דרוש מידע גוש גדול בבית שחי לילדה בת 8 - מה יכול להיות?+

אמא6

משתמש רשום
יכול להיות זיהום יכול להיות מונו. צריכים לבדוק. אם את גרה בירושלים אני מציעה ללכת ב6.30 למיון יד שרה. הם מאוד מקצועיים ויש בדיקות שעושים במקום.

יהודית גמליאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ראיתי עכשיו לילדה שלי בת 8 גוש בגודל שזיף בבית שחי
כואב לה מאד
מלחיץ אותי ברמות על
מה יכול יכול להיות?
לרוץ לרופא הרגע? זה ללכת עם כל הילדים למרפאה ולחכות לתור פנוי
מה אומרים?
סליחה על השאלה, אבל את חושבת שלמישהו פה יש ידע רפואי מספק כדי לענות לך?
אם לילדה שלך יש גוש בכזה גודל, וגם אם ראית אותו היום את לא יודעת מתי הוא התחיל לצמוח, תהא סיבתו אשר תהא- מי שצריך לראות את זה ולחוות דעה הוא רופא מוסמך, ועדיף מומחה, ובמהירות האפשרית.
גם אם זה אומר ללכת עם הילדים למרפאה ולחכות לתור פנוי.
אם כי, סוד קטן, כשמגיעים עם ילדה בכזה מצב בדר"כ לא מחכים שעתיים-שלוש (זמן לא מוגזם במיון).

שרה 2020

משתמש פעיל
סליחה על השאלה, אבל את חושבת שלמישהו פה יש ידע רפואי מספק כדי לענות לך?
אם לילדה שלך יש גוש בכזה גודל, וגם אם ראית אותו היום את לא יודעת מתי הוא התחיל לצמוח, תהא סיבתו אשר תהא- מי שצריך לראות את זה ולחוות דעה הוא רופא מוסמך, ועדיף מומחה, ובמהירות האפשרית.
גם אם זה אומר ללכת עם הילדים למרפאה ולחכות לתור פנוי.
אם כי, סוד קטן, כשמגיעים עם ילדה בכזה מצב בדר"כ לא מחכים שעתיים-שלוש (זמן לא מוגזם במיון).
ברור שהללכת לרופא לא תלוי בהמלצות פה
זה רק כדי לדעת כיוון ולשמוע מאנשים שעברו מקרה דומה ולהירגע קצת
עכשיו היא הלכה להיבדק אצל הרופא

ד. מ.

משתמש פעיל
אחרי שיהיו בשורות טובות, כמובן לא לשכוח להרגיע את הציבור....

יהודית גמליאל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שמחה לשמוע.
וסליחה אם הייתי חריפה מדי, פשוט אני מכירה כל מיני מקרים והיה נשמע לי מלחיץ שהילדה לא תלך לרופא כי מישהו בפרוג חושב שלא דחוף..

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בעקבות ניסיון העבר עדיף לא לדחות
עדיף לבדוק יותר מדי מאשר פחות מדי
לא אמרתי לא לבדוק, רק שפשוט *אני* לא הייתי הולכת למוקד חירום, מהנסיון שלי זה יכול להמתין גם לבוקר.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
גם גידול סרטני ח"ו יכול להמתין למחר בבוקר ואין להלחיץ לא את הילדה ולא את אמא שלה.
בדר"כ בבית השחי זה בלוטות לימפה שזה יכול להיות מזיהום שהיה ביד כמו חתך וכד' ויכול להיות מזיהום בבית שחי , שימוש בדורדוראנט שסותם את נקבוביות הזיעה ועוד

כדאי ללכת לרופא רגיל *בלי לחץ**

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם גידול סרטני ח"ו יכול להמתין למחר בבוקר ואין להלחיץ לא את הילדה ולא את אמא שלה.
בדר"כ בבית השחי זה בלוטות לימפה שזה יכול להיות מזיהום שהיה ביד כמו חתך וכד' ויכול להיות מזיהום בבית שחי , שימוש בדורדוראנט שסותם את נקבוביות הזיעה ועוד

כדאי ללכת לרופא רגיל *בלי לחץ**
דווקא בזיהום רציני,
בד״כ יום לפה או לפה מסוכן בהרבה מבסרטן.

sk1203

משתמש מקצוען
לא אמרתי לא לבדוק, רק שפשוט *אני* לא הייתי הולכת למוקד חירום, מהנסיון שלי זה יכול להמתין גם לבוקר.
מהניסיון שלך במקרה/ים שלך
ידעת שהמתנה של יום יכולה להיות בלתי הפיכה במקרים מסוימים של זיהום למשל?
א"א להמליץ לאחרים על סמך המזל הטוב שלנו

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
דווקא בזיהום רציני,
בד״כ יום לפה או לפה מסוכן בהרבה מבסרטן.
נכון מאד
רק בדר"כ בזיהום יש חום גבוה
אבל אתם צודקים לגמרי
אני רציתי רק להרגיע מהלחץ של גידול

(אגב, מי שיודע בבלוטות לימפה זה כלל לא נקרא גידול )

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מהניסיון שלך במקרה/ים שלך
ידעת שהמתנה של יום יכולה להיות בלתי הפיכה במקרים מסוימים של זיהום למשל?
א"א להמליץ לאחרים על סמך המזל הטוב שלנו
סליחה שעניתי בפורום ציבורי מה אני הייתי עושה.

sk1203

משתמש מקצוען
נכון מאד
רק בדר"כ בזיהום יש חום גבוה
אבל אתם צודקים לגמרי
אני רציתי רק להרגיע מהלחץ של גידול

(אגב, מי שיודע בבלוטות לימפה זה כלל לא נקרא גידול )
גידול לא מופיע ביום אחד בכזה גודל בכל מקרה
לכל מי שאולי חושש
הוא מתחיל מגודל מיקרוסקופי, ולאט לאט גדל ח"ו (אם לא מטפלים וכו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה