ברוכים הבאים לפורום סאונד ומוסיקה

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
המשך נעלה לכאן בע"ה את הכללים לפורום. באופן כללי הפורום יעסוק בנושאי עריכת מוסיקה, (קיובייס, פרוטולס) פתרונות וסיוע למשתמשים בתוכנות אלו. יוצרי מוסיקה - פלייבקים במידי, לופים, מקצבים ועוד. כמו כן גם תקבל ביטוי קהילת חובבי החזנות לסוגיה, שיוכלו להעשיר את ידיעותיהם בתחום. נקווה לשיתוף פעולה פורה ומועיל.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם רוצים אפשר גם לקבל עזרה בתוכנת ADOBE AUDIDITON

yishay1

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מי שצריך עזרה בcubase וכל שאר התוספים למיניהם (קומפרסורים, ריוורבים, דילי, וכל השאר ועוד הרבה יותר מזה...) וכן בהרמוניות אני אשמח מאד לעזור!!! שישלחו לי הודעה בפרטי (יהיה לי יותר נח לבדוק) ואפשר במקביל גם אשכול חדש (אני לא מלאך יודע כל...) בהצלחה!!!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
ברוכים הבאים והמסייעים, יחד נתרום ונעלה את רמת הפורום. כל הכבוד על ההירתמות והנכונות.

נום

משתמש רשום
שלום אנשים..
מעולם לא הייתי כאן, אבל מוזיקה היא מקום של כל אחד.. במיוחד אם הוא פתוח לרעיונות חדשים.
יש פה חברה' שמנגנים?
מישהו שמתעסק עם מוזיקה חיה?

נום

משתמש רשום
וואי, פורום של מוזיקאים ואף אחד לא מנגן??

אושר

משתמש מקצוען
בטח שמנגנים. למה החלטת שלא?
פשוט הפורום פה רדום קצת, אז לא ראיתי את המודעה קודם.
ובכן אני מצביעה.

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
שהחחיינו.....
לפרום החדש (המחודש)

קבצים מצורפים

• רצועה 12 12 ‏‏אמן לא ידוע ‏‏אלבום לא ידוע (19-03-2009 14-33-51).mp3
    4.3 MB · צפיות: 36

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
אני מוסיקאית מהזן העתיק.
ניגנתי (ומנגנת לפי מה שמאפשרים הצאצאים) מוסיקה קלאסית בכלים הטובים באמת, וכמובן לווי מקלדת מקצועי.
עבוד והרמוניה אני מבצעת כמו בעידן מוצרט/בטהובן,אמנם לא בצפורן ודיו אבל כתיבת תווים ידנית. (אין לי תוכנה טובה לזה, ואני לא עוסקת בזה כיום באופן רציף רק במקרה צורך גדול)
במסגרת לימודי המוסיקה הנרחבים שלי זכיתי להעמיק בצורה משמעותית בתחומי האנליזה, ניתוח, ופיתוח שמיעה הרמוניה, גם פיתוח קול,ניצוח ותולדות המוסיקה. (-לא נראה לי שמשהו כאן נזקק לזה במיוחד)
אין לי ידע בתוכנות עבוד והכנת פלייבקים בכלל.
-הידע המוסיקאלי מועיל לי לעריכת מוסיקה במצגות וסרטים.
אז למי ששאל אם יש כאן מי שמנגן - הרמתי את ידי.

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נום;538152:
וואי, פורום של מוזיקאים ואף אחד לא מנגן??

[
אמנם לא כולם מנגנים כאן, אבל אפשר להעלות כאן גם כל מיני מנגינות ושירים מיוחדים או חידושים בתחום המוזיקה ובכלל כל מה שקשור לעולם הזה.
לדוג' יש לי סרטון עם מנגינה מדהימה של יאני שבנויה על כלי עתיק יומין שקוראים לו דודוק, כלי שבינתיים הוא הכי קרוב לקול אנושי , כלי שצריך כוחות גדולים בשביל לנגן בו ובינתיים ישנו אדם אחד בעולם שמיטיב לנגן בזה(אני יעלה רק את המנגינה כי הסרט עם נשים ואני גם מקווה שלא העליתי אתזה כבר בעבר)

קבצים מצורפים

• 123.mp3
    9.4 MB · צפיות: 62

נום

משתמש רשום
או יופי. איזה כיף לקבל פידבק. תוכלו לפרט באיזה כלים אתם מנגנים ומה הידע שלכם בכתיבת הרמוניות ובאלתורים? יש הרבה דברים שאפשר לעשות ביחד ותוכלו גם להנות מהם, רק חשוב לי לדעת מה תכלס' יש לנו.
מוזמנים:)

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה לי שכדאי להחליף את השם של הפורום ל"עולם הדממה" לפי ההיענות כאן.

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נום;538720:
או יופי. איזה כיף לקבל פידבק. תוכלו לפרט באיזה כלים אתם מנגנים ומה הידע שלכם בכתיבת הרמוניות ובאלתורים? יש הרבה דברים שאפשר לעשות ביחד ותוכלו גם להנות מהם, רק חשוב לי לדעת מה תכלס' יש לנו.
מוזמנים:)
הכלי הראשי שלי הוא לכאורה פסנתר, אולם מאז שהתחתנתי ועזבתי את בית הורי כמעט ולא נגעתי בו... בביתי אני מנגנת באקורדיון, אני גם יודעת לנגן על אורגנית וחליליות (למדתי על סופרנינו,סופרן, אלט טנור ובס ) ולווי בגיטרה.
דווקא עם הרמוניות אני פחות מבריקה- הליוויים שלי פשוטים בד"כ, (למרות שלמדתי הירמון, אבל השמיעה ההרמונית שלי לא משהו) אבל באילתורים אני בהחלט זורמת. (האם את מתכוונת לאילתורים על סולמות שונים, או אילתורים בהירמון שירים?)
נגינתי, ברובה, היא של מוסיקה ויצירות קלאסיות ולא שירים והרקדות. (כוונתי לנגינה בפסנתר וחליליות ולא לאקורדיון, אורגנית וגיטרה עליהם אני מנגנת רק שירים ולא יצירות)
מקווה שהועלתי במשהו.

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
גם אני מצביעה.
אני מנגנת על כנור וויולה והכלי שלי הוא ויולה
אני יכולה לעזור בתאוריה, תולדות המוזיקה, תוים, וכו'
מאד אשמח אם יעלו לכאן הסרטות או הקלטות של -
יורי בשמט מנגן סונטה ברה מינור של גלינקה
גלן גולד מנגן באך
סונטה של באך בסול מינור לצ'לו ומקלדת
ואם למישהו יש מוזיקה טובה (עדיף של באך)
למה שלא יעלה?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גם מנגן בכלי נשיפה....
אבל הכי חשוב מפיק ואחראי חשיפת מוזיקה ברדיו קול חי כך שאם יש חומר מוסיקלי (בעיקר חדש) שתרצו שיגיע לעוד אוזנים, אני כאן!

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י cello;539207:
גם אני מצביעה.
אני מנגנת על כנור וויולה והכלי שלי הוא ויולה
אני יכולה לעזור בתאוריה, תולדות המוזיקה, תוים, וכו'
מאד אשמח אם יעלו לכאן הסרטות או הקלטות של -
יורי בשמט מנגן סונטה ברה מינור של גלינקה
גלן גולד מנגן באך
סונטה של באך בסול מינור לצ'לו ומקלדת
ואם למישהו יש מוזיקה טובה (עדיף של באך)
למה שלא יעלה?
יש לי סוויטות של באך, יעזור לך?
ועוד המון מוסיקה קלאסית של מלחינים שונים.
רק שזה בדיסקים, אני צריכה קודם להעתיק את זה למחשב וזה ייקח זמן.

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אושר;539221:
יש לי סוויטות של באך, יעזור לך?
ועוד המון מוסיקה קלאסית של מלחינים שונים.
רק שזה בדיסקים, אני צריכה קודם להעתיק את זה למחשב וזה ייקח זמן.
ודאי שיעזור.
אני במיוחד מחפשת ברדנבורג/סונטה (וכמובן עדיף לצ'לו או ויולה) אבל כל מוזיקה ובמיוחד של באך- תשמח אותי מאד.

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י תם;539213:
אני גם מנגן בכלי נשיפה....
אבל הכי חשוב מפיק ואחראי חשיפת מוזיקה ברדיו קול חי כך שאם יש חומר מוסיקלי (בעיקר חדש) שתרצו שיגיע לעוד אוזנים, אני כאן!
באילו כלי נשיפה?

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קלרינט, סקסופון (מעט), חליל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה