גולן טלקום שותים את כספי

A052

משתמש סופר מקצוען
זה כלל לא משנה מי הלקוח, הם צריכים להחזיר לך את הכסף לפי חוק הגנת הצרכן סעיף 13ד1 תוך 4 ימי עסקים בתוספת 16 ש"ח, אם הם לא עושים את זה אתה יכול לתבוע עד 10,000 ש"ח פיצוי ללא הוכחת נזק.
נ.ב. הנכתב נכתב מידע כללי, ולא ספציפי על הנושא הנדון.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי זו בכלל טעות במערכות של גולן?
שהכרטיס שלך הועתק בטעות לחשבון נוסף?
אמנם זה נדיר מאד ולא אמור לקרות
אבל אם זו הבעיה, זה תביעה רצינית שתוכל להרויח ממנה הרבה בסוף...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י A052;2306963:
זה כלל לא משנה מי הלקוח, הם צריכים להחזיר לך את הכסף לפי חוק הגנת הצרכן סעיף 13ד1 תוך 4 ימי עסקים בתוספת 16 ש"ח, אם הם לא עושים את זה אתה יכול לתבוע עד 10,000 ש"ח פיצוי ללא הוכחת נזק.
נ.ב. הנכתב נכתב מידע כללי, ולא ספציפי על הנושא הנדון.

10 אלף ש"ח???
אתה מדבר על בית משפט לתביעות קטנות או בימ"ש רגיל שצורך עו"ד?

ואגב- הייתי במשטרה והגשתי תלונה כדת (אני: כנראה מדובר בטעות אנוש ותו לא. החוקר: אתה תמים.. אני: תודה!) אז בינתיים אין מה לעשות מלבד להמתין לתוצאות החקירה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חפציבה;2307122:
אולי זו בכלל טעות במערכות של גולן?
שהכרטיס שלך הועתק בטעות לחשבון נוסף?
אמנם זה נדיר מאד ולא אמור לקרות
אבל אם זו הבעיה, זה תביעה רצינית שתוכל להרויח ממנה הרבה בסוף...

זה אכן ההימור שלי.
מכל מיני טעמים קשה לי להאמין שהכרטיס שלי אכן נגנב.
אשמח להסבר למה דווקא במקרה כזה אוכל לתבוע סכום מעבר לסכומים שנגבו ממני שלא כחוק.

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י איש שמח;2307163:
זה אכן ההימור שלי.
מכל מיני טעמים קשה לי להאמין שהכרטיס שלי אכן נגנב.
אשמח להסבר למה דווקא במקרה כזה אוכל לתבוע סכום מעבר לסכומים שנגבו ממני שלא כחוק.

למרות שכסף זה דבר מאוד חשוב (אומרים שכסף זה זבל, אבל אני אומר 'אשרי הגבר אשר מילא אשפתו מהם'....), תדאג לקבל היתר מרב לפני שאתה פונה לערכאה כל שהיא.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י איש שמח;2307159:
10 אלף ש"ח???
אתה מדבר על בית משפט לתביעות קטנות או בימ"ש רגיל שצורך עו"ד?

אפשר בבית משפט לתביעות קטנות שכשמו כן הוא, לתביעות עד סכום של 17000 ש"ח כמדומני.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י A052;2307305:
אפשר בבית משפט לתביעות קטנות שכשמו כן הוא, לתביעות עד סכום של 17000 ש"ח כמדומני.

30000 ש"ח

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י איש שמח;2308479:
איך אפשר לדעת כמה שווה העוגמת נפש? 100 שקל? 6000 שקל? על כמה לתבוע אותם?

זה תלוי בך, ובהרגשה שלך. בית המשפט ישפוט כפי ראות עיניו.
וגם הפיצוי ללא הוכחת נזק אינו קשור כלל לעוגמת הנפש, אלא למען יראו וייראו. וגם בזה בית המשפט יקבע כראות עיניו ולפי חומרת העניין.

ובכל מקרה לפני תביעה עליך לכתוב מכתב מסודר לחברה עם תיעוד (דואר רשום/מייל) ולדרוש תשובה בכתב, ורק לאחר דחיה בכתב של דרישתך להחזר הכסף אז תוכל לתבוע.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י A052;2308880:
זה תלוי בך, ובהרגשה שלך. בית המשפט ישפוט כפי ראות עיניו.
וגם הפיצוי ללא הוכחת נזק אינו קשור כלל לעוגמת הנפש, אלא למען יראו וייראו. וגם בזה בית המשפט יקבע כראות עיניו ולפי חומרת העניין.

ובכל מקרה לפני תביעה עליך לכתוב מכתב מסודר לחברה עם תיעוד (דואר רשום/מייל) ולדרוש תשובה בכתב, ורק לאחר דחיה בכתב של דרישתך להחזר הכסף אז תוכל לתבוע.

הדפסה של ההתכתבות במייל מספיקה?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ובכן- איש בשורה של ממש אני היום!
קיבלתי זיכוי מלא על הכסף.
נעשה סיכום קצר.
1- פניתי לגולן טל-כלום בכל דרך אפשרית וסיפרתי להם שאין לי מושג מדוע הם גבו ממני כל כך הרב הכסף. ניתן לומר שהם זרקו אותי מכל המדרגות.

2- התקשרתי לחב' ישראכרט והכחשתי את העסקאות. ניתן לומר שהם זרקו אותי מכל המדרגות. התקשרתי אליהם פעמיים!

3- הגשתי תלונה במשטרה, ושלחתי מכתב מנומק להחריד לגולן. בתגובה הם זרקו אותי מכל המדרגות. ("...שלום. אין שלום רב, מטעמי אבטחה ופרטיות, לא נוכל למסור מידע נרחב אודות החשבון המשתמש באמצעי התשלום שברשותך. במידה ומתבצע שימוש בכרטיס האשראי בניגוד לרצונך, יש לפנות לחברת האשראי או למשטרה באופן ישיר. בברכה, .... ...צוות פניות לקוחות גולן טלקום")

4- תפנית בעלילה! שלחתי את המכתב המנומק - שכולל פירוט הסכומים, תאריכים, אסמכתאות- למייל של שירות הלקוחות של ישרכארט ו....
בס"ד תוך יום אחד הובטח לי כי אקבל זיכוי מלא!

5- מה למדנו בזה? שחברות ענק מנסות קודם כל להתפטר מהלקוח, ואז מנסות שוב, ורק אם ממש אין להם ברירה- הן מוכנות לתת שירות.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י איש שמח;2313418:
ובכן- איש בשורה של ממש אני היום!
קיבלתי זיכוי מלא על הכסף.
נעשה סיכום קצר.
1- פניתי לגולן טל-כלום בכל דרך אפשרית וסיפרתי להם שאין לי מושג מדוע הם גבו ממני כל כך הרב הכסף. ניתן לומר שהם זרקו אותי מכל המדרגות.

2- התקשרתי לחב' ישראכרט והכחשתי את העסקאות. ניתן לומר שהם זרקו אותי מכל המדרגות. התקשרתי אליהם פעמיים!

3- הגשתי תלונה במשטרה, ושלחתי מכתב מנומק להחריד לגולן. בתגובה הם זרקו אותי מכל המדרגות. ("...שלום. אין שלום רב, מטעמי אבטחה ופרטיות, לא נוכל למסור מידע נרחב אודות החשבון המשתמש באמצעי התשלום שברשותך. במידה ומתבצע שימוש בכרטיס האשראי בניגוד לרצונך, יש לפנות לחברת האשראי או למשטרה באופן ישיר. בברכה, .... ...צוות פניות לקוחות גולן טלקום")

4- תפנית בעלילה! שלחתי את המכתב המנומק - שכולל פירוט הסכומים, תאריכים, אסמכתאות- למייל של שירות הלקוחות של ישרכארט ו....
בס"ד תוך יום אחד הובטח לי כי אקבל זיכוי מלא!

5- מה למדנו בזה? שחברות ענק מנסות קודם כל להתפטר מהלקוח, ואז מנסות שוב, ורק אם ממש אין להם ברירה- הן מוכנות לתת שירות.

מסכים איתך במסקנה, כך זה בדרך כלל.
ומאד שמח בשבילך, ואני מברך אותך שתהיה תמיד איש שמח...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו כן קיבלתי טלפון גדוש גדוש בהתנצלויות מגולן טלקום. טעינו, טעינו. טעות מערכת. טעות במחשב. תקלה נדירה. וכו וכו'.
אמרתי להם: טעיתם, מילא. לא על זה אני כועס עליכם.
אבל למה הזלזול הזה?... למה הייתי צריך להתקשר אליכם 3-4 פעמים + מיילים בלי סוף, וגם אתם וגם חברת האשראי גלגלתם אותי לכל הרוחות? מגיע אליכם לקוח עם "דמעות בעיניים" ומראה לכם חיובים מוגדלים, למה לא היה אכפת לכם?....
בקיצור- התנצלה פה והתנצלה שם. לא החלטתי עדיין אם לתבוע אותם בגין מה שהיה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב- לא יאמן, אבל יש המשך.

כזכור לקוראים החרוצים- הכחשתי את העסקה שוב ושוב ובסופו של דבר חברת האשראי זיכתה אותי.

אממה? שגם גולן מצידה זיכתה אותי.

היום גולן מתקשרים אליי ומסבירים לי שבעצם זוכיתי פעמיים, ולכן היא רוצה שאחזיר את הכסף!...
היא הציעה לי 2 אפשרויות: או לבטל את הכחשת העסקה בחברת האשראי- אמרתי לה שזה לא יקרה. או- להחזיר להם את הכסף בכרטיס אשראי.
אמרתי לה- מה הבעיה? תגבו ממני כמו כל חשבונית. היא טענה שהיא לא יכולה כי חסמתי את האשראי ההוא.
אמרתי לה: נכון. הוא ישאר חסום כלפיכם עד לביאת משיח. אבל אוקיי, תגבו מהאמצעי תשלום החדש שהגדרתי בחשבוני - PAYPAL.

היא אמרה שהיא לא יכולה. רק תביא לי מספר אשראי ותסדר את החוב.

בקיצור- מה עליי לעשות כרגע? מה הם רוצים מהחיים שלי?

A052

משתמש סופר מקצוען
לכאורה מבחינה חוקית אתה לא צריך לשלם, היות ואכן היתה פה גניבה מצידם והם אמרו לך לפנות לישראכרט שהחזירה את החיוב.
זה שהם בעצמם התעשתו, אולי בעקבות חקירת המשטרה, והחזירו לפני שבדקו מה חברת האשראי עשתה, לא קשור אליך.
והיות ומלכתחילה זה לא חשבונית שלך, אז אינני רואה סיבה לחייב אותך.

אמנם אולי מבחינה הלכתית אתה חייב אבל זה גם לא מסתבר.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י A052;2327189:
לכאורה מבחינה חוקית אתה לא צריך לשלם, היות ואכן היתה פה גניבה מצידם והם אמרו לך לפנות לישראכרט שהחזירה את החיוב.
זה שהם בעצמם התעשתו, אולי בעקבות חקירת המשטרה, והחזירו לפני שבדקו מה חברת האשראי עשתה, לא קשור אליך.
והיות ומלכתחילה זה לא חשבונית שלך, אז אינני רואה סיבה לחייב אותך.

אמנם אולי מבחינה הלכתית אתה חייב אבל זה גם לא מסתבר.

מה שמוזר- הם החזירו גם כן דרך האשראי. כלומר- תקנו רטרואקטיבית את החיובים...
השאלה היא האם לא מדובר בחוב רגיל שהם יכולים לנפח אותו ואז לחסום לי קווים ולתבוע אותי וכו'.
ומה שמוזר עוד יותר- למה הם לא יכולים להוציא חשבונית על זיכוי בטעות ולגבות בחזרה את הסכום כמו חשבונית חודשית רגילה?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לי זה נשמע סתם נסיון לסחיטה.
בהתחלה הם שילמו לפני שיתבעו אותם
ועכשיו הם מנסים לקבל את הכסף חזרה,
אם זה היה חוקי, היתה להם דרך להוציא את זה מהחשבון הפעיל שלך שם.
לדעתי מה שתשלם יכנס אליהם כ"תרומה" כי אין להם לאיזה סעיף להכניס את זה.
ואם כן עדיף כבר לתרום לקופת העיר ועד הרבנים עזר מציון מפעל החסד וכ' וכ':)

יש לציין שאני לא אומרת מידע, אלא מהשערה.

חני בראל

משתמש חדש
תגיד להם שיפנו לחברת האשראי או ישירות למשטרה....
כאשר עשה כן יעשה לו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה