דיון ברוקר חדש בישראל בית השקעות בלינק

מלאכת השם

משתמש רשום
משהו שחשוב לדעת לסוחרים בבלינק👇

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240827-140225_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240827-140225_WhatsApp.jpg
    KB 180.1 · צפיות: 9

מאמין בניסים

משתמש פעיל
נכון
ואכן יש אפשרות להשתמש באפליקציות אנדרואיד על המחשב, וכך אני משתמש בביט ובוואצפ ובנקים וכדו' דרך המחשב.
רק שבבלינק כתבו לי שיש רשימת המתנה, וחשבתי שזה בגלל שזה לא דרך הפלאפון.
צפה בקובץ המצורף 1568468
איך אפשר להוריד אפליקציה באימולוטור. רשום לי לא ניתן להיכנס לגוגל פליי. אני בנטפרי ןיש לי כזה אימולוטר והוואטאפ חבר עזר לי להתקין על המחשב

חניוק

משתמש מקצוען
איך אפשר להוריד אפליקציה באימולוטור. רשום לי לא ניתן להיכנס לגוגל פליי. אני בנטפרי ןיש לי כזה אימולוטר והוואטאפ חבר עזר לי להתקין על המחשב
ברעיון לחפש אפליקציה עושים חיפוש בגוגל לדוגמה: בלינק APK, ואז מופיע הרבה חנוית של אפליקציות
אבל חיפשתי עכשיו לא מצאתי חנות שיש לה את האפליקציה
בכל אופן אני עדיין מחכה שיצרו איתי קשר

מאמין בניסים

משתמש פעיל
משהו שחשוב לדעת לסוחרים בבלינק👇
מסתבר שאין דבר כזה חינם
נהוג לומר שאם זה לא עולה כסף את אתה המוצר...\אבל פה זה לא נכון כי זה עולה והרבה
לפי תגובות של אנשים באינטרנט לכאורה המרווח יכול להגיע ל 4 אג מה שנותן לנו עמלה של 400 שקל להמרה של 10 אלף דולר
לכאורה והנושא מאד מבולבל וממש לא שקוף

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה