בקשה בעל רכב? קח טרמפיסט!

מצב
הנושא נעול.

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני קניתי את הרכב שלי לפני כחודש סך הכל (נהג חדש;))
והטרמפיסט הראשון שהעלתי סיפרתי לו שהוא הראשון אז הוא אמר לי כלל חשוב לטרמפיסטים לא להאריך את הדרך שלי לטרמפיסט!
כלל ששווה זהב לא כדי להתאמץ ולשחוק את הרצון הטוב!

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני קניתי את הרכב שלי לפני כחודש סך הכל (נהג חדש;))
והטרמפיסט הראשון שהעלתי סיפרתי לו שהוא הראשון אז הוא אמר לי כלל חשוב לטרמפיסטים לא להאריך את הדרך שלי לטרמפיסט!
כלל ששווה זהב לא כדי להתאמץ ולשחוק את הרצון הטוב!
אז אני משתדל ככל וזה לא מאריך ביותר מ2 דקות כן להאריך את הדרך, בפרט בימים אלו.
מי שיכול יותר שאפו.
כמובן רק עם זה בא ממקום של רצון לעשות חסד יותר מהאפשר.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לכל הטרמפיסטים-
אם מסתכלים על הענין בתור חסד גדול
המסר עובד הלאה.
אל תחשבו שמובן מאליו שעצרו לכם, אל תחשבו שמישהו חייב לכם,
אל תחשבו שהזמן של בעל הרכב הוא הפקר, ולא שהמכונית היא הפקר.
ואל תשכחו להודות מעומק הלב ולא מן השפה ולחוץ (ולהציע השתתפות בדלק)

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
סיפור שקרה לי אתמול!
איך הייתם מגיבים?
לקחתי אברך אחד ועצרתי לדקה ליד איזשהו מאפיה (הודעתי לו מראש שאני עוצר שמה) השארתי אותו באוטו מונע כי רציתי שיהיה לו נעים ותאכל'ס שאני חוזר אני מגלה שהטרמפיסט הפקיר את הרכב שלי מונע והלך לדרכו זה נורא מתסכל אותי כי סך הכל עשיתי לך טובה ואם הרכב היה נגנב הייתי מאבד אותו (יש לי רק צד ג) רק בזכות האברך הנ''ל
מה הייתי אמור לעשות לכבות את הרכב וליהות פחות נחמד?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
סיפור שקרה לי אתמול!
איך הייתם מגיבים?
לקחתי אברך אחד ועצרתי לדקה ליד איזשהו מאפיה (הודעתי לו מראש שאני עוצר שמה) השארתי אותו באוטו מונע כי רציתי שיהיה לו נעים ותאכל'ס שאני חוזר אני מגלה שהטרמפיסט הפקיר את הרכב שלי מונע והלך לדרכו זה נורא מתסכל אותי כי סך הכל עשיתי לך טובה ואם הרכב היה נגנב הייתי מאבד אותו (יש לי רק צד ג) רק בזכות האברך הנ''ל
ברור שהוא לא יודע מה הוא מפסיד לך, מבחינתו שיעממת אותו אז הוא הלך. תגיד תודה שהוא לא גנב בעצמו.
יש כאן קשת רחבה מאוד של דעות, בין אלו שלא מסוגלים להכניס אדם זר לרכב שלהם לעולם, לבין אלו שמשאירים אותו עם המפתח בפנים...
המסקנה שלי היא להרבות בחסד ועצירת טרמפים, אבל כבדהו וחשדהו וכל טרמפיסט יהיה בעיניך כגנב. (אבל לא כמו שכמה יצרי הרע כתבו כאן שחושדים בו שהוא מחבל, עובדה היא שלא ראינו אף אחד נזהר מחבירו ברחוב מחשש שהוא מחבל, רק כשמבקשים ממנו לעשות מצות חסד אז יצרו הרע ממציא לו תירוצים ואף מכתיב לו אותם לפרוג.)

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
ברור שהוא לא יודע מה הוא מפסיד לך, מבחינתו שיעממת אותו אז הוא הלך. תגיד תודה שהוא לא גנב בעצמו.
יש כאן קשת רחבה מאוד של דעות, בין אלו שלא מסוגלים להכניס אדם זר לרכב שלהם לעולם, לבין אלו שמשאירים אותו עם המפתח בפנים...
אני בנאדם שמשתדל להכניס כל טרמפיסט שאני רואה אבל מה ציפיתי לקצת הגינות!
לא להרבה לממש טיפה! רק לשמור לפחות על משהו שהפקדתי בידך שיהיה לך נוח ונעים!:(

אנטוריום

משתמש מקצוען
סיפור שקרה לי אתמול!
איך הייתם מגיבים?
ברור!
אתה לא מכיר אותו, נכון?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני בנאדם שמשתדל להכניס כל טרמפיסט שאני רואה אבל מה ציפיתי לקצת הגינות!
לא להרבה לממש טיפה! רק לשמור לפחות על משהו שהפקדתי בידך שיהיה לך נוח ונעים!:(
חבל שאני אף פעם לא פוגש אותך.
מחכה להזדמנות שה' יברך אותי ברכב וברשיון ואעשה את העולם טוב יותר.

אנטוריום

משתמש מקצוען
רכב טרנטה שלא שווה הרבה מידי כ8000 ש''ח
וראיתי שזה אברך אז סמכתי עליו!
לא הייתי רוצה לפתח את הנושא מידיי, אבל ברור שצריך להזהר גם ממי שנראה כאברך..
גם מי שלוקח טרמפיסטים וגם מי שנוסע בטרמפים..
שמעתי כמה סיפורים פחות נחמדים מאנשים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה