דרוש מידע בית שאן קהילה חרדית- כמה שאלות

אני משתמש

משתמש צעיר

קבצים מצורפים

• _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_50_02 GMT+03_00_.png
    _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_50_02 GMT+03_00_.png
    KB 79.7 · צפיות: 10
  • _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_49_34 GMT+03_00_.png
    _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_49_34 GMT+03_00_.png
    KB 78.2 · צפיות: 8
  • _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_49_11 GMT+03_00_.png
    _chrome_screenshot_25 ביוני 2024 19_49_11 GMT+03_00_.png
    KB 205.8 · צפיות: 10

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא יודע מה אתה מביא, אני מביא לך מהשמ’’ט השוואה בין אילת טבריה ובית שאן, השווה ותראה:
הבדלים של 2 מעלות בד"כ לא מורגשים בגלל הבדלים בלחות, כלומר- שלושתם בערך אותו דבר- חםםםםםםםםםםםם

אני משתמש

משתמש צעיר
לא הבנתי מה אתה מביא בזה שגם בטבריה חם אםף אחד לא אמר אחרת
הבאתי שבית שאן יותר חם מטבריה, וקצת פחות מאילת, דהיינו לכאו’ זה המקום הכי חם אחרי אילת.
הבדלים של 2 מעלות בד"כ לא מורגשים בגלל הבדלים בלחות, כלומר- שלושתם בערך אותו דבר- חםםםםםםםםםםםם
בבית שאן החום יותר יבש וההרגשה שהשמש מכה יותר כי אין את הלחות שיש בטבריה בכלל,
לא שבטבריה לא חםםםםם😎

ח"מ

משתמש רשום
סליחה?
שעה וחצי זמן ממוצע ברכב.
וכשחם לא שבמרכז נעים נכון ביולי אוגוסט יש ימים חמים מאוד אבל במהלך השנה נעים בדיוק כמו במקומות אחרים
ובתחבורה ציבורית-סיוט.

מבחינת חום-
אין מה להשוות את החום של בית שאן למרכז.
וחם בבית שאן. ממש לא רק ביולי-אוגוסט.
(בחורף זה נהדר. רק בחורף.)
כבר מעל חודש כמעט אי אפשר להסתובב בחוץ
אומנם נמצאים כל היום והלילה במזגן,
אבל מספיקה הדרך מהאוטו לבית--כדי להיזכר.

מישהו יודע באיזה רחובות נמצאים החרדים??
יש חרדים (מהגרעין החדש) בשכונת אליהו. אין לי מושג איפה עוד.
הותיקים מפוזרים בכל העיר.

אני מבין שלקנות שם דירה זה השקעה טובה לכאורה כי עכשיו המחירים שם מאוד נמוכים
לפני שנה הי'ה זול. ההשקעה החרדית המקום הקפיצה מחירים! יתכן שיחסית למקומות אחרים עדין זול מאוד, אבל צריך להיות חכמים ולא לקנו דירה במחיר ש"זול יחסית ל..", אלא לבדוק מה המחירים המקומיים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה