דרוש מידע בני ברקים? גם אתם נהנים מהריח והמראה?

מצב
הנושא נעול.

אבן שלמה

משתמש מקצוען
זה אכן היה נראה שבבחירות הללו הנושא היה במרכז השלחן, אבל מתברר שאכן פרח מייד לאחריהם.
נגעו כאן בנקודה של חצרות הבניינים. אני לא תושב העיר אבל כל פעםהמחדש מזדעזע מחצרות הבניינים, למה אנשים לא יכולים לשים פעם בחיים!!! כמה מאות שקלים והחצר של הבניין שלהם לא תהיה חול (עם גללי חתולים) כמו במושבה בני ברק... כמה עולה היום דשא סינטטי? לא נחמד לכם שלילדים יהיה איפה לשחק? הרי אין בב"ב גינות כמעט, תשבו 10 דיירים כל אחד ישים 500 שקל פעם בחיים!!! ויהיה לכם גינה מתחת הבית... הרי אתם יודעים טוב מאד כמה שווה מטר בעיר הזאת, ויש לכם שטחים משותפים שרק אתם יכולים להנות מהם ילדיכם ונכדיכם!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סליחה על השאלה, אתם משלמים ארנונה בבני ברק?
לאן הכסף הולך בדיוק? לדעתי כדאי לפנות למבקר המדינה בנושא (לאחר אישור רב וכו')

רוקד ושר

משתמש צעיר
הכל קשור לעייריה אם הם באמת היו רוצים הכל היה נראה אחרת
ןכמובן הדרישה של הציבור בנושא
בעכברים הם נילחמו לא בגלל שהם נחמדים רק בגלל הבלאגן שהתושבים עשו

מאת שרה

משתמש צעיר
נקיון הבניינים צריך לבוא עם תיאום נקיון הרחובות ובהכוונת העייריה!!!
דרך אחת מני רבות שניתן לעשות זאת (ושוב- תלוי בכח הרצון של השליטים)
לערוך מבצע רציני ומושקע לכל ילדי הבניין
איך ומה כבר משאירה למחלקות המתאימות בעירייה - (אם הם עדיין זוכרות איך קוראים להם)
מאמינה שברגע שיהיה מבצע מתגמל ומתוחזק שפועל באמת,
הבניינים ישנו את חזותם לבלי היכר
ואם זה יבוא מהילדים אז בכלל נרוויח גם חינוך,
וגם שמירה על עבודתם לאורך זמן...
רק מה - צריך שיהיה סיבה שמישהו יסכים לעשות כזה דבר,
מה יכולה להיות הסיבה???

מייטי

משתמש פעיל
כאילו שיבוא ראש עיר אחרת המצב ישתנה....
התושבים התרגלו שהפח הוא המדרכה!!!! ושבמקום לזרוק שלד של עגלה שבורה לגמרי משאירים אותה בפתח של הבניין...

אני אוהבת את האלו שמיד מאשימים פוליטית במקום את הבעיה האמיתית.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפני שאתם מתלוננים ומציאים פה את התסכול תזכרו שלפני חצי שנה היה בחירות ואתם אלו שהכתרתם את ראש העיר שנבחר ע"י הסכמים וקומבינות במקום לבחור ראש עיר שבאמת ידאג לכם,
לכן עכשיו תאכלו את הדייסה שבישלתם ותתמודדו עם המצב עוד 5 שנים,
אולי עוד 5 שנים יפול לכם האסימון ללכת להצביע למי שידאג לכם ולא למי שדואג לעצמו.
דברים כהווייתם!
רק הבעיה שלא בחרתי בו, ואולי גם פות"ש לא בחרה בו..

חיה4

משתמש מקצוען
המודל לחיקוי צריכה להיות העיר ירושלים,
שגם האזורים הצפופים של שכונות בית ישראל, מקור, ברוך ומאה שערים וכו',
הנקיון בהם הוא ברמה גבוהה.
בדיוק מה שבאתי לכתוב.
היום בבוקר ראיתי בשכונה חרדית רכב ניקיון של העיריה עובר ועוצר ליד פח טמון שהייתה לידו שקית בודדת. יוצא עובד ומכניס את שקית לתוך הפח. ואז הסתכלתי על הרחוב והוא היה ממש נקי. תענוג לגור בירושלים!!

לגבי הנושא של אחריות אישית, אין מה לנסות לחנך אנשים, זה גם התפקיד של העיריה. בירושלים עוברים פקחים בחצרות ומחלקים דוחות על כל צל של פסולת. אולי זה לא עובד בבני ברק כי אנשים חרדים מקורבים שגרים בעיר ואין להם כל רצון או ענין בניקיון הם אלה שבלחץ מונעים את העבודה של המפקחים? אולי הם גם אלה שמונעים עבודה של מפקחים בתחום החניה האסורה?

אני חושבת שיש מקום לפנות למבקר המדינה ותקשורת ולבדוק את התקציבים של עיריית בני ברק. בטוח לא תמצאו צימר לבן של ראש העיר וארוחות אבל דברים אחרים אולי כן (בדגש על ריצוי חסידויות וקהילות קטנות)

אחת שחושבת.

משתמש צעיר
עצוב לקרא כאן את כל התגובות, אני תושבת ירושלים נהנית מניקיון אמיתי, ושתילת פרחים ועצים בשפע...(הארנונה יקרה, נכון.) ב"ה, וגם נהנית מאכפתיות בנושא הניקיון אצל התושבים, וחינוך ילדיהם לסדר.
באמת ב"ב המעטירה נדמית יותר למזבלה , וחבל, עיר התורה לא צריכה לגלם כזה דבר.
לסיכום, לאחר קריאת כל התגובות השונות- הבעיה היא גם פוליטית וגם חברתית גם מוסרית וגם תיפקודית והרשימה לא תיגמר...
רק תפילות!

michal

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש בעיה יותר רצינית שאין פחים ברחובות
הלכתי עם הבנות השבוע והן רצו לזרוק את העטיפת הארטיק וחיפשו פח זמין ופשוט לא היה :(
הן החזיקו את העטיפה אולי רבע שעה ואולי אפילו יותר עד שנמצא פח
אין פחים ולכן ילדים זורקים ברצפה והעיר נראת בהתאם!
ממש חבל :( :(

ארמון חול

משתמש מקצוען
בתקופת יעקב אשר
היה מבצע ניקיון גדול!!
כל 2 מטר היה פח,
הייתה גם אכיפה על עסקים שהתלטו על המדרכות.
היה מבצע לתיקון מדרכות ושינוי התשתיות...
היום בני ברק מלאה בורות ואנשים מבוגרים נופלים (ואז הרופא צוחק עליהם, טוב זה בבני ברק, זה לא נקרא....
)

המליונרית

משתמש מקצוען
העיר בנויה לקוי והתשתיות הרוסות
באמת מתפלאת על העירייה שלא עושה לפחות מה שאפשר
לא מאשימה את התושבים העיר מלאה בתושבים ומספיק שכל אחד זורק לכלוך/עף לו מהיד וכבר הרחוב מלוכלך
הבעיה שלא מנקים
בבית שמש יש רכבים של העירייה שמסתובבים רוב שעות היום ופשוט לוקחים פסולת כמו קרטונים וכו'

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אמא שלי אמרה לא מזמן שכנראה כדי להשאר לגור בבני ברק היא צריכה להתחיל לאהוב את הזבל..
וברצינות,
באמת האמנתם לקמפיין שעשה ראש העיר?
ראינו איך הוא תפקד בקדנציה הקודמת
טוב זה לא היה
העיר הייתה נקייה רק כשיעקב אשר היה ראש עיר
הלוואי והמצב יחזור להיות כמות שהוא היה אז...

אני גרה בקרבת העירייה ככה שהאזור שלי דיי נקי ומטופח...
אבל יש רחובות שפשוט אי אפשר לעבור..
מה נעשה??

הבנתי שיעקב וידר פנה למבקר מקווה שבאמת זה יפעל משהו...
בינתיים המוני שוחטים וחוטבי עצים מקבלים את הארנונה שלנו...

h1000

משתמש רשום
התוספות בניה לפעמים נראה כמו עזה..
אבל זה נושא לאשכול נפרד בפני עצמו
אוי כמה שזה נכון !!! [תעשו סיבוב ברחוב הרב שך, והאמת, בכל בני ברק]
באחד הבניינים בהרב שך גם העירייה הבינה את הגוזמה והרסה את התוספת המכוערת והחסרת פורפורציה שכמעת חצתה את הכביש לצד השני .

זה אכן היה נראה שבבחירות הללו הנושא היה במרכז השלחן, אבל מתברר שאכן פרח מייד לאחריהם.
נגעו כאן בנקודה של חצרות הבניינים. אני לא תושב העיר אבל כל פעםהמחדש מזדעזע מחצרות הבניינים, למה אנשים לא יכולים לשים פעם בחיים!!! כמה מאות שקלים והחצר של הבניין שלהם לא תהיה חול (עם גללי חתולים) כמו במושבה בני ברק... כמה עולה היום דשא סינטטי? לא נחמד לכם שלילדים יהיה איפה לשחק? הרי אין בב"ב גינות כמעט, תשבו 10 דיירים כל אחד ישים 500 שקל פעם בחיים!!! ויהיה לכם גינה מתחת הבית... הרי אתם יודעים טוב מאד כמה שווה מטר בעיר הזאת, ויש לכם שטחים משותפים שרק אתם יכולים להנות מהם ילדיכם ונכדיכם!
1.אין לאנשים כסף לזה.
2.גם אם יש קצת, זה דורש תחזוקה, שהרי זה גם יתלכלך והתאבק.
3.אין כאלה שטחים, הכל בונים בהם יחידות דיור וכדו'

שואלת ברצינות
לשלוח קישור לאשכול ללשכת ראש העיר
לא יהיה יעיל??
חבל על המאמץ.
כאילו שיבוא ראש עיר אחרת המצב ישתנה....
התושבים התרגלו שהפח הוא המדרכה!!!! ושבמקום לזרוק שלד של עגלה שבורה לגמרי משאירים אותה בפתח של הבניין...

אני אוהבת את האלו שמיד מאשימים פוליטית במקום את הבעיה האמיתית.
נכון מאוד,
וזה לא רק הזבל של הבניינים,
כתושב העיר אני רואה, אנשים אפ' "מכובדים" שלא מתביישים לזרוק כוסות קפה, שקיות מאפה, או רכבים שהיד יוצאת בפתע מהחלון וזורקת זבל לכביש,
והרשימה עוד ארוכה, ואני לא מדבר על הגינות, שכמה מנקים שיביאו לא יועילו כי המשפחות המבקרות בגנים משאירים טינופת.
וכן כל ילד בני ברקי יודע שבבני ברק מילא הכל מלוכלך ולכן הם גם משליכים על הרצפה
ואגב למרבה הבושה זו התפיסה גם אצל אנשים מבוגרים.

לא יעזור,
תשלחו ליעקב וידר
עוד אחד שמנסה לעשות קופה מעל הראש של כולנו ולא מצליח !

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה