בשעה טובה המענק לעצמאיים

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
יכול להיות שיש עומס על האתר תנסו אולי בשעות הבוקר המוקדמות בד"כ אז זה מהיר יותר

ללין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
. אם עכשיו אני גובה תשלום על ינואר פברואר, ובקבלות אני רושמת תאריך של היום , אצטרך להצהיר על מה התשלום שקיבלתי, או לפי התאריך בקבלה?
אם לא הוצאת עדיין קבלות על החודשים של הקורונה, יש לך אפשרות להוציא עם תאריך ישן. לא?
תבדקי את זה...

chani581827

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
דחוף
ההקלות שיפוג תוקפן היום לגבי תקופת האכשרה, הן רק לשכירים או גם לעצמאיים?

תרום

משתמש פעיל
הוא כותה לי להכניס שפרטי הבנק לא מעודכנים.
איפה אמור להכניס פרטי בנק?

אסתטיקה

משתמש מקצוען
אני תוהה, כיצד ניתן לעשות השוואה לחודשים מרץ - אפריל אם אנחנו עדיין בעיצומו של חודש אפריל. הרי קרוב לוודאי שיהיו הכנסות נוספות בימים שיבואו, שישנו את הנתונים.
כמו"כ, האם החישוב הוא לכל חודש בנפרד מול החודש המקביל לו אשתקד, או שהממוצע בין סך ההכנסות בחודשים הללו?
@יהודה מילר, אודה מאד על תגובתך.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
הוא כותה לי להכניס שפרטי הבנק לא מעודכנים.
איפה אמור להכניס פרטי בנק?

לפנות למייצג - או למס הכנסה שיעדכנו.
הם כתבו שאחרי פסח יהי' אפשרות לעדכן חשבון באתר

אני תוהה, כיצד ניתן לעשות השוואה לחודשים מרץ - אפריל אם אנחנו עדיין בעיצומו של חודש אפריל. הרי קרוב לוודאי שיהיו הכנסות נוספות בימים שיבואו, שישנו את הנתונים.
כמו"כ, האם החישוב הוא לכל חודש בנפרד מול החודש המקביל לו אשתקד, או שהממוצע בין סך ההכנסות בחודשים הללו?
@יהודה מילר, אודה מאד על תגובתך.

כל התקופה מול התקופה בשנה הקודמת כך זה נראה, כתבו שיבדקו לפי 4 חודשים עד יוני ועדיין לא פורסם רשמית

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אין לי מייצג.
לא רואה מקום להגדיר. ידוע לכם איפה אפשר להגדיר?

צרפתי קישור לאתר רשות המיסים להגשת פניה או שתוכל לפנות אלי ראה להלן:

פרסמתי באשכול אחר:

מי שעדיין מעוניין שאבצע עבורו את עדכון חשבון הבנק יוכל ג"כ לפנות למייל

חשוב!
  1. השירות ניתן רק למי שאין לו מייצג.
  2. לא לפנות בהודעה אישית רק למייל
מי שמעוניין, יש לשלוח למייל שבחתימה:
  1. צילום ת.ז. עם הספח המלא שיהי' ברור וקריא.
  2. צילום ברור של אסמכתא על חשבון הבנק עם הפרטים שלכם.
  3. מס' טלפונים של שני בני הזוג
  4. ללא קבלת כל הנ"ל לא אוכל להכין את היפוי כח המערכת.
  5. לאחמ"כ אשתדל בהקדם להכין טופס לחתימה, עליו יש לחתום ולהחזיר אלי למייל.
  6. לאחר העלאת הטופס החתום למערכת תקבלו קישור לאשר לי את הייצוג.
לאחר אישור הייצוג שלי על ידכם אוכל לעדכן עבורכם את חשבון הבנק.

היות ואני צריך לשלוח אליכם את הטופס ולקבל חזרה חתום תהיו זמינים במייל

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה לא רק עוסק פטור כל עסק יתכן ובחודשים הבאים (נקווה שכולנו) ירוויח הרבה זה לא קשור.
את המענק נותנים לפי קריטריון למי שנפגע כרגע.
לגבי הוכחה כבר כתבי שעוסק פטור יידרש להצהיר בהצהרה השנתית ע"כ.

אף פעם לא מאוחר מדי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה לגבי הקיצבה שהבטיחו למקבלי קיצבת זקנה, קיצבת נכות ילדים וכל השאר ?
זה אושר בסוף ונכנס לאנשים ?

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה לגבי הקיצבה שהבטיחו למקבלי קיצבת זקנה, קיצבת נכות ילדים וכל השאר ?
זה אושר בסוף ונכנס לאנשים ?
זוג מבוגר שאני מכירה קיבלו רק 500 ש"ח, ולא 800 כפי שהובטח.

פרידא

משתמש מקצוען
זה לא רק עוסק פטור כל עסק יתכן ובחודשים הבאים (נקווה שכולנו) ירוויח הרבה זה לא קשור.
את המענק נותנים לפי קריטריון למי שנפגע כרגע.
לגבי הוכחה כבר כתבי שעוסק פטור יידרש להצהיר בהצהרה השנתית ע"כ.
אם סגרתי את העוסק פטור ב-16/3 (רק בביטוח לאומי). אוכל עדיין לקבל את המענק לחודשים מרץ-אפריל?
(היו לי 2 קבלות שהוצאתי בתחילת מרץ)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
אם סגרתי את העוסק פטור ב-16/3 (רק בביטוח לאומי). אוכל עדיין לקבל את המענק לחודשים מרץ-אפריל?
(היו לי 2 קבלות שהוצאתי בתחילת מרץ)

ציטוט מאתר הביטוח לאומי:
סגירת תיק עצמאי

עובדים עצמאיים שהפסיקו לחלוטין לעבוד בעקבות משבר הקורונה, יכולים להגיש לנו בקשה לסגירת תיק עצמאי

עם סגירת תיק עצמאי, יבוטלו תשלומי המקדמות שלהם כעצמאיים, והם כבר לא יהיו במעמד עצמאי בביטוח הלאומי.

שימו לב, מהיום שאתם חוזרים לעבוד כעצמאיים, עליכם להירשם שוב בביטוח הלאומי כעצמאיים ולפתוח תיק עצמאי מחדש, כדי שזכותיכם לא ייפגעו.

סגירת תיק עצמאי בביטוח הלאומי לא מותנית בסגירת תיק במס הכנסה ובמע"מ.

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לגבי עסק שנפתח רק ב2019 מתי אני יכול לקבל את המענק,
הרו''ח שלי אמר שזה לוקח חודש עד שמס הכנסה מעדכן את ביטוח לאומי בהגשת הד''וח,
וגם צריך להגיש את הדו''ח פיזית ועכשיו אין שם קבלת קהל,
בקיצור זה ממש לא בתקופה הקרובה.
אם יש למישהו פרטים על עסק שנפתח, ב2019 מישהו כבר קיבל?

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם פתחת ב01/01 אפשר לקבל.
ואם אח"כ אז א"א.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה הבעיה עכשיו א"א להגיש

2019 כרגע לא ניתן להגיש כי מס הכנסה סגור לקבלת קהל, נמתין שיפתחו.
בכל מקרה מי שפתח תיק מספטמבר 2019 יהי' זכאי למענק

פרידא

משתמש מקצוען
ציטוט מאתר הביטוח לאומי:
סגירת תיק עצמאי

עובדים עצמאיים שהפסיקו לחלוטין לעבוד בעקבות משבר הקורונה, יכולים להגיש לנו בקשה לסגירת תיק עצמאי

עם סגירת תיק עצמאי, יבוטלו תשלומי המקדמות שלהם כעצמאיים, והם כבר לא יהיו במעמד עצמאי בביטוח הלאומי.

שימו לב, מהיום שאתם חוזרים לעבוד כעצמאיים, עליכם להירשם שוב בביטוח הלאומי כעצמאיים ולפתוח תיק עצמאי מחדש, כדי שזכותיכם לא ייפגעו.

סגירת תיק עצמאי בביטוח הלאומי לא מותנית בסגירת תיק במס הכנסה ובמע"מ.
לא קיבלתי את התשובה לשאלה שלי-
האם אוכל לקבל את המענק לעצמאים כשהעסק נסגר בביטח לאומי אמצע מרץ?

פלטפורמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה להיכנס ולענות על השאלות אך הוא כותב לי שיש שגיאה,
למרות שאלו הנתונים הנכונים (למיטב ידיעתי)
מה לעשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה