מודעה בעוד יומים !כנס השקעות בירושלים בהשתתפות אבנר סטאפק.ר' איצ'ה ר' אריה דביר

פררי

משתמש חדש
חבל מאוד לחשוב שזה אינטרסים
אני הייתי בחמשת המפגשים בבני ברק היה מענין מאוד מקצועי ומתומצת הבנאדם עמד שם בהתנדבות מלאה עד אחד בלילה כל פעם לענות על כל השאלות של הבני ברקים הוא מכבד את המגזר ולא נכנס שם במאומה לנושאים פוליטים הוא לא משווק את מיטב אפילו לא אומר כמה דמי ניהול בשום צורה
אני ממליץ בחום להישתתף זה פשוט נותן ידע מטורף מה לעשות ומה לא ועוזר לקפוץ למים

נעמונת

משתמש צעיר
גם אני הייתי בסדנא בבני ברק
הבנאדם עובד בהתנדבות מתוך אידיאולוגיה לחינוך פיננסי
[הוא באמת ל"צ את הגרושים של כמה חרדים...]
יש לו לב חם ומכבד לציבור החרדי זה מתבטא בהמון דברים שאכמ"ל... וזכותו לחשוב על הרפורמה מה שהוא רוצה.
אני עד היום מתייעץ איתו הרבה דרך המייל הוא תמיד עונה והוא עזר לי הרבה
גם שלח לי אנשים בכירים מהחברה שהתקשרו אלי לתת ייעוץ בנושאי פנסיה גמל השתלמות!!!
גם שלח לי את כל המצגות [שקופיות] שהוא עשה בסדנא בחינם... אם אקבל את אישורו אעלה את זה בלנ"ד
וגילוי נאות: למרות שדרכו נחשפתי לשוק ההון ונעזרתי בו רבות לא פתחתי תיק השקעות במיטב אלא בחברה אחרת משיקולים שונים, למיטב זכרוני אף פעם הוא לא שכנע שעדיף מיטב וכו'
ממליץ מאוד!!!
כדאי לדעת, אמנם זה מיועד בעיקר למתחילים אבל גם מתקדמים יכולים לקבל תועלת (אולי אפי' יותר) בעיקר בגלל שהוא עונה בהרחבה לכל שאלה.
עוד ידיעה חשובה, הוא דוגל בהשקעה אקטיבית בניגוד לתפיסה הרווחת כאן בפורום של השקעה פאסיבית.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
להבנתי הוא מארגן את ההרצאות הללו,

אז הוא אומר לכם מכובעו כמארגן..

זה גם שווה משהו.
כדאי לבדוק, לא התווכח איתו האם זה רק לגברים
אלא האם כתוב במודעה שזה רק לגברים - כי זה לא נחמד שנשים מתקשרות וכמעט מזמינות מקום בלי לדעת.

נערך לאחרונה ב:

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני הייתי בסדנא בבני ברק
הבנאדם עובד בהתנדבות מתוך אידיאולוגיה לחינוך פיננסי
[הוא באמת ל"צ את הגרושים של כמה חרדים...]
יש לו לב חם ומכבד לציבור החרדי זה מתבטא בהמון דברים שאכמ"ל... וזכותו לחשוב על הרפורמה מה שהוא רוצה.
אני עד היום מתייעץ איתו הרבה דרך המייל הוא תמיד עונה והוא עזר לי הרבה
גם שלח לי אנשים בכירים מהחברה שהתקשרו אלי לתת ייעוץ בנושאי פנסיה גמל השתלמות!!!
גם שלח לי את כל המצגות [שקופיות] שהוא עשה בסדנא בחינם... אם אקבל את אישורו אעלה את זה בלנ"ד
וגילוי נאות: למרות שדרכו נחשפתי לשוק ההון ונעזרתי בו רבות לא פתחתי תיק השקעות במיטב אלא בחברה אחרת משיקולים שונים, למיטב זכרוני אף פעם הוא לא שכנע שעדיף מיטב וכו'
ממליץ מאוד!!!
כדאי לדעת, אמנם זה מיועד בעיקר למתחילים אבל גם מתקדמים יכולים לקבל תועלת (אולי אפי' יותר) בעיקר בגלל שהוא עונה בהרחבה לכל שאלה.
עוד ידיעה חשובה, הוא דוגל בהשקעה אקטיבית בניגוד לתפיסה הרווחת כאן בפורום של השקעה פאסיבית.
יפה, תודה!
הכנס בע"ה מחר, ראשון ושני.
ניתן להירשם כעת ב"קו המידע" 03-509-7000 שלוחה 81.

הלל ארליך

החיים שלנו כתובים בעיפרון, תמיד אפשר לתקן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מה שעת הסיום?

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ההבדל הוא שבאנג'ל אנחנו פרנסנו אותם
בעוד פה סטפק מייעץ בחינם לנו
יקירי, אין כלום בחינם. בתי ההשקעות רועדים מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק. ולכן להערכתי הוא מוכן לבוא ’’בחינם’’.

אם הוא יגיד שם משהוא מעבר לזה שהסנפי לא מספיק מפוזר וכדו’ תעדכנו אותי.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
יקירי, אין כלום בחינם. בתי ההשקעות רועדים מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק. ולכן להערכתי הוא מוכן לבוא ’’בחינם’’.

אם הוא יגיד שם משהוא מעבר לזה שהסנפי לא מספיק מפוזר וכדו’ תעדכנו אותי.
אתה צודק !
שאני חושב על זה שוב פעם זה נשמע לי שיא ההגיוני שבעל שליטה בחברה שמנהלת 269 מיליארד ₪ מכספי ההון של ישראל ושווה בעצמו עשרות מליונים הוא בעצמו ירד לשטח לב"ב וינסה במשך 6 שעות שבועיות כפול 5 שבועות פלוס טלפונים בכל שעות היום מאנ"ש (בעיקר ששעות הלילה)והכל כמובן מזה שהוא רועד מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק
זה בערך כמו שאילון מאסק יעשה סיבוב שיכנוע בפונביז כי הוא לחוץ מהירידה במניות טסלה
תכלס עדיף שתגיע להקשיב ותדבר אחרת

משקיע פאסיבי

משתמש רשום
עוד פרטים על האירוע
1.חמישי ראשון וחמישי
2.שעת כניסה 7.00
3.לגברים בלבד
4.שעת סיום ההרצאה 10.00
וא'כ יהיה ניתן לשאול שאלות בכתב (קויטלך)

גם לאנשים עם ידע עמוק בתחום יהיו חידושים! (כמו באירוע בבני ברק)

קבצים מצורפים

• IMG-20240529-WA0004.jpg
    IMG-20240529-WA0004.jpg
    KB 185.5 · צפיות: 56

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה צודק !
שאני חושב על זה שוב פעם זה נשמע לי שיא ההגיוני שבעל שליטה בחברה שמנהלת 269 מיליארד ₪ מכספי ההון של ישראל ושווה בעצמו עשרות מליונים הוא בעצמו ירד לשטח לב"ב וינסה במשך 6 שעות שבועיות כפול 5 שבועות פלוס טלפונים בכל שעות היום מאנ"ש (בעיקר ששעות הלילה)והכל כמובן מזה שהוא רועד מפחד על הכסף שלהם אחרי הנהירה של הציבור לסנפי ולנאסד’’ק
זה בערך כמו שאילון מאסק יעשה סיבוב שיכנוע בפונביז כי הוא לחוץ מהירידה במניות טסלה
תכלס עדיף שתגיע להקשיב ותדבר אחרת
ממה נראה לך הם עושים כסף? בעיקר מהעמלות עלינו הקטנים. הרי בכלל לא בטוח שההשקעות שלהם יניבו פרי (ע’’ע אלטשולר שחם). מה שבטוח זה הדמי ניהול המופקעים שהם לוקחים על זה שהם לא מצליחים לנצח את הסנפי.

גם הפלטפורמות מסחר שלהם (אני מדבר בהכללה, אין לי מושג כמה סטפק לוקח) לוקחים עמלות מטורפות. 5 דולר על כל עסקה? יש לי חשבון בברוקר אמריקאי שאין בכלל עמלות קניה ומכירה! 7 דולר על כל קניה ומכירה של אופציה? בברוקר האמריקאי אני משלם פחות מעשירית! 0.65 דולר.

יום אחד אנשים פה יתפכחו. חייבים לשמר את הפרייארים.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
ממה נראה לך הם עושים כסף? בעיקר מהעמלות עלינו הקטנים. הרי בכלל לא בטוח שההשקעות שלהם יניבו פרי (ע’’ע אלטשולר שחם). מה שבטוח זה הדמי ניהול המופקעים שהם לוקחים על זה שהם לא מצליחים לנצח את הסנפי.

גם הפלטפורמות מסחר שלהם (אני מדבר בהכללה, אין לי מושג כמה סטפק לוקח) לוקחים עמלות מטורפות. 5 דולר על כל עסקה? יש לי חשבון בברוקר אמריקאי שאין בכלל עמלות קניה ומכירה! 7 דולר על כל קניה ומכירה של אופציה? בברוקר האמריקאי אני משלם פחות מעשירית! 0.65 דולר.

יום אחד אנשים פה יתפכחו. חייבים לשמר את הפרייארים.
נכון ולכן בישיבת החירום האחרונה של מיטב בהשתתפות כל הדירקטורים ויועצי השיווק הוחלט באופן תקדימי להטיל את מלאכת הצלת החברה על בעל השליטה אבנר סטפק
במסגרת ההצעה אבנר ישרוף שעות רבות מזמנו הפנוי ואף ישעבד את לילותיו לשיחות עם אברכי כולל
והכל מתוך מטרה להציל את העמלות שלנו הקטנים שכאמור מחזיקים את החברה
מתוך רצון שלא לחשוף את התוכנית הונחה אבנר לדבר בעיקר על נושאים אחרים בהשקעות
ובעיקר על מה לא להשקיע ובצורה זהירה לנסות לשווק את החברה בין המילים
אוף ...למה רק לי זה נראה הזוי!!!!

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכון ולכן בישיבת החירום האחרונה של מיטב בהשתתפות כל הדירקטורים ויועצי השיווק הוחלט באופן תקדימי להטיל את מלאכת הצלת החברה על בעל השליטה אבנר סטפק
במסגרת ההצעה אבנר ישרוף שעות רבות מזמנו הפנוי ואף ישעבד את לילותיו לשיחות עם אברכי כולל
והכל מתוך מטרה להציל את העמלות שלנו הקטנים שכאמור מחזיקים את החברה
מתוך רצון שלא לחשוף את התוכנית הונחה אבנר לדבר בעיקר על נושאים אחרים בהשקעות
ובעיקר על מה לא להשקיע ובצורה זהירה לנסות לשווק את החברה בין המילים
אוף ...למה רק לי זה נראה הזוי!!!!
אתה לא רואה את כל הכתבות הממומנות באתרי הכלכלה? לא נראה לך שיש יד מכוונת? אני חושב שהם (שוב, לא סטפק. אני לא מכיר אותו. אני רק יודע מה הוא רוצה למכור לי) רועדים. והאחריות תמיד מוטלת על המנכ’’ל. אבל זכותך לחשוב אחרת.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה