דיון ברוקר חדש בישראל בית השקעות בלינק

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האם למישהו יש חשבון בבית השקעות בלינק ויכול להמליץ?
האם קל הלתעסק עם האפליקציה שלהם? והכל עובד חלק ללא בעיות?

פריפריאלי

משתמש פעיל
איזה ריבית יש על מינוס? הם לא מאפשרים להיכנס למינוס.
כשעשיתי הוראת קניה ולא היה מספיק כסף בחשבון אז הוא לא נתן לי אפשרות לעשות את ההוראה בגלל שאני אכנס למינוס.
כמו"כ איזה עוד בעיות ריבית יכולים להיות?
אם הם נותנים ריבית על הפלוס זה גם בעיה

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
באיזה שער ההמרת מט’’ח?
לעומת השער היציג?

ניקיאל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
blink אמינים? אפשר להיות רגועים?

טוב מאוד

משתמש מקצוען
blink אמינים? אפשר להיות רגועים?

נראה שכן.
לאיזה סוג מסחר אתה רוצה להשתמש בהם?

אני משתמש הרבה זמן כבר וזה מעולה.

באיזה שער ההמרת מט’’ח?
לעומת השער היציג?
חשוב מאוד לבדוק שאין הפרשים גבוהים

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני משתמש הרבה זמן כבר וזה מעולה.
חשוב מאוד לבדוק שאין הפרשים גבוהים
ההפרש הוא 2 אג'.
ליקטתי קצת יתרונות וחסרונות:
יתרונות:
  • הפקדה בכרטיס אשראי - מיידית.
  • אין הפקדת מינימום.
  • מסחר בשברי מניות.
  • ללא עמלה חודשית.
  • 10 פעולות בחודש חינם.
  • ניכוי מס במקור.
חסרונות:
  • אין חדר מסחר.
  • לא נותנים לאמריקאים.
  • ניתן לסחור רק בארה"ב.
  • אין אפשרות הפקדת ומשיכת דולרים - חייבים לבצע המרה בקניה, והמרה במכירה..
מסקנה:

לא מתאים למשקיעים פסיביים ישראליים, מכיון שהעלות והתועלת של קרנות איריות הנסחרות בשקלים, טובים יותר.
לא מתאים לאמריקאיים.
מתאים לסוחרים ישראליים בניירות אמריקאיים, ללא חשבון מט"ח.

עוד בעניין:

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שזה אומר של המרה של 20k עולה 400 ש''ח,
אני טועה?
אם התכוונת ל20K$ אתה לא טועה.
אם התכוונת ל20K₪ אתה טועה.

אגב, בערך זה גם מרווח ההמרה באקסלנס או IBI, אך שם נראה לי שאפשר להפקיד\ למשוך בדולרים.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה