עזרה בוורד בקשה | מאקרו בוורד להפיכת תו/קוד מסויים למספור אוטומטי רץ (באותיות)

HMJETVRI221

משתמש חדש
אשמח לדעת אם יש או אם אפשר לעשות מאקרו (בוורד) שיהפוך תו/קוד מסויים שנמצא במהלך הקובץ, לדוגמא %50 וכדו', שבכל מקום שהמאקרו מוצא את התו או הקוד שיצויין בו, הוא יחליף את זה למספר רץ, דהיינו שימספר אוטומטי את כל הסימונים האלו, ועדיף באותיות [א...י, יא...כ...].
זאת אומרת יש לי קובץ שאני רוצה שיהיה לו אותיות כדוגמת קישור משנ"ב לשו"ע, ובמקום להכניס בכל מקום אות אות לפי הסדר, אני רוצה להכניס לו תו או קוד מסויים, ועם פקודת מאקרו להחליף את כל התווים האלו למספור אוטומטי שירוץ לבד אחד אחרי השני.

אם יש מישהו שיוכל לעזור בענין אודה לו מאוד.
תודה רבה

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לי כזה באינדיזיין, עוזר?

HMJETVRI221

משתמש חדש
יש כזה דבר להעביר מוורד לאינדיזיין - להפעיל עליו את הפקודה שימספר - ואח"כ להחזיר לוורד?
כי יש לי אינדיזיין במחשב, הבעיה היא שפשוט אין לי מושג איך לעבוד עם זה... ולכן אני מעדיף מאקרו בוורד שיעשה את זה.
אבל אם אפשר בקלות להעביר לאינדיזיין ולמספר את הסימונים ולהחזיר לוורד (כמובן שאני יצטרך איזה שהיא הסבר בסיסי איך לעשות את זה), אז גם באינדיזיין יכול לעזור.

תודה רבה

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אשמח לדעת אם יש או אם אפשר לעשות מאקרו (בוורד) שיהפוך תו/קוד מסויים שנמצא במהלך הקובץ, לדוגמא %50 וכדו', שבכל מקום שהמאקרו מוצא את התו או הקוד שיצויין בו, הוא יחליף את זה למספר רץ, דהיינו שימספר אוטומטי את כל הסימונים האלו, ועדיף באותיות [א...י, יא...כ...].
זאת אומרת יש לי קובץ שאני רוצה שיהיה לו אותיות כדוגמת קישור משנ"ב לשו"ע, ובמקום להכניס בכל מקום אות אות לפי הסדר, אני רוצה להכניס לו תו או קוד מסויים, ועם פקודת מאקרו להחליף את כל התווים האלו למספור אוטומטי שירוץ לבד אחד אחרי השני.
ליצור קוד מאקרו כזה אפשר, אני יודע שקיים קוד דומה להחלפה מנקודה לנקודותיים וכדו'
עיין ב'מתמחים טופ' שם יש כמה מומחים גדולים למאקרו.... תשאל אולי יש שם כזה. כמו"כ מכון 'כתר תורה' יוצר גם דברים דומים.

מעמד ברמה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם שווה לך לשלם ע"ז יש ליעקובוב פיתוח תוכנה תוסף לוורד שנקרא מספור עוקב בדיוק לזה
זאת אומרת יש לי קובץ שאני רוצה שיהיה לו אותיות כדוגמת קישור משנ"ב לשו"ע, ובמקום להכניס בכל מקום אות אות לפי הסדר
בדר"כ בשביל להכניס קישורים אם מדובר בקישורים רבים מומלץ להשתמש עם תוסף לזה גם את זה יש ליעקובוב אבל קצת יקר בכל מקרה זה יכול לחסוך הרבה זמן בפרוייקט גדול ופעמים רבות שווה כל שקל

HMJETVRI221

משתמש חדש
ב"ה הסתדרתי בסוף בלי מאקרו, במתמחים טופ - בקישור הזה @מניין עזר לי.
יש לזה הגדרה פשוטה בוורד "הוספה / חלקים מהירים / שדה / seq" וגמרנו... (יש שם אופציה של מספרים, של אותיות וכו' וכו' הכל הכל הכל)...

מי שרוצה פרטים נוספים על זה, יעויין שם.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה