרים הגיע יהודי דתי, ולא חילק כלום, רק עבר בין החדרים ושאל האם אתם זקוקים למשהו, במה אפשר לעזור..
והקשיב לכל אחד.

בימי חול היו המוןןן מבקרים, אבל ביו''ט בצהרים, כשאתה חושב על כל העולם שחוגג עכשיו, השיחה איתו הייתה מים קרים על נפש עייפה.

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

מקצץ ציפורניים, אטמי אוזניים,
אם אפשר להקצות חדר עם כניסה חיצונית עם כל הציוד ועם מרק חם - וסנדוויצים, שתיה חמה וכדומה, יש כזה דבר באמריקה בהרבה בתי חולים וזה מחיה נפשות גם נפגשים שמה אנשים לדבר, ונעזרים בכל מיני דברים, מנינים ועוד, הרבה פעמים זה עוזר לשירותי בייבי סיטר, היות ומוצאים ונפגשים עם אנשים משלנו, ואין סוף מה שדבר כזה יכול לעזור לאנשים,

תזכו למצוות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה