דרוש מידע בעקבות החרם על אסם-אשכול המלצות

מצב
הנושא נעול.

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם אצלי הילדים יותר אוהבים שקדי מרק של יש, אחרי שהכנסתי הביתה הילדים לא רוצים את שקדי מרק של אוסם.

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ולא לשכוח לקנות מהיום מוצרי חלב של טרה שהרבה יותר זול,
לדוגמא, במשנת יוסף עולה חלב של טרה 4.70

חני בן

משתמש רשום
ממרח טונה של פילטונה-
זול משמעותית מסטארקיסט וכמעט זהה במרקם ובטעם.
מיונז של מעולה-
ניסיתי והופתעתי! לא פחות טוב מתלמה. בכלל, למעולה יש הרבה מוצרים מצוינים ואיכותיים במחירים הרבה יותר הגיוניים מהמותגים הגדולים.
מצטרפת להמלצה על הפסטות, ומוסיפה עוד המלצה לפירורי לחם הזולים והמעולים שלהם.
אני קניתי ממרח טונה של פילטונה ולא היה לי מה לעשות איתם כל הילדים שלי לא אהבו וזה אחרי שהואדתי מהאריזה את התוית

חני בן

משתמש רשום
טונה של פילטונה - הם מייצרים גם ליש ורמי לוי (אותו מוצר כמובן!) ושל מותג הרשת הרבה יותר זול.
כנ"ל קטניות של רמי לוי - מיוצר בסוגת.

פתיתים - יש תחליף באיכות טובה? (פסטה באמת לא ראיתי שום הבדל, אבל פתיתים הרבה חברות אין מה להשוות בכלל! יש משהו שאפשר להשוות?..)
אני קונה פתיתים של חברת נפלאות הרבה יותר טעים ובריא מאוסם , יכול להיות שזה יותר יקר כי זה קמח מלא או כוסמין

sap13

משתמש מקצוען
פתיתים, פסטות וספגטי של יש 2.9 לעומת של אוסם בהרבה יותר.
אפונה שימורים 4.5 של יש

sap13

משתמש מקצוען
עוגיות בקופסא 910 גרם חברת יש. 14.9 לעומת שאר החברות חצי קילו בערך באותו מחיר אם לא יותר

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא מדברים לא לקנות בכלל, אלה לתקופת החרם ואז יהיה זול בלי מונודסיום

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כמה שידוע לי מונוסודיום גורם לבעיות למידה ומיגרנה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה