דרוש מידע בית החלמה ביכורים

מצב
הנושא נעול.

דובדבנים

משתמש מקצוען
לא מכירה את אם וילד ובכלל לא בכיוון שלי. אין לי מה לחפש בבני ברק.
סגנון ירושלמי עוד יותר לא מתחברת... הן ידעו עלייך הכככל עם שאלות מכאן ועד אמריקה.
הבנתי את הכיוון. אסגור על ביכורים ואספר לכן על התוצאות....
שבוע הבא אגב אני הולכת לארוחת ערב עם חברה ששוהה שם. נעדכן...
לפי דעתי לפני שהולכים לטלז סטון צריך ללמוד אידיש ....

ילילי

משתמש מקצוען
אין מבחר בטלז סטון? יש מבחר ענק אולי את לא אוהבת.
האוכל לא ברמה, הוא פשוט טעים.
לא זכור לי מבחר ענק.
בארוחת צהריים שני סוגי מנות עיקריות דיי סטנדרטיות ועוד שני סוגי תוספות. משהו כזה.

טעים. אבל פחות או יותר כמו שאת עושה לבד בבית.

שולחן

משתמש רשום
לא זכור לי מבחר ענק.
בארוחת צהריים שני סוגי מנות עיקריות דיי סטנדרטיות ועוד שני סוגי תוספות. משהו כזה.

טעים. אבל פחות או יותר כמו שאת עושה לבד בבית.
כשאני הולכת לד' למסעדה, אני בוחרת מה שאין בבית.
אין ענין לקנות משהו שיש לי אותו זמין בבית. כיף לגוון, להרגיש מתפנקת. בחיים אני לא אזמין שניצל בחתונה למשל...
אז כמובן שעד שאני יולדת... (15 שנה!!!) אני אתפנק במה שאין לי בבית, אחפש את הסטייל ולא את הבייתי והפשוט...

דובדבנים

משתמש מקצוען
כשאני הולכת לד' למסעדה, אני בוחרת מה שאין בבית.
אין ענין לקנות משהו שיש לי אותו זמין בבית. כיף לגוון, להרגיש מתפנקת. בחיים אני לא אזמין שניצל בחתונה למשל...
אז כמובן שעד שאני יולדת... (15 שנה!!!) אני אתפנק במה שאין לי בבית, אחפש את הסטייל ולא את הבייתי והפשוט...
ואו ממש הרבה זמן חיכית לו

ילילי

משתמש מקצוען

בדיוק
בשביל אוכל ביתי גם בעלי יכול להכין לי

מסכימה איתכן. ובהחלט התאכזבתי.
ציפיתי לאוכל ברמה של מסעדה שאני לא מכינה בבית.
או אוכל שאני מכינה בבית כשאני רוצה להשקיע או לשבת ולא כמו שמכינים ביום יום.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
על טעם וריח אין להתוכח
לדעתי האוכל בביכורים עולה ברמה מטלזסטון רק שהם מביאים בצמצום ואין קינוחים

דובדבנים

משתמש מקצוען
על טעם וריח אין להתוכח
לדעתי האוכל בביכורים עולה ברמה מטלזסטון רק שהם מביאים בצמצום ואין קינוחים
אשמח לדעת ממשהי שהיתה באם וילד ביכורים וטלז סטון השוואות על כל השלוש יתרונות וחסרונות
ואיפה יש הכי הרבה מבחר וכמות

קופיריטרית

משתמש מקצוען
אני הייתי בשלושתם, בו זמנית באותה לידה, בכמה לידות....
אין כמו אם וילד!!! [חדש, נעים, מפנק, נקי, אוכל!, הכל...]
מכל הבחינות.
גם מי שחושבת שאין לה מה לחפש בבני ברק, מציעה לה לחשוב שוב.
זה אי של שקט, את לא באה לב"ב את באה לבית החלמה שמפנק אותך ונותן לך כח, ממילא את באיזו בועה ואופוריה....
ו @שולחן המקסימה שזוכה לאחר כ"כ הרבה שנים להגיע בעז"ה לבית החלמה, אולי תתכנני להיות ביותר ממקום אחד...
לא מגיע לך?...
אני אגב, הלכתי למקום אחד מיד אחרי הלידה ולעוד אחד [ואפילו עוד שניים] לאחר זמן, כשכבר הרגשתי ששכחו שילדתי והייתי צריכה להזכיר את זה לעצמי, יצאתי שוב לבית החלמה וקבלתי עוד זריקה של כח....
ממליצה לחשוב על זה

שירושבח

משתמש פעיל
עוד שבועיים אני בביכורים
מפנק ממש!
לפי מה שזכור לי שהייתי פעם שעברה היה קינוחים...

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי 3 פעמים בביכורים וכל פעם חזרתי הביתה חולה ממש (לא ברור לי מה יש באוכל שם שעושה לי את זה)

קופיריטרית

משתמש מקצוען
הייתי 3 פעמים בביכורים וכל פעם חזרתי הביתה חולה ממש (לא ברור לי מה יש באוכל שם שעושה לי את זה)
אואאווו,
את מזכירה לי עכשיו שפעמיים, היה לי בעקבות האוכל שם כנראה, כזה סבל ובלגן בבטן....
עד כדי שקיצרתי את השהות שלי שם, כי פשוט היה חבל...
אני באמת רגישה, עם מעיים רגישות.
אבל בהחלט יש משהו באוכל ובכבדות והמיחזור שלו שמחמירים אצלי את העינין....

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אואאווו,
את מזכירה לי עכשיו שפעמיים, היה לי בעקבות האוכל שם כנראה, כזה סבל ובלגן בבטן....
עד כדי שקיצרתי את השהות שלי שם, כי פשוט היה חבל...
אני באמת רגישה, עם מעיים רגישות.
אבל בהחלט יש משהו באוכל ובכבדות והמיחזור שלו שמחמירים אצלי את העינין....
גם אני רגישה וגם אני קיצרתי את השהות שם בגלל זה...

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני הייתי לפני חצי שנה בביכורים בערב הכנה ללידה והיה ארוחת ערב
ופשוט לא אהבתי
לקחת ממה שהיה מוגש והטעם לא היה לי טעים
אני לא סובלת את הסגנון בישול שלהם

זה המון עניין של טעם וסגנון
הכי טוב זה פשוט לנסות

גם כל אחת מה שחשוב לה
הייתי בטלזסטון לפני חודש וחצי
היה מצוין לי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה