דרוש מידע בעקבות החרם על אסם-אשכול המלצות

מצב
הנושא נעול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה תחליף יש לבמבה אוסם?
באותה רמה של טעם
אין תחליף.
ולא הייתי אומרת את זה רק בגללי, אבל הבן שלי קיבל בהתחלה במבות לא של אוסם (כל מיני חברות אחרות כמו בולי ושושו וכו') ולא אהב במבה, ולאחרונה (עוד לא 3) הוא טעם במבה של אוסם וגילה שהוא אוהב במבה.
פתיתים - יש תחליף באיכות טובה? (פסטה באמת לא ראיתי שום הבדל, אבל פתיתים הרבה חברות אין מה להשוות בכלל! יש משהו שאפשר להשוות?..)
יש לנפלאות פתיתים כוסמין מושלמים, טעימים כמו הרגיל של אוסם, ותאמיני למפונקת כמוני ;)
רק לא יודעת מה המחיר לעומת אוסם. וגם הבעיה של זה שיש אותם רק באושר עד ולא תמיד. מקווה שהם יבינו שצריך לעשות לזה אספקה קבועה...

חני בן

משתמש רשום
אין תחליף.
ולא הייתי אומרת את זה רק בגללי, אבל הבן שלי קיבל בהתחלה במבות לא של אוסם (כל מיני חברות אחרות כמו בולי ושושו וכו') ולא אהב במבה, ולאחרונה (עוד לא 3) הוא טעם במבה של אוסם וגילה שהוא אוהב במבה.

יש לנפלאות פתיתים כוסמין מושלמים, טעימים כמו הרגיל של אוסם, ותאמיני למפונקת כמוני ;)
רק לא יודעת מה המחיר לעומת אוסם. וגם הבעיה של זה שיש אותם רק באושר עד ולא תמיד. מקווה שהם יבינו שצריך לעשות לזה אספקה קבועה...
גם ביש מוכרים את הפתיתים האלו

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעקבות הדיון על החרם של אסם- יועיל או לא
מוזמנים לשתף אם השתמשתם במוצר מסויים (לאו דווקא אוסם) ועברתם למוצר זהה בחברה אחרת- שהאייכות זהה.
שימו לב כדי שהאשכול יהיה אפקטיבי-בלי דברת מסביב. ככה:

המוצר: שקדי מרק אסם. 13.9-15.9 (תלוי ברשת)
התחליף: שקדי מרק טעמן. (7.9-8.9)
ההבדל
טעמן קרנצ'י יותר ומלא טעם מול אוסם שתפל יותר ופריך יותר.

אין לכתוב הודעות נוסח: לא יכולה בלי הYYY של חברת XX שחוץ מפרסומת לחברה לא מועיל כלום (כמה וכמה הודעות כאלה באשכול המקביל. טיפשי)
בלת''ק.

כמה דברים-
1.אקונומיקה של יש- עולה בסביבות ה7 ש''ח, ואם לא צריך להוריד דברים ממש קשים, היא בהחלט עושה את העבודה מומלצת והרבה יותר ידידותית לסביבה. כנ''ל סבון כלים.
2.מטליות-סמרטוטים בלעז- יש של חברת טאצ' כל הסוגים במחירים הרבה יותר זולים משאר החברות ואיכות מצוינת.
נדמה לי שגם האקונומיקה שלהם זולה וטובה.
3.פסטות וכל המשפחה הזו-אנחנו משתמשים בשל יש חסד ונהנים ממש. לא ראיתי הבדל משמעותי כשקנינו חברות אחרות.
4.מוצרי אפיה- של חברת ''מעולה'' מצוינים ממש.
5.פודינג וניל- אפשרי לקנות של אוסם בשקית של קילו ולשמור במקפיא. נשמר מצוין והעלות בכמות כזו זולה ממש.
6.פתיבר- יש של חברת ''מעולה'' ויש גם ל''יש חסד'' שניהם מצוינים ממש. לדעתי ''מעולה'' קצת יותר טוב ואיכותי.
7. מגבונים של יש חסד- איכותי מאד, אני משתמשת בזה לפעמים גם לניקוי אבק או כתמים קלים. כי הם באמת ממש טובים. לא הכי זול בעולם ממש לא, אפשר למצוא זול הרבה יותר, אבל ביחס לאגיס וד' זה הרבה יותר זול.
8.עד לפני מס' חודשים היו סלטים תחת המותג יש. כל קופסא ב7 ש''ח סלטים מעולים של חברה מוכרת. לאחרונה הם הפסיקו עם זה וחבל..
9. מרכך כביסה של יש או של טאצ'. צריך להשים טיפה יותר כדי שיגיע לריח ממש חזק. אבל עדין המחיר פחות מחצי..
10.שקיות תה של יש. כל סוג שהוא בחצי מחיר מויסוצקי ודומיו. (הערה: צריך להתרגל לפתיחה של התה הרגיל)
11.חד פעמי- לאלו שהסתבכו, דווקא בגלל שמי שנפל בזה רציני אלו החניות של החד פעמי, אפשר למצוא שם דברים זולים יותר מהחנויות הרגילות.

הדברים שעדיין לא מצאתי תחליף: שתיה מתוקה, אבק מרק של אוסם, קפה שחור ונמס של עלית, במבה אוסם, שוקולד עלית, חלב של תנובה ;)
אין תחליף.
פעם רופא ילדים מומחה מאד אצלנו אמר בהקשר לילד שלא אכל כלום.
שננסה לתת לו במבה של אוסם דווקא, ואפשר להסתכל על זה כמנת אוכל.
גם בעניין ההלכתי שימו לב שלגבי במבה אוסם יש דעות נחרצות שברכתה ''אדמה'' בניגוד לשאר שזה לגמרי ''שהכל''.

ספציפית בעניין הבמבה לא נראה לי שיש תחליף.
להרבה דברים שנחשבו ל''טוב ביותר'' נמצאו תחליפים עם הבדלים דקים ולא משמעותיים, כאן באמת עוד לא נמצא מי שהצליח באמת.

נערך לאחרונה ב:

מפרל

משתמש מקצוען
הפתיבר של חברת גטניו הכי טעים
מגבונים של בסט
אבקת מרק ורטבים של קנור (לא בטוח שיותר זול)

מצליחה

משתמש מקצוען
איזה תחליף יש לבמבה אוסם?
באותה רמה של טעם
חקרתי את הנושא לעומק.
והכי קרוב לטעם של במבה אוסם, זה במבה "בולי" (אריזה כחולה) עולה חצי מחיר.
באושר עד 6 במבה אוסם = 20 ש"ח
לעומת 6 במבה בולי = 10 ש"ח.
והטעם הכי קרוב.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
מי שאוכל בית יוסף גבינה צהובה של רמי לוי בול כמו העמק
200 גר ב6.20
אנחנו קונים הרבה ומקפיאים ,בהפשרה יוצא מעולה
בכללי המותגים שלו איכותיים מאוד
מה שכן שמתי לב שורה תחתונה בחשבונית יש חסד הכי זולים.אז פשוט קונה מרמי לוי רק את המוצרים השווים בכמויות.והקניות השוטפות יש חסד( הם היחידים אגב ששמן קנולה עולה אצלהם 6.9)

112123

משתמש מקצוען
יש בשפע ברכת השם קורנפלקס 2 ב-10 של 500 גרם ממש טעים ויותר קריספי מתלמה ולא נהיה עיסה כששמים בחלב

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אבקת מרק של קנור מוצלחת הרבה יותר (מרק דגש)
של אסם מאד מלוחה...
אין אותה ב"יש" רק בנתיב החסד ולפעמים בברכל.
יצא לי כמה פעמים להחליף דברים כאלו לקנור, הרטבים בהחלט היו מוצלחים, אבל האבקת מרק הייתה פחות מוצלחת.
אצלנו בכ''א.
עניין של טעם.
חקרתי את הנושא לעומק.
והכי קרוב לטעם של במבה אוסם, זה במבה "בולי" (אריזה כחולה) עולה חצי מחיר.
באושר עד 6 במבה אוסם = 20 ש"ח
לעומת 6 במבה בולי = 10 ש"ח.
והטעם הכי קרוב.
אם החקירה הייתה בעניין הטעם אישי, זה לא בהכרח רלוונטי לכולם.
אצלנו לדוגמא יעדיפו את במבה שוש כעדיפות שניה וממש לא את בולי.
הטעם יותר יבש וכבד משהו..
זה אולי ברירת מחדל, אל תתפתי לחשוב שזה נכון.
זה היה לפני הרבה שנים.
ומאז יצא לי לבדוק את זה. דווקא בגלל העניין ההלכתי שבכך.
וככל שיותר העמקתי הבנתי שיש בכך הרבה יותר מסתם משהו.

אגב-
זה הרופא האחרון שיציע משהו מתוך אינטרס כלשהו, מי שמכיר אותו יודע, ואם אכתוב את שמו כאן כולם יזהו. (רופא מאד מוכר שהחלק מהזמן עובד בשניידר)
וזה בלי קשר לכך שבדקתי בפועל.
יש בשפע ברכת השם קורנפלקס 2 ב-10 של 500 גרם ממש טעים ויותר קריספי מתלמה ולא נהיה עיסה כששמים בחלב
מהקורנפלקס הקטנים שצריך להשים כפול כדי להרגיש טעם?

סתם ככה בשפע ברכת השם יש הרבה ''מציאות''.
יש להם אפשרויות נוספות לחברות זולות וטובות שבד''כ לא מוציאים ביש או באושר עד.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שתיה מתוקה,
מים :)
או מיץ תפוזים סחוט
או לימונדה ביתית - למה בפסח זה מושלם ושאר השנה לא מתלהבים?
אבקת מרק של אוסם,
למרק מומלץ פשוט לשים ירקות שורש. למאכלים אחרים אני קונה אחד בשנה.
שוקולד עלית,
שוקולד כרמית הרבה יותר מוצלח (אבל זה אריזות של 80 גר')
חלב של תנובה
אין תחליף!
(ראיתי מבצע של חלב בקרטון 2 ב 10 בחנות חדשה ברחוב הירדן בבני ברק - זהירות התמחור שם דיי אקראי!!)

ועדיין לא מצאתי תחליף לרוטב פטריות של אוסם. אני משתמשת בו גם כמסמיך במתכון מסוים ולא מוצאת תחליף טוב (עדיפות ללא גלוטן)

112123

משתמש מקצוען
של איזו חברה זה?
יבואן: פרנג'י זנלכול
יצרן: @##%&% טורקיה
WIN_20220206_09_59_01_Pro.jpg
WIN_20220206_09_58_37_Pro (2).jpg

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי כי אז אנחנו קולטים באמת כמה סוכר יש שם...
כשקונים בקבוק מיץ, זה "מתחבא".
אין שם כמעט סוכר!!!
כפית לכוס?

בבקבוק מיץ יכולות להתחבא גם 7 כפיות לכוס!
ועל הזרחן שיש במשקאות ממותקים אף אחד לא מדבר, אבל הוא מסוכן הרבה יותר מסוכר!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה