דרוש מידע גמגום

ברית

משתמש רשום
אשמח לטלפון שלך או איך ניתן לדבר איתך לגבי גמגום בבחור בגיל 13
זה בחור שברגע שהוא מגמגם נראה כאילו תפוס לו השרירים בצוואר כאילו לא זז כל הורידים שלו בולטים למישהו מוכר הבעיה?
נראה הוא מגמגם במצב בינוני עד קשה ואולי אפילו קשה ,
ממליצה בחום על ד"ר פלואנסי יש להם גם תוצאות של 100% גם לכאילו שהיו במצב של גמגום קשה מאוד, דורש השקעה והתמדה עלות גבוהה ישנה השתתפות חלקית מקופ"ח זהב/משלים.

ברית

משתמש רשום
כמו שרשמתי כבר אחרי תחקיר עמוק:

לבעלי יש אח שגמגם עד גיל 18 אולי ועש איזה טיפול ועבר לו. אני בחרדות....

היינו בטיפול בנושא אחר איתו אצל קלינאית ואמרה שכרגע אין מה לטפל.
איזה טיפול רגשי לעשות לו? מה אני עושה???
אז כנראה יש לו נטיה מאחר וזה גנטי.
כל טיפול רגשי- לתרפיה בדרמה או במוסיקה ילדים מאוד מתחברים

Two-Or Music

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
ראיתי לנכון לשתף את הציבור עם מכתב מיוחד מהרבי מליובאוויטש לאישה שכתבה שיש לה קשיים בהתבטאות הדיבור:

ב"ה, כ"ו אד"ר, תשכ"ב
ברוקלין.
ברכה ושלום!
במענה למכתבה מכ"ג אד"ר, בו כותבת מצבה בנוגע לדבור וכו'.
ולפעמים הכי קרובות קורה זה מפני מאורע שהי' קשור בעצבים ומתיחותם, שלכן נוסף על מילוי הוראת הרופאים שתשאל בעצתם, תתחזק בבטחונה בהשי"ת המשגיח על כל אחד ואחת בהשגחה פרטית, ואז הרי נאמר, ה' לי לא אירא, וכשתתמעט מדת היראה, בדרך ממילא יתמעט גם הגמגום וכו'.
ועוד מהעצות בזה, שכשנתקלת במלה שמגמגמה, לא תתעקש לבטא דוקא מלה זו, אלא תשתדל להחליפה במלה אחרת ומה טוב לאחרי איזה שניות שתעבור המתיחות.

והעיקר בכל האמור והרי כל דבר תלוי בברכת השי"ת יוצר האדם ומנהיגו, לכן הרי הנהגה בחיי היום יומים מתאימה להוראת תורתנו תורת חיים ובקיום מצותי' הרי זה גם צנור וכלי לקבלת ברכת השי"ת בהמצטרך, ובפרט שכל אחת מבנות ישראל נקראת בת שרה רבקה רחל ולאה.
בברכה לבשו"ט בכל האמור.

ההדגשות לא במקור
(אג"ק כרך כ"ב מכתב ח'שעא)​
בתקווה לרפואה וגאולה שלימה אמן!
להתייחסויות נוספות: https://chabadlibrary.org/books/search?path=1100000000/12&q=גמגום

מאורי

משתמש חדש
שלום רב,
למישהו יש המלצות על ד"ר אלטמן מגבעת שמואל?

מוזר שהוא לא מוכן לתת אף אדם שממליץ עליו (חסיון מידע וכו')

duvshany

משתמש רשום
מישהו התנסה בטיפול במכון של ד''ר פלואנסי על ילד בסביבות גיל 7?
היינו בפגישה במכון והבנתי שמדובר בתיק רציני של תרגול והתמדה לא פשוטים ובמקרה של ילד העול הוא בעיקר על ההורים.

שירושבח

משתמש פעיל
פניתי למטפלת רגשית באזור ירושלים,
היא אמרה שבכזה גיל לא צריך לטפל וזה עובר לבד,
ואם אני רוצה להרגיש שעשיתי משהו אז לתת לו פרחי באך,
היא נתנה לי טיפות, הוא לוקח כשבוע בינתיים לא רואה שיפור.
@א.י
ממש אשמח לשמוע אם עזרו הטיפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה