גולן טלקום שותים את כספי

שיפוצניק

משתמש רשום
קרא לי פעם באורנג
שזיכו אותי בטעות יותר מידי פעמים
שאלתי רב והוא פסק לי שמשום מצות השבת אבידה אני צריך להודיע להם

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י איש שמח;2327419:
מה שמוזר- הם החזירו גם כן דרך האשראי. כלומר- תקנו רטרואקטיבית את החיובים...
השאלה היא האם לא מדובר בחוב רגיל שהם יכולים לנפח אותו ואז לחסום לי קווים ולתבוע אותי וכו'.
ומה שמוזר עוד יותר- למה הם לא יכולים להוציא חשבונית על זיכוי בטעות ולגבות בחזרה את הסכום כמו חשבונית חודשית רגילה?

לא מסתבר שמדובר בחוב רגיל, כי אם היה כך היו יכולים לגבות מאמצעי התשלום שמעודכן לך עכשיו.
על הזיכוי הוציאו חשבונית?
בכל אופן תאמר להם שישלחו לך חשבונית מסודרת לגבי החוב (לפני תשלום), ואז תראה בדיוק במה מדובר.

יהודית ס

משתמש רשום
לדעתי מה שקרה זה קודם כל הם זיכו אותך אבל:
חברת האשראי גם זיכתה אותך וחברת האשראי לא תרמה לך את הכסף אלא תובעת את זה מגולן
ולכן הם מבקשים בחזרה את התשלום
מה לעשות אני כבר לא יודעת

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה דמי עוגמת נפש.
פעם גמני התלוננתי על שימוש בכ.א. שלי, גם המשתמש שילם וגם חברת האשראי ע"ס 350 ש"ח

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תגיד להם שרצית לתבוע אותם על פיצוי, ואתה מסכים שזה יהיה במקום הפיצוי למרות שמגיע לך יותר...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חני בראל;2327522:
תגיד להם שיפנו לחברת האשראי או ישירות למשטרה....
כאשר עשה כן יעשה לו!

חחחחח
העניין הוא שאמרתי לה תוך כדי- מבלי שחשבתי על כך- שאגיש הכחשה לחב' האשראי.
בשניה שסיימנו את השיחה הבנתי שבדיוק את זה אסור לי ואין שום שאעשה.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י איש שמח;2313418:
5- מה למדנו בזה? שחברות ענק מנסות קודם כל להתפטר מהלקוח, ואז מנסות שוב, ורק אם ממש אין להם ברירה- הן מוכנות לתת שירות.

מזכיר לי את הטורים שלך - על ז'וז'ו ועל הסלקומופוביה
שגם בהם תיארת את התופעה הזו בהרחבה
בכל המקרים זו בדיוק אותה מסקנה...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יהודית ס;2327590:
לדעתי מה שקרה זה קודם כל הם זיכו אותך אבל:
חברת האשראי גם זיכתה אותך וחברת האשראי לא תרמה לך את הכסף אלא תובעת את זה מגולן
ולכן הם מבקשים בחזרה את התשלום
מה לעשות אני כבר לא יודעת
בדיוק. זה מה שקרה. סביר להניח.
[/QUOTE]
לא מסתבר שמדובר בחוב רגיל, כי אם היה כך היו יכולים לגבות מאמצעי התשלום שמעודכן לך עכשיו.
על הזיכוי הוציאו חשבונית?
בכל אופן תאמר להם שישלחו לך חשבונית מסודרת לגבי החוב (לפני תשלום), ואז תראה בדיוק במה מדובר.[/QUOTE]
כנראה שיש להם קושי אמיתי להוציא חשבונית. והם לא הוציאו לי חשבונית זיכוי מסודרת. פשוט תיקנו את החיובים רטורואקטיבית או משהו כזה. בלאגן.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לאחר קריאת התגובות המעניינות והחכמות, הנה המייל ששלחתי הבוקר לגולן. לתגובתכם אודה:
--
אתמול -יום רביעי 30/11/2016-
פניתם אליי בטלפון וביקשתם בחזרה את הזיכוי שנתתם לי, או שאבטל בחברת האשראי את ההכחשה של העסקאות.

לאחר מחשבה- הנה תשובתי:
אינני מבטל את ההכחשה בחברת האשראי, נקודה. לא ביצעתי את העסקאות שבגינן חוייבתי- ואכן חברת האשראי הסכימה לבטלן.

אתם השבתם לי את הכספים שגביתם ממני- ובצדק.

הדרישה מצידכם שאבטל את ההכחשה בחברת האשראי הינה.. מחוצפת למדיי. שלא לומר פלילית.
אם ברצונכם לקבל בחזרה את הכספים- פנו לחברת האשראי, לא אליי.
אני אינני צד בנושא זה.

בנוסף- כפי שציינתי בשיחה הטלפונית אתכם- עדכנתי את אמצעי התשלום בחשבוני והתשלום על המנויים שלי בגולן טלקום מתבצע דרך PAYPAL.
בשום פנים ואופן לא אתן לכם מספר אשראי.

אציין כי עדיין באפשרותי לתבוע אתכם בבית משפט לגבי התנהלותכם המחפירה כלפיי, אם כי לעת עתה אין בדעתי לעשות זאת.

בתקווה להבנה
...
תז ....

נא להשיב לי בכתב בלבד ולא טלפונית.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה העדיפות לשלם דרך פייפל ולא דרך האשראי?
והאם זה לא כרוך בעמלה מסוימת?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י צביזון;2329935:
מה העדיפות לשלם דרך פייפל ולא דרך האשראי?
והאם זה לא כרוך בעמלה מסוימת?

זה כרוך בעמלה לצד שלהם, בגדול.
וגם אם יעלה לי עוד שנקל שניים- איבדתי את האמון בהם.
הם וישראכרט יחד הוכיחו שאי אפשר לסמוך עליהם. הרבה יותר קל לגולן להסתדר עם ישראכרט ולתחמן אותי, מאשר לעשות קומבינה עם PAYPAL שהיא חברת ענק בינלאומית שנזהרת מאוד ושומרת מאוד מאוד על האמינות שלה.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עמלה חודשית של שני שקל. אבל עד שלא שמעת איך פייפל מתמודדים עם כזה סיפור, אתה לא יכול לדעת בצד של מי הם יעמדו.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, הנה תשובתם: (הם לא נורמליים, אני חייב להודות)
... שלום רב,

לאחר בדיקת הנושא נמצא, כי חשבונך זוכה בעקבות חיובים שבוצעו מכרטיס האשראי שברשותך, עבור חשבון אחר.

נציין, כי בנוסף לזיכוי שהתקבל מחברתנו, ביצעת הכחשת עסקה עבור אותם חיובים, ועל כן נוצר זיכוי שלא כצורך.

לכן, עדכנו אותך על קבלת הזיכוי באופן טלפוני, וביקשנו לבטל את הכחשות העסקה שביצעת לאותם חיובים שבעבורם זוכית על ידי חברתנו.

בברכה,

....
צוות פניות לקוחות
גולן טלקום
---
הנה תשובתי- מה דעתכם?
**
כפי שכתבתי- במידה ואני חייב לכם כסף- אני מאשר לכם בזאת למשוך את הכספים בצמוד לחשבונית עסקה מחשבון ה PAYPAL שהגדרתי בחשבוני.

כמו"כ אכתוב שנית: אינני מתכוון לפנות לחברת האשראי ולבטל את הכחשת העסקאות. מהסיבה הפשוטה שמעולם לא ביצעתי את העסקאות.

לנוחותכם-
אזכיר בזו שוב את העובדות לפי סדר כרונולוגי: גביתם ממני כספים ללא הצדקה, וכשביקשתי הסברים כתבתם לי שוב ושוב כי אינכם רוצים/ יכולים/ מסוגלים לתת לי הסברים כאלו- ושלחתם אותי לדבר עם חברת האשראי.

פניתי לחברת האשראי טלפונית והם התחמקו וטענו כי מדובר בבעיה ביני ובין בית העסק.
בלית ברירה נאלצתי לבזבז זמן יקר (שיתכן ואתבע אותם בגינו, כפי שציינתי לעיל)
והגשתי תביעה במשטרה נגדכם.

לאחר מכן שלחתי שוב את בקשתי לביטול העסקה בכתב לחברת האשראי והם הסכימו לבטל את העסקה.

כלקוח- התנהגותכם המזלזלת כלפיי מצדיקה בעיני תביעת פיצויים- שייתכן ואגיש. עם זאת, באם תתעשתו אסכים לקבל את הזיכוי הכפול כסוג של פיצוי (אמנם נמוך מאוד) ולסיים בזו את הסאגה המיותרת הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה