בקשת יעוץ לתוכנית מטבח לכל המעצבים התותחים והתותחיות בפורום

נלי

משתמש רשום
מצ"ב תוכנית מטבח
אני מעונינת בצד אחד שני שורות ארונות עליונים ובצד אחד שורה אחת ע"מ לא להעמיס בעין.
תכנית מטבח 1.jpg
תכנית מטבח 2.jpg

מה היייםממליצים לעשותאת השורות בצד הימי שלהמטבח בצד של המקרר או ממול בצד של התנורים.

מה הייתם משפרים/משנים בתוכנית הזאת אשמח לשמוע חו"ד

את הכיריים אני רוצה להעמיד ב פינה בצורה אלכסונית. איך הייתםפותרים את בעיית האדי בישול. מתחת לארון הפינתי
לא מעונינת בקולט אדים .האם להניח משטח זכוכי מתחתלארונות הנ"ל יכול לפתור את הבעיה. גם מבחינת הניקיון.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי תכנית במבט על.

נלי

משתמש רשום
קודם כל תודה על ההיענות . אין לי תוכנית מלמעלה כרגע זה מה ששלחו לי. אא להתרשם או לענות לשאלותי מבלי התרשמים ממבט על?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל תודה על ההיענות . אין לי תוכנית מלמעלה כרגע זה מה ששלחו לי. אא להתרשם או לענות לשאלותי מבלי התרשמים ממבט על?
כן, ממש אי אפשר.
בד"כ היעוץ פה הוא לא פרטני ברמת הקלפה/ ארון. אלא תכנון. ואותו אפשר לראות רק במבט על.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מניסיון אישי עם מיקרוגל מעל שני תנורים, אם יש שם גם מגירה של 30 המיקרוגל ממש גבוה ולא נוח לשימוש

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לטעמי חבל לבזבז שטח שיש בשביל 2 מזווים
תגדילו מזווה אחד ל60 ואת השני תבטלו

קבצים מצורפים

• IMG_20210726_100109.jpg
    IMG_20210726_100109.jpg
    KB 366.3 · צפיות: 20

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה