ברוכים הבאים לפורום סאונד ומוסיקה

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת את השיר מודה אני של צמד ילד במנגינה
לבר מצווה של יתום עיזרו לי בבקשה

שמשייה

משתמש רשום
נכתב ע"י נוי;538348:
זכיתי להעמיק בצורה משמעותית בתחומי האנליזה, ניתוח, ופיתוח שמיעה הרמוניה, גם פיתוח קול,ניצוח ותולדות המוסיקה. (-לא נראה לי שמשהו כאן נזקק לזה במיוחד)
.

אני דווקא כן- אם יש לך איזשהו חומר מעניין על כך- אשמח מאוד מאוד לקבל!!!!
גם אני על קלרינט, גיטרה ובכלי מקלדת.(פסנתר, הרמוניקה וכל מה שקשור) ובנוסף- עיסוקי בהוראת תיאוריה

שמשייה

משתמש רשום
נכתב ע"י נוי;538348:
שלום לכולם.
אני מוסיקאית מהזן העתיק.
ניגנתי (ומנגנת לפי מה שמאפשרים הצאצאים) מוסיקה קלאסית בכלים הטובים באמת, וכמובן לווי מקלדת מקצועי.
עבוד והרמוניה אני מבצעת כמו בעידן מוצרט/בטהובן,אמנם לא בצפורן ודיו אבל כתיבת תווים ידנית. (אין לי תוכנה טובה לזה, ואני לא עוסקת בזה כיום באופן רציף רק במקרה צורך גדול)
במסגרת לימודי המוסיקה הנרחבים שלי זכיתי להעמיק בצורה משמעותית בתחומי האנליזה, ניתוח, ופיתוח שמיעה הרמוניה, גם פיתוח קול,ניצוח ותולדות המוסיקה. (-לא נראה לי שמשהו כאן נזקק לזה במיוחד)
אין לי ידע בתוכנות עבוד והכנת פלייבקים בכלל.
-הידע המוסיקאלי מועיל לי לעריכת מוסיקה במצגות וסרטים.
אז למי ששאל אם יש כאן מי שמנגן - הרמתי את ידי.

נכתב ע"י יוסף הלוי;1141739:
לדעתי הכינור הצטייר ככלי יהודי, עקב הדמיון שלו לכינורו של דוד (המזכיר דוקא נבל - אבל הנבל היה כבד לעומת הכינור היהודי), ולעתיד לבוא יהיה לנו כינור עם 8 מיתרים.

כך הסביר לי הכנר ר' דניאל אהבליל (וסטרייך).

ואולי זה המקור לתו השמיני

הכינור אכן מצטייר כיהודי עקב כינורו של דוד אולם במקורו הוא, ממש לא יהודי. הכינור, כפי שאנו מכירים אותו נוצר בכלל במאה ה17 שאז עוצב כפי שאנו מכירים אותו כיום, כינורו של דוד דמה יותר לנבל מאשר למנה שאנו מכנים היום כינור, וצליליו היו ענוגים, (מה שקצת קשה לכנות כינור של היום..... עם כל הצרמוניה שלו)

מענדל בלוי

משתמש חדש
שלום לכולם!
אין לי מושג כמה זמן הפורום כבר לא פעיל ומי בדיוק חבר בו, אבל אשמח לקבל עזרה. אם מישהו יודע מה השיטה הכי טובה לגרום לסאונד להישמע כאילו הוא בא מאחורי האזניים (הראש).

תודה רבה!

vmydesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
או קיי חברים. אתם מנגנים. אני יוצרת. כותבת. יש כאן פרנטרית להלחנה של השירים?

a123

משתמש חדש
למי שכותבת את יכולה לכתוב לי שיר מרגש של חופה משהו בסגנון של יניב בן משיח ולי את מקודשת

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י vmydesign;n4915743:
או קיי חברים. אתם מנגנים. אני יוצרת. כותבת. יש כאן פרנטרית להלחנה של השירים?

אני מתעסקת לפעמים בהלחנה..............................

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
אני גם מנגן בכלי נשיפה....
אבל הכי חשוב מפיק ואחראי חשיפת מוזיקה ברדיו קול חי כך שאם יש חומר מוסיקלי (בעיקר חדש) שתרצו שיגיע לעוד אוזנים, אני כאן!
אתה זה שאחראי על קול חי מיוזיק?כך זכור לי מאתרם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה