דרוש מידע בית החלמה עם פג קטנטן, אפשרי?

מירונה

משתמש פעיל
מישהי הלכה עם פג מיד אחרי שחרור?
מתלבטת אם לשאול רופא בנושא בכלל

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הלכתי עם פגה חודש וחצי אחרי השחרור.
כבר לא הכניסו לי אותה לתינוקיה.
ולא היה לי אכפת.
לקחתי חדר פרטי, הייתי איתה צמוד אחרי תקופת פגיה שלא יכולנו תמיד..
הגעתי איתה בכיף לארוחות, והיא היתה לידי.

אם יש לו רגישות לקשיי נשימה, כדאי להזהר שלא ידבק מחיידקים.
אבל ממילא את עומדת לשלוח אותו למעון, אז לא נראה לי שבעייה לקחת אותו איתך,
כשהוא לא בתינוקיה.

אילה מינה

משתמש מקצוען
תשאלי רופא, לא אמור להיות בעיה
הבת שלי היתה מאושפזת 10 ימים בגלל צהבת עקשנית ואח"כ הרופאה ממש עודדה אותי ללכת ואמרה לי שבית החלמה זה מנוחה גם לתינוק(בפרט שחוץ מבארוחות היא היתה צמודה אלי כל הזמן)

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לא מופרך ללכת לבית החלמה - לפני 12 שנים ילדה כלתי שלישיה ומיד לאחר ששוחררו מהפגיה הם היו בבית החלמה (כיום הוא כבר לא פעיל). היחס והטיפול היו מעולים.

מירונה

משתמש פעיל
תודה לכן על התגובות!
אז ההתלבטות שלי עכשיו היא אם וילד או טלזסטון?
מדובר על ראש השנה
מבחינת העומס....

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מבחינת העומס....
קחי בחשבון שבחגים יש בצוות התינוקיה הרבה בחורות.
שנה שעברה הייתי בחגים ובשבתות וכך היה.
רובן היו מקסימות וטובות, השאלה מה לגבי ניסיון עם פגים.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
באם וילד יש חדר לקטנים
אם הילד בלי בעיות רפואיות מיוחדות אלא רק קטן- אין סיבה שלא יקבלו- חודש מהשחרור, ותבררי בקופה כמה זמן יש החזר

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מקופ"ח מסתכלים על זמן שחרור התינוק אז אין בעיה גם בגיל חודש מתוקן של פג

saralulu

משתמש מקצוען
מיידעת את מי שלא יודעת שיש קבוצת מייל של אמהות לפגים, שם אפשר לקבל הרבה מידע וחוות דעת.

מירונה

משתמש פעיל
הייתן הולכות קרוב לבי"ח ממנו השתחררתן? או שזה סתם סרטים שעוברים בראש שלי

מחדשת

משתמש צעיר
בטלזסטון צריך לשלוח את כל התיק הרפואי של הפג ,
כדי לעבור אישור מהרופא שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה