מודעה בעוד יומים !כנס השקעות בירושלים בהשתתפות אבנר סטאפק.ר' איצ'ה ר' אריה דביר

מצב
הנושא נעול.

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממה נראה לך הם עושים כסף? בעיקר מהעמלות עלינו הקטנים. הרי בכלל לא בטוח שההשקעות שלהם יניבו פרי (ע’’ע אלטשולר שחם). מה שבטוח זה הדמי ניהול המופקעים שהם לוקחים על זה שהם לא מצליחים לנצח את הסנפי.

גם הפלטפורמות מסחר שלהם (אני מדבר בהכללה, אין לי מושג כמה סטפק לוקח) לוקחים עמלות מטורפות. 5 דולר על כל עסקה? יש לי חשבון בברוקר אמריקאי שאין בכלל עמלות קניה ומכירה! 7 דולר על כל קניה ומכירה של אופציה? בברוקר האמריקאי אני משלם פחות מעשירית! 0.65 דולר.

יום אחד אנשים פה יתפכחו. חייבים לשמר את הפרייארים.
אני מכיר את אבנר מפגישות אישיות ושיחות רבות איתו, האיש עם לב רחב, מעניק סיוע רב מאחורי הקלעים לתעסוקת חרדים, לנעקצים במס' תיקים, העמיד עצמו כעד ומומחה ללא תמורה במס' תיקי תביעות לשון הרע - ובזכותו אותם נעשקים ניצלו.

הוא לא פרסם זאת בשום מקום, ולא הסכים לפרסם זאת.

בהחלט יש אנשים ישרים וטובים, וכך מכירים אותו כל מי שעסקו איתו בעשור האחרון. לכן אין צורך להידבק בתיאוריות הסותרות את ההיכרות הברורה איתו.

מצרף דוג' מאתמול על התגייסותו לתיק שאין לו כל קשר איתו, ומוכן להסתכן בתביעת דיבה מחברה שתובעת אותי בפועל.

קבצים מצורפים

• סטפק על שגיב קורן לפי קורס מקוצר בירושלים.mp3
    2.7 MB
נערך לאחרונה ב:

סלום

משתמש פעיל
יקירי, אין כלום בחינם. בתי ההשקעות רועדים מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק. ולכן להערכתי הוא מוכן לבוא ’’בחינם’’.

אם הוא יגיד שם משהוא מעבר לזה שהסנפי לא מספיק מפוזר וכדו’ תעדכנו אותי.
הוא מאמין בהשקעה אקטיבית למשל הוא מאמין כיום בהחזקה בבנקים
הבעי' שזה לא רלוונטי כמעט למשקיעים שרוצים כשר

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הוא מאמין בהשקעה אקטיבית למשל הוא מאמין כיום בהחזקה בבנקים
הבעי' שזה לא רלוונטי כמעט למשקיעים שרוצים כשר
לא יודע למה אתה קורא כשר. כמעט כל הבנקים נמצאים ברשימה של המניות הכשרות. חוץ מזה, שאפשר להשקיע בבנקים בחו"ל.

נעמונת

משתמש צעיר
לא יודע למה אתה קורא כשר. כמעט כל הבנקים נמצאים ברשימה של המניות הכשרות.
זאת התשובה שקיבלתי מבד"ץ העה"ח לגבי השקעה במדד הבנקים
"השקעה במדד הבנקים באופן ישיר או דרך קרן סל/נאמנות מבטא החזקה ושותפות במניות הבנקים,
אצלנו אין כשרות על המדד הזה, יש אפשרות להשקיע במדד אגח בנקים וכן ישנה אפשרות לבצע פוזיציות
או נגזרים אחרים על המדד אבל בדרך כלל לא קיים למשקיע הפרטי.
"
חוץ מזה, שאפשר להשקיע בבנקים בחו"ל.
מי שמאמין בבנקים בארץ לא בהכרח זה קשור לבנקים בחו"ל

יצחק ד.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ממליץ בחום,
השתתפתי בקורס בבני ברק,
עזרתי לעצמי ולעוד כמה שחיים סביבי,
אבנר מוריד את הדברים מזווית מאד גבוהה כמי שנמצא שנים רבות בניהול ענינים אלו,
ומפריך טענות שונות של נוכלים, בתשובות קולעות ומדויקות ששייך לבחון אותו באמיתותם.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
אתה צודק !
שאני חושב על זה שוב פעם זה נשמע לי שיא ההגיוני שבעל שליטה בחברה שמנהלת 269 מיליארד ₪ מכספי ההון של ישראל ושווה בעצמו עשרות מליונים הוא בעצמו ירד לשטח לב"ב וינסה במשך 6 שעות שבועיות כפול 5 שבועות פלוס טלפונים בכל שעות היום מאנ"ש (בעיקר ששעות הלילה)והכל כמובן מזה שהוא רועד מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק
זה בערך כמו שאילון מאסק יעשה סיבוב שיכנוע בפונביז כי הוא לחוץ מהירידה במניות טסלה
תכלס עדיף שתגיע להקשיב ותדבר אחרת
שאלת שאלה טובה, מה אתה משיב? לא הבנתי.

נעמונת

משתמש צעיר
בואו נתבגר, יש אינטרס גם לו, גם אם אנחנו עדיין לא יודעים מהו.
מה הבעיה לחשוב שמה שמניע אותו זה שהוא מממש בכך את האידיאולוגיה שלו?
מסקרן אותי מה מניע כאן את @משקיע חרוץ האם אתה מושקע בכנסים האלו?
לשיטתך שלכולם יש אך ורק אינטרסים של כסף
מסקרן מאוד מה מניע אותך לכתוב את ההודעות שלך פה באשכול?
איך אתה מרויח מזה כסף?
נשמח לגילוי נאות...

חרישאי

משתמש מקצוען
מי שמדבר או מדברר שטויות רק כי בא לו, הוא לא חכם בשום צורה והוא גם לא מבין בכלכלה.
העובדה שהוא קושר את 'הבנתו' בכלכלה לנושאים שעליהם הוא דיבר רק ממחישים כמה המבנה הגיוני שלו הזוי.

ולי נראה שמיצינו את הקטע הזה ש'המבינים' בכלכלה יורדים אל העם ללמד אותם בכנס של שעתיים איך ל'הבין' בכלכלה.

בעיקר מכעיס שכתוב שמשתתפים הרב פלוני ופלוני ומשתמשים בשמם רק להציג כאילו שהם מייעצים להשקיע שם וכדו' זאת רמיה זולה. הרי שיעורי תורה של רבנים בנושאים הנ"ל יש בלי סוף ובלי כסף.

מעניין מאד מה האינטרס שלו, למה לדוגמא הוא הקים עמותה בשם עסק שווה שבסוף סופחה למדינה תחת מיזם בשם תעסוקה שווה, למה הוא אימץ שני ילדים, למה הוא מעסיק במיטב כמות מכובדת של חרשים, למה יש לו פודקאסטים להיטים שמסבירים את כל נושא שוק ההון מאפס למאה והם לא עולים שקל, ועוד כהנה וכהנה.
יש בשוק החילוני האליטיסטי מושג שנקרא יזמות חברתית, מעורבות חברתית וכדו', בלשה"ק קוראים לזה חסד, אז בין אם הוא עושה את זה כי הוא אדם טוב, ובין אם הוא עושה את זה כי זה מביא לו כבוד (אתה היית מאמץ ילד בשביל כבוד??), בפועל אינטרס עסקי אין שם.
אני אוסיף ואומר - אדם שבתפיסת עולם שלו סובר שהרפורמה היא הפיכה, ובכל זאת בא לכאלה כנסים מול 400 חרדים שחושבים הפוך ממנו, ומכבד ונותן את הזמן לשו"ת עד חצות ראוי בעיני להערכה.
מצחיק נורא שכמה ניקים חושבים שהדמי ניהול של 400 אברכים בכנס כל שהוא יגרמו לו לבזבז שש שעות מהיממה שלו כפול 3, הזמן שלו שווה הרבה יותר.

חרישאי

משתמש מקצוען
מעניין מאד מה האינטרס שלו, למה לדוגמא הוא הקים עמותה בשם עסק שווה שבסוף סופחה למדינה תחת מיזם בשם תעסוקה שווה, למה הוא אימץ שני ילדים, למה הוא מעסיק במיטב כמות מכובדת של חרשים, למה יש לו פודקאסטים להיטים שמסבירים את כל נושא שוק ההון מאפס למאה והם לא עולים שקל, ועוד כהנה וכהנה.
יש בשוק החילוני האליטיסטי מושג שנקרא יזמות חברתית, מעורבות חברתית וכדו', בלשה"ק קוראים לזה חסד, אז בין אם הוא עושה את זה כי הוא אדם טוב, ובין אם הוא עושה את זה כי זה מביא לו כבוד (אתה היית מאמץ ילד בשביל כבוד??), בפועל אינטרס עסקי אין שם.
אני אוסיף ואומר - אדם שבתפיסת עולם שלו סובר שהרפורמה היא הפיכה, ובכל זאת בא לכאלה כנסים מול 400 חרדים שחושבים הפוך ממנו, ומכבד ונותן את הזמן לשו"ת עד חצות ראוי בעיני להערכה.
מצחיק נורא שכמה ניקים חושבים שהדמי ניהול של 400 אברכים בכנס כל שהוא יגרמו לו לבזבז שש שעות מהיממה שלו כפול 3, הזמן שלו שווה הרבה יותר.
היה לי מקרה דומה אמנם שונה, אחד הבכירים באינטל ישראל, יושב במשרד מפואר במת"ם חיפה, פתח קבוצה לצעירים חרדים ללימוד תכנות.
גם מדובר באדם שהיה מעדיף שכולנו נתגייס, וסובר שהרפורמה היא אסון, ועדיין הוא נתן את כל כולו לפרוייקט הזה שדרש ממנו המון, על חשבון שעות הפנאי שלו, כדאי לצאת מהריבוע של אינטרסים ותככים.

חרישאי

משתמש מקצוען
מי שמדבר או מדברר שטויות רק כי בא לו, הוא לא חכם בשום צורה והוא גם לא מבין בכלכלה.
העובדה שהוא קושר את 'הבנתו' בכלכלה לנושאים שעליהם הוא דיבר רק ממחישים כמה המבנה הגיוני שלו הזוי.

ולי נראה שמיצינו את הקטע הזה ש'המבינים' בכלכלה יורדים אל העם ללמד אותם בכנס של שעתיים איך ל'הבין' בכלכלה.

בעיקר מכעיס שכתוב שמשתתפים הרב פלוני ופלוני ומשתמשים בשמם רק להציג כאילו שהם מייעצים להשקיע שם וכדו' זאת רמיה זולה. הרי שיעורי תורה של רבנים בנושאים הנ"ל יש בלי סוף ובלי כסף.

מה שמצחיק אותי זה הפסקה על רב פלוני ופלוני, הרב דביר מכיר את סטפק יותר ממה שאתה חושב, המחשבה שהוא מסובב אותו ואתה הגאון שרואה את המציאות הנכוחה מגוחכת

ארי מבבל

משתמש חדש
לא נראה לי שאדם שמרויח רק מחברת מיטב 2.8 מיליון שח(לפי הדוחות הכספיים של החברה) צריך את הכסף של אחיו החרדים.

bmsz

משתמש פעיל
אני לא נוהג להגיב לגיבובי שטיויות על אינטרסים אלו ואחרים.
מניעי כבוד וכו' או תחושת משמעות בחיים יכולים להביא אנשים לפעול רבות.
אבל לומר שהרב אריה דביר שליט"א שאני מכיר אותו שנים רבות באופן אישי פועל בכזה מקום מאינטרס
זה כבר מעל ומעבר לחוצפה שאדם יכול לסבול בשביל להכיל את האיפכא מסתברא.

כסא נח

משתמש מקצוען
אני לא נוהג להגיב לגיבובי שטיויות על אינטרסים אלו ואחרים.
מניעי כבוד וכו' או תחושת משמעות בחיים יכולים להביא אנשים לפעול רבות.
אבל לומר שהרב אריה דביר שליט"א שאני מכיר אותו שנים רבות באופן אישי פועל בכזה מקום מאינטרס
זה כבר מעל ומעבר לחוצפה שאדם יכול לסבול בשביל להכיל את האיפכא מסתברא.
לפי הבנתי כיוונו לאבנר סטפק
לא לרב אריה דביר שליט"א

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה