עזרה גמח נצרך בבתי חולים

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
אשמח לשמוע מנסיון של כאלה שהיו מאושפזים ולא משנה תקופה ארוכה או כמה ימים איזה גמח נצרך ויעיל היה לפתוח ע"י משפחה שגרה בסמיכות לבית חולים.
מדובר בביח קרוב לשכונה חרדית אז כל הרעיונות הקלאסיים כבר קיימים -דירות, ארוחות וכו'
מחפשים רעיון נצרך מאד שלא קיים והיה עוזר מאד אם מישהו היה עושה.

תודה רבה !

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
גמ"ח מיטה

הכוונה לא רק למיטה שמי שצריך ישן עליה כי זה לא כולם יכולים
אלא כריות ושמיכות ומגן חושך לעיניים כמו שמחלקים בטיסה
דברים שאנשים צריכים להתארגנות ואין תמיד בבי"ח
גם חוט ומחט ניירות וכ' פיצ'יפקס שאנשים נתקעים

נערך לאחרונה ב:

זהבהלה

מנוי פרימיום
אולי גמח הלוואות של כסף קטן, לפעמים צריך למונית או בשביל לקנות משו לאכול ונתקעו בלי כלום.
זה לא הכי נשמע לי להלוות כסף לאנשים שלא מכירים וא"א לסמוך או שכן סומכים אבל תכלס הם שוכחים להחזיר..

זהבהלה

מנוי פרימיום

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מטענים לסלולארי מכל הסוגים.
זה מה שבאתי לכתוב.
נצרך ביותא
מצאתי את עצמי כמה פעמים באשפוז בלי ועד שהביאו לי מהבית [חוץ לעיר] יצאו לי קרניים בלי תקשורת עם העולם החיצון

גם שמפו/קרם רחצה
הרבה פעמים שכחתי להביא לאשפוז. לפעמים ירדתי לקניון בעין כרם לקנות ולפעמים הסתפקתי בסבון נוזלי דוחה של בית חולים.
עד שמביאים מהבית לוקח זמן...ורוצים כבר להתקלח

זהבהלה

מנוי פרימיום
שירותי בייבי סיטר לזמן קצר,
כאשר נמצאים בבית חולים, אפשר להשיג בייבי סיטר לשעות, אבל צריך רישום מראש, וכו',
לעיתים כל מה שזקוקים זה לחצי שעה של שקט...
לרדת לסיגריה ולאכול משהו, מאד קשה הרצף.
כאמא לילדים קטנים (ובעל כהן..) פחות רלוונטי..

זהבהלה

מנוי פרימיום
זה מה שבאתי לכתוב.
נצרך ביותא
מצאתי את עצמי כמה פעמים באשפוז בלי ועד שהביאו לי מהבית [חוץ לעיר] יצאו לי קרניים בלי תקשורת עם העולם החיצון

גם שמפו/קרם רחצה
הרבה פעמים שכחתי להביא לאשפוז. לפעמים ירדתי לקניון בעין כרם לקנות ולפעמים הסתפקתי בסבון נוזלי דוחה של בית חולים.
עד שמביאים מהבית לוקח זמן...ורוצים כבר להתקלח
אהבתי

avigaillll

משתמש פעיל
אחרי שעברתי אשפוז עם ילד לאחרונה הגעתי למסקנה שהכי קשה בחדר מיון ,
חסר מאד שתיה קפה, וכו , ולפעמים יוצא לשהות שם זמן רב, ואין אפשרות לעזוב את הילד לקנות..ובמקרים מסוימים מגיעים בפתאומיות ,

בהדסה יש בבוקר קפה ועוגה מעזר מציון שבאמת מציל,

זהבהלה

מנוי פרימיום
אחרי שעברתי אשפוז עם ילד לאחרונה הגעתי למסקנה שהכי קשה בחדר מיון ,
חסר מאד שתיה קפה, וכו , ולפעמים יוצא לשהות שם זמן רב, ואין אפשרות לעזוב את הילד לקנות..ובמקרים מסוימים מגיעים בפתאומיות ,

בהדסה יש בבוקר קפה ועוגה מעזר מציון שבאמת מציל,
אולי הייתי צריכה להדגיש
זה חייב להיות גמח בבית ולא בבי"ח כי יש לי ילדים קטנים ובעלי כהן (ולכן גם לא יכולה לקחת אותם ולהכנס איתם)
המטענים ממש מצא חן בעיני!!

איילתוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קומקום חשמלי, אני הייתי מאושפזת כחודשיים ברציפות עם תינוקת קטנה וכל פעם בלילה הייתי צריכה ללכת עד למטבח כדי לקחת מים חמים לחמם לה את האוכל... זה גם גם יכול לשמש את ההורים לשתיה חמה וכד' רק צריך כמובן זהירות גדולה שלא יגעו בזה ילדים. (אני הייתי משתמשת עם קומקום שהבאתי רק במהלך הלילה כדי לא לסכן... ומקפידה לשפוך את המים החמים שנותרו...)
מצטרפת גם לרעיון של גמ"ח למטענים וכן סבון נוזלי שאכן "נתקעים" בלעדיהם....

yudb

משתמש סופר מקצוען
משהו שאין בכל בית חולים,
בכל אופן במוקד מכבי זה נצרך ממש בעייני ואולי גם בבתי חולים
.שתהיה שתייה מתוקה ושוקולד בעמדת אחיות עם מוניטור
לפעמים המוניטור לא טוב ואשה רואה את זה ועדיין משאירים אותה ואז צריך לרדת לחפש לקנות משהו מתוק וכו.
ובעוד שקוביית שוקולד אצל האחיות יכולה להציל משהות של עוד חצי שעה נוספת במקרה הטוב.

נכון שחשוב שאשה תצא עם שוקולד מהבית במקרים כאלה,
אבל לא תמיד זה יוצא.

א...
אבל צריך בשביל זה תקציב וזה לא השקעה חד פעמית

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה