בריאות בן שלשה שבועות. מה עושים עם עניין הגרפסים.

אס ES

משתמש פעיל
מה עושים??? הילד סובל מאד כל פעם אחרי האוכל. גם בלילות וגם בימים וההורים בעיקר מרחמים אבל גם זה לא קל להם.
לוקח לו שעות אחרי ההאכלה להוציא את כל האוויר והוא ממש סובל מזה, הוא הילד השלישי שלנו לכולם היה אבל לא בכזו רמה.
נשמח לשמוע מבעלי ניסיון בעניין.

blue cat

משתמש פעיל
מישרים אותו שיהיה ישר על הגוף כולל הראש והגרפס יצא תוך 5 ש'

אס ES

משתמש פעיל
יוצא ויש עוד ויש עוד ויש עוד. חחחחחח נראה לכם שלא ניסינו את זה כנראה שיש לו איזשהי בעיה קצת יותר מהרגיל אני מקווה שלו אבל כרגע זה נראה שהוא ממש סובל מזה.

blue cat

משתמש פעיל
הגרפסים מגיעים בדרך כלל מצורה של לקחת את האוכל עם אויר....
אז אם הוא יונק אולי ללכת ליועצת הנקה...
ואם שה בקבוק צריך לדאוג שלא ישאף אויר ....

ליבי ל

משתמש פעיל
מה עושים??? הילד סובל מאד כל פעם אחרי האוכל. גם בלילות וגם בימים וההורים בעיקר מרחמים אבל גם זה לא קל להם.
לוקח לו שעות אחרי ההאכלה להוציא את כל האוויר והוא ממש סובל מזה, הוא הילד השלישי שלנו לכולם היה אבל לא בכזו רמה.
בהצלחה עם זה!! התקופה הראשונה לא קלה.. כל הזמן (אצלי לפחות) זה לעשות להם גרפסים וכאבי בטן וכו ה' יעזור
יש משהו גריפווטר לא יודעת אם זה יעזור אבל שווה לנסות זה בבית מרקחת בלי מרשם

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היא יונקת או מבקבקת?

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האמת הבן שלי סבל מאד מעיכול, גרפסים ועוד כל מיני דברים מסביב
מאד מאד הוקל לו אחרי טיפול אצל רייז האוסטאופט
הצטערתי שחיכיתי חודשיים עד שניסיתי אותו.

התכוונתי ללכת אליו לביקור חוזר אבל הוא בחופש כמעט עד ר"ח אלול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יונקת
לא נראה שהיא סובלת מכאבים
ולא יודעת אם קשור , אבל היא לא פולטת בכלל
תנסי במהלך הארוחה להניח אותה עלייך בצורה שהכתפיים שלה מקבילות לכתף שלך ועם האגודל והאצבע תלכי לאורך עמוד השידרה מהטיטול עד הצוואר.
בערך פעמיים שלוש במהלך הארוחה, תלוי כמה זה ארוך :)

כוכבה ה.

משתמש פעיל
הבן שלי גם סבל מאד לא רק מגרפסים, הרופא משפחה המליץ לי לעשות הפסקה בהנקה כל 3-5 דקות לשים אותו על הכתף ולחכות לגרפס, זה ממש ממש חופר !!!!! אבל הקפדתי על זה וזה מאד עזר לגרפסים וגם לרוגע בין ארוחות .
אחרי כמה ימים כבר יכלתי להגדיל את המרווחים בין ההפסקות עד שנגמר- (למד לינוק נכון לדעתי)

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
הבן שלי גם סבל מאד לא רק מגרפסים, הרופא משפחה המליץ לי לעשות הפסקה בהנקה כל 3-5 דקות לשים אותו על הכתף ולחכות לגרפס, זה ממש ממש חופר !!!!! אבל הקפדתי על זה וזה מאד עזר לגרפסים וגם לרוגע בין ארוחות .
אחרי כמה ימים כבר יכלתי להגדיל את המרווחים בין ההפסקות עד שנגמר- (למד לינוק נכון לדעתי)
כן גמני עשיתי את זה

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מצטרפת לדעה שיתכן וזה נובע מצורת האכילה שלו.
יכול להיות שהוא לא משתלט על הכמות אז הוא עסוק בלבלוס...
הפיתרון שלי היה להפסיק אותו כל כמה לגימות. זה ממש מסרבל אבל ככה הוא לומד.
(שמתי לב שבמקומות שאני פחות משוחררת מבחינת התנאים... עברנו שעות של צרחות והתפתלויות אחרי הארוחה, עד שמצאתי את המכנה המשותף ואני משתדלת ללכת למקום עם הכי הרבה פרטיות וזה עוזר בצורה מדהימה!)

blue cat

משתמש פעיל
הבת שלי לא שמעה על כך...
שעות לא מוציאה גרפס...ואז מתפספס והיא מגהקת.
זה שיטה ידועה ובדוקה על המון תינוקות....
פשוט צריך שהתינוק יהיה ישר כולו עד הראש,
אצלנו תינוקת שלקח לה רבע שעה להוציא על הכתף
ככה היא הוציאה פחות מ5 שניות.
שוב אין לי מושג אולי יש תינוקות מיוחדים...

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
צודקת , גם אני הכרתי את השיטה, והיא עבדה יופי על השאר הילדים שלי ..פה משום מה זה לא עבד... אם כי, בהאכלה האחרונה, ניסיתי כעצתה את של @BIZZARC- עשירה , ואכן היא שחררה גרפס תוך שניות

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תנסי במהלך הארוחה להניח אותה עלייך בצורה שהכתפיים שלה מקבילות לכתף שלך ועם האגודל והאצבע תלכי לאורך עמוד השידרה מהטיטול עד הצוואר.
בערך פעמיים שלוש במהלך הארוחה, תלוי כמה זה ארוך :)
וואו, תודה!!!
מדהים איך שזה עובד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה