דרוש מידע בני ברקיות? איזה בית החלמה יש?

רק ס"ד

משתמש רשום
איזה בית החלמה ברמה גבוהה קיים באיזור?
רק ליסוע לטלזסטון? ירושלים?
מה הבחירה המוצלחת למי שלא רוצה להרחיק?

LEVAVOT

משתמש פעיל
@אורחת לרגע
היית שם בשנים האחרונות?
שיפצו ממש, אוירה ביתית ורגועה
אני מאד נהניתי , מספר פעמים
@רק ס"ד
אני לא יכולה לחשוב על לנסוע למקום רחוק , עושה לי טוב להיות קרובה ולקבל ביקורי משפחה
אם וילד הוא בחירה ממש מוצלחת
(ותמיד אפשר לנסות ואם לא נהנים פשוט ללכת למקום אחר)

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש את ביכורים בירושלים ,אותה רמת קרבה של טלזסטון פחות או יותר.
ברמה מלונאית.

תפוס?

משתמש חדש
מי שהייתה בטלזסטון, קצת קשה לה להיות באם וילד. לא אותה רמה בכלל. מנסיון מר.

LEVAVOT

משתמש פעיל
@אורחת לרגע
את מדברת על מקרה מאד ספציפי, ואני יכולה להגיד לך שאף אחות בבית חולים לא הייתה מסכימה לקחת על אחריותה לזכור לעשות את זה,
ואם בטלזסטון הסכימו זה מאד מעניין כי לא יודעת איך לוקחים אחריות לעדכן את כל המשמרות ולזכור וכו'
מדברת מנסיון שגם ביקשתי פעם על משחה מסוימת בכל החתלה ואכן לא רצו לקחת אחריות ואני בעצמי כל ארוחה פתחתי את הטיטול ושמתי.
מה הבעיה כאמא לקחת אחריות על הילד שלך? למה אוכל את כן יכולה לתת לו ולשים משחה או כל דבר אחר לא מתאים?

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מה הבעיה כאמא לקחת אחריות על הילד שלך? למה אוכל את כן יכולה לתת לו ולשים משחה או כל דבר אחר לא מתאים?
קודם כל, בלילה אני משאירה מנות שאובות ולא קמה להאכיל
חוץ מזה לו היו לובשים מכנס נורמלי שהיה קל להחליף, אבל החולצה שנקשרת עם הגומי של המכנס, סיוט לסדר את זה.
חוץ מזה, שאם הילד אלרגי למשהו מציינים על העריסה, והמטפלת אמורה לראות את זה.
מה הבעיה לציין את זה מודגש על העריסה.
מספיק לרשום XXX זה דבר שרואים בעין איך שמחתלים, וזה טיפול סטנדרטי.
בתינוקיה של טלז סטון (גם אליה לא הלכתי בגלל שבנו שם באזור ואני רגישה לרעשים) כן הסכימו כי יש כמה תינוקיות עם מטפלות ספציפיות, ולא תינוקיה אחת ענקית וצרחנית

ואני מדגישה, זה בא על הטראומה שלי מלידה קודמת (אף אחד לא ידע לאמר לי מה אכלה הילדה שלי בלילה, שגרם לה להקיא כל היום, המנה השאובה נשארה מלאה)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

LEVAVOT

משתמש פעיל
@תפוס?
אכן לא הייתי בטלזסטון, אבל האמת שאני לא הולכת בשביל הרמה,
וגם לא בשביל הפודינג שוקולד
גם חברת יולדות פחות מעניינת אותי בשלב הזה
מה כן מעניין אותי?
מיטה נוחה ומקלחת נורמלית, לנוח ולהחלים
אוכל מגוון ובשפע, אפילו אם הוא פחות בסטייל (ובשבילי אם וילד ממש בסטייל באוכל!!)
שקט , רוגע, ומשפחה שיכולה לקפוץ לפטפט או להביא משהו מתוק או חפץ שכוח.

נכון שאת כל אלו יש בטלזסטון ויתכן מאד שיותר בשפע, יותר ברמה וכו'
אבל משפחה לא תוכל להיות לי שם. זה ניתוק מוחלט (אין לנו רכב)
בלי קשר לזה שאחרי לידה קשה לי עם הנסיעות הארוכות, ואם יש גם ברית שכוללת נסיעה הלוך וחזור זה מוסיף..
עדיך לי להיות קרוב ובמקום נגיש.
שיקול אישי של כל אחת.

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי שם לפני חצי שנה וממש רציתי לחזור לעוד יום אחד בסוף החל"ד אבל כבר לא מקבלים.
היה מושלם!
אוכל טעים ברמות!
אופים לך במקום פיתות בטאבון, מבחר של אוכל שמוגש בצורה מאד אסטטית ומגרה
המטפלות בתינוקיה היו מעולות וחיכו שאגמור לאכול ואז אבוא לקחת אותה!
לקחתי חדר פרטי, לא סוויטה והיה פרטיות מושלמת
הייתי ליד הספריה, וזה היה ממש מוצלח!

לסיכום, אחזור שוב בעז"ה

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
הייתי ממש מרוצה באם וילד לפני חצי שנה.
אמנם לקחתי חדר ביות אבל הכנסתי את הבייבי לתינוקיה בזמני הארוחות שלי, והן היו נחמדות ממש!
החדר משופץ, מיטות רחבות מאד ונוחות גם להנקה, נוסף על הכורסאות שיש בחדר, אוכל מצוין ומגוון מאד.
דווקא יש פה אשכולות שציינו שלאחרונה יש לא מעט כאלה שמרוצים יותר מאשר בטלז סטון (האשכולות בחכמת אז כנראה שאין לך גישה)
הרבה מזל טוב!

nc

משתמש סופר מקצוען
בהנחה שאת שואלת כי אם וילד לא מתאים לך
שיבא בייבי
בייבי ליס

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הייתי 3 פעמים ב-13 שנים האחרונות ואחזור שוב בעזרת השם
חשוב לי מאוד להיות קרובה למשפחה, ודשא מוריק מהחלון פחות מעניין אותי...
היה לי שם שקט, אוכל טוב, רוגע, תינוקיה מצוינת ( 3 בנים שתמיד טיפלו בהם מעולה אחרי ברית במקום שאתעסק עם זה...)
מבחינתי ה-מקום להתאוששות (בפרט אחרי ניתוחים כמו שלי...)
בררתי לאחרונה והמחיר הוא 580 ש"ח ללילה, 2 בחדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה