בסוף כולם מסתדרים? או שאולי לא????

• פותח הנושא Lts
  • פורסם בתאריך

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בטוח??
לא משנה להם אם זה משהיא רעננה שהרגע סיימה לימודים או משהיא שמתיבשת בבית שנתיים ולא נגעה במחשב??
מי שמתייבש שנתיים ולא נוגע במחשב ולא מתעדכן, אני מעיקרא לא מבין למה הוא בכלל למד תיכנות...
(אגב, ההשקעה וההתאמה בג'וניורים - מצד החברה הקולטת - היא בכלל לא פשוטה, ולא משנה אם עכשיו סיימו לימודים, או לפני שנתיים)

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התכוונתי למשהו טוב- להתחיל כמה שיותר מוקדם לחפש להעביר את השנה חיפושים תוך כדי לימודים ולא תוך כדי חיפוש עבודה...
זה נכון מאוד! אני ממש ממש בעד. כמובן כשיודעים מה מחפשים.

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
א. זה כבר ממש לא ככה, פופולריות של שפות כבר לא משתנה בקצב מהיר כל כך כמו לפני 4-5 שנים. השפות הדומיננטיות (ג'אווהסקריפט ופייתון) יציבות ובעליה, ורוב השאר בדעיכה איטית
ב. יצא לי לעבור על סילבוסים של כמה סמינרים וקמפוסים שונים, בואו נגיד שהתאמה עם הטכנולוגיות האחרונות "הלוהטות" זה לא הצד החזק (אגב, גם לא של הרבה קורסים ובוטקאמפים שונים בציבור הכללי).

עניתי קודם למישהי שאמרה את זה

זה מה שהתכוונתי
אבל אי אפשר לעזוב את המחשב בשנתיים האלה
כי אז היא תגיע לא רלוונטית

בתוך השפה עצמה חייבים להתחדש כל הזמן
אי אפשר לזנוח את המחשב לגמרי
ואני לא חושבת שלמידה נכונה היא של בוטקאמפים וכאלה,אלא למידה מתוך נסיון לחפש אנשים שרוצים פרויקטים ולעשות אותם בטכנולוגיה חשובה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא יודע למה, אבל אני לא לחוץ למצוא עבודה
אני עובד כפרילנסר
וכשאין עבודה אני כל הזמן מנסה ללמוד פריימרוקים/ספריות נוספות.
ואני לא יודע מה אני אוהב יותר לעשות לשחק עם עוד ספריה מוזרה או לעבוד?

אבל בכל מקרה אני חושב שמתכנת טוב אמור לאהוב קוד, גם כשאין לו עבודה.
ואולי זה מה שהחברות מחפשות (זה מה שאני הייתי מחפש אם הייתי מגייס עובדים)?

נערך לאחרונה ב:

שולמית הופמן

משתמש מקצוען
מנסיון שלי ,
עם סיעתא דשמיא, והתעקשות בדרך למטרה,
כולם בסוף מסודרות.
לוקח זמן להיקלט, ולקבוצה שלמה יכול לקחת גם שנתיים,
יש את אלה שימצאו ביום הראשון עבודה ויש כאלה לאחר שנה וחצי,
אבל מי שמתעקשת באמת, ומתאמצת לחפש, ולא נחה "בנתיים" על כל מיני משרות חילופיות אחרות
יש לה סיכוי טוב להקלט.
כמובן שחשוב ככל שמתרחק הזמן מסיום הלימודים לקחת קורסים/פרויקטים בהתנדבות כדי לבוא לראיונות שאת בענינים

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
סליחה, אבל הייתי חייב...
אני עוקבת בדאגה אחר המחזור שסיים שנה שעברה לימודי הנדסאים,
הנדסאים? באיזה תחום?
כימיה, ביו-טכנולוגיה, הנדסת בנין, אדריכלות.
זה לא מושג שהומצא בסמינרים...

Netta

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
הם רוצים עובדים טריים רק בגלל שהם מוכנים להתפשר מאוד בתנאים שלהם (וגם לא תמיד יודעים מהם טווחי השכר הנכונים למתחילים וכדו') (תוסיפו על זה שמדובר בנשים, תוסיפו על זה שמדובר בחרדיות.... מצרך מאוד חשוב אצל המגייסים),
ולעניות דעתי -
עדיף למתחילה להיכנס לחברה "נצלנית" להרוויח מינימום ולרכוש נסיון, מאשר לשבת בבית שנה בחיפוש אחר עבודה עם משכורת יותר גבוהה.
כי הרי לעבוד שנתיים ולהרוויח 6 זה בדיוק אותו דבר כמו לעבוד שנה אח"כ עם משכורת של 12.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ולעניות דעתי -
עדיף למתחילה להיכנס לחברה "נצלנית" להרוויח מינימום ולרכוש נסיון, מאשר לשבת בבית שנה בחיפוש אחר עבודה עם משכורת יותר גבוהה.
כי הרי לעבוד שנתיים ולהרוויח 6 זה בדיוק אותו דבר כמו לעבוד שנה אח"כ עם משכורת של 12.
גם נכון, ברמת המיקרו. אבל במאקרו - זה הורס לאחרים/אחרות.

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
התלבטתי אם ללמוד. לפי המשתמע כאן, כדאי לברוח, נכון?

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מה האלטרנטיבה?
לעשות סקר שווקים ולבדוק היטב, איזה תחום אטרקטיבי עכשיו, והכי חשוב מה מדבר אליך. לא מומלץ לבחור קורסים ע"פ קופונים שמחולקים חינם או אחוזי הנחה וגם לא לרוץ בעדריות אחרי כמה פרסומים/חברה שמשלהבים אותך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה