דרוש מידע בית החלמה ביכורים

מצב
הנושא נעול.

gpt

משתמש פעיל
אני חושבת שהנקודה החלשה ב"אם וילד" זו התינוקיה.
לא אפרט חוויות לא נחמדות (ששבו על עצמן בכמה פעמים שהייתי שם) כי לא אוהבת לדבר סרה ביהודים.
אבל זו נקודה שחשוב מאוד לברר.
הלוואי שהם קבלו את הביקורת וערכו שינויים חשובים.
בתור אחת שהיתה שם לפני חצי שנה, מסכימה עם כל מילה לצערי.
הילד פשוט היה איתי בחדר אז איבדתי עינין בלהישאר.
לפני שנתיים הייתי שם והמצב היה שונה לגמרי.

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מאד חשוב לדעת את זה, אני עכשיו בהתלבטות אם ללכת לשם וזה יגרום לי לבדוק עם עוד נשים שהיו שם לאחרונה, התינוק שיוולד יקר לי מאד, וזה לגמרי לתועלת.
מציינת שגם אני הייתי שם לפני שנתיים והיה ממש בסדר.

shani123

משתמש מקצוען
וגם מי שקוראת את זה אסור כזה מהר להאמין ללשון הרע
בהצלחה
אם זה אשכול של חוות דעת , אי אפשר לרשום רק חוות דעת חיוביות ושהכל טוב
בדיוק בשביל זה שאלו, רוצים לדעת על כל מקום יתרונות וחסרונות וכך להגיע למסקנה לאן ללכת...
מה הקשר לרשום רק חיובי ושכוווללללםםם נהנו מהכלל?
(לדוגמא, יש כאלו שלא יפריע להן כי ממילא הן נוטות לביות מלא ולא צריכות תינוקיה)

המליונרית

משתמש מקצוען
בדיוק בשביל זה שאלו, רוצים לדעת על כל מקום יתרונות וחסרונות וכך להגיע למסקנה לאן ללכת...
נכון
עדיין ,מי אמר שזה מותר

אילה מינה

משתמש מקצוען
בהצלחה
יש לך מניות באם וילד?
האשכול מלא במעלות וחסרונות בכל הבתי החלמה ופתאום כשמגיעים לאם וילד את קופצת
בכנות
לא אמין

קופיריטרית

משתמש מקצוען
אני אף פעם לא נתקלתי בבעיות בתינוקיה של אם וילד ויש לי כבר ותק ארוך במקום....

ובמיוחד בשנים האחרונות שהצוות כמעט לגמרי התחלף וחוץ מכמה ותיקות, רב המטפלות שם חדשות צעירות, נחמדות ומסורות....
אני גם חושבת שמי שלוקחת חדר פרטי ומניקה מלא, יכולה להיות לגמרי רגועה לגבי התינוקיה של אם וילד
כי היא נהנית מיתרונות של תינוקיה וטיפול בתינוק, כמו השגחה וטיפול- רחצה שקילה ומעקב וכ' אבל בלי לחץ שהתינוק לבד ומי יודע אם אוכל/ בוכה... כי הוא גם אתה די הרבה זמן.....

כמובן, שגם מי שבונה על תינוקיה לגמרי וזקוקה לעזרה בטיפול, להאכלה בלילה וכו יכולה להיות רגועה, כי הן מקסימות שם....
בכל מקרה, שווה לבא לאם וילד בגלל המכלול ולא לותר בגלל אי אילו שמועות לא ברורות על התינוקיה ....
לדעתי כמובן.
הא ולי אין שום מניות באם וילד, הלואי שהיו נותנים לי יומיים שם חינם על המילים הטובות שאני מפרגנת להם....
זה באמת כי אני חושבת שאם וילד הוא המקום הכי מפנק שיכול להיות....

המליונרית

משתמש מקצוען
יש לך מניות באם וילד?
האשכול מלא במעלות וחסרונות בכל הבתי החלמה ופתאום כשמגיעים לאם וילד את קופצת
בכנות
לא אמין
חחח
הלוואי
(הלוואי שגם הייי יולדת כל שנה בשביל לבדוק)
הייתי צריכה לכתוב בלתק לא קראתי הכל כי באמת לא קשור אליי הנושא

טוב טובית

משתמש פעיל
אני לא מכירה את ההנהלה של אף אחד מבתי ההחלמה המדוברים
אבל נראה לי שהם היו נתרמים מאד מקבלת קישור לאשכול פה ...

• תודה
Reactions: gpt

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
נכון, אותי לא מעניינת תינוקיה בשום מקום, כי התינוק איתי.
(חוץ מטלזסטון שחשוב ללכת לשם אחרי ברית כי הן מיומנות בטיפול).

rivkar

משתמש מקצוען
כי לפעמים חוות הדעת השלילית היא מאד נקודתית ותלויה בדיוק בזמן מסוים במטפלת מסוימת וסתם בקריזה של יולדת הורמונלית. בשביל זה ככה להזיק למקום?!
באמת האשכולות האלו של חוות דעת מזמינים בעיות הלכתיות לא יודעת מה להגיד..
(אולי אפשר לצין רק עובדות בלי פרשנויות - למשל בביכורים יש יותר מוקרמים ובטלז סטון יותר אוכל ביתי.. בביכורים יותר מלוני ובטלז סטון יותר היימיש.. כאלו דברים שכל אחת תחליט אם מתאים לה או לא.. (הכל רק לשם משל לא הייתי באף אחד מהם))

נערך לאחרונה ב:

shani123

משתמש מקצוען
כי לפעמים חוות הדעת השלילית היא מאד נקודתית ותלויה בדיוק בזמן מסוים במטפלת מסוימת וסתם בקריזה של יולדת הורמונלית. בשביל זה ככה להזיק למקום?!
(אולי אפשר לצין רק עובדות בלי פרשנויות - למשל בביכורים יש יותר מוקרמים ובטלז סטון יותר אוכל ביתי.. בביכורים יותר מלוני ובטלז סטון יותר היימיש.. כאלו דברים שכל אחת תחליט אם מתאים לה או לא.. (הכל רק לשם משל לא הייתי באף אחד מהם))
כתבו באשכולות האלו הכל
על הנקיון, על המצעים, על הריח, על המבחר, על התינוקיה, על הצוות, על המגוון, על הציבור, על סוגי החדרים
כתבו דברים חיוביים ושלילים

ורק כשמישהי כתבה מילה מעט שלילית על אם וילד באה X וקפצה "לשון הרע"
אם רוצים, אז באמת אסור להעביר שום חוות דעת על שום דבר...

rivkar

משתמש מקצוען
אם רוצים, אז באמת אסור להעביר שום חוות דעת על שום דבר...
אם מותר ואיך מותר יש לזה הלכות ברורות.. שלצערי אני לא מפסיק בקיאה בהן
זה ממש לא ענין של רצון כן או לא או שאם כבר כתבו דברים שליליים על מקומות אחרים אז זה בסדר
אין לי כלום בעד שום בית החלמה, אבל באמת זה שהעלו את הנושא של לשון הרע (לא משנה למה) אמור לכל אחת לגרום לחשוב פעמים לפני שידה קלה על המקלדת גם בשם המצוה של לכתוב חוות דעת בפרוג.

gpt

משתמש פעיל
שימי לב שאף אחת כאן לא כתבה פרטים,
אבל אני הייתי מעדיפה לדעת את זה מראש ולא ידעתי.
ועוד פעם ,למה חסרון שמישהי כותבת קשור ליולדת הורמנלית??(זה דווקא כן יכול להיות הוצאת שם רע)

אם מותר ואיך מותר יש לזה הלכות ברורות.. שלצערי אני לא מפסיק בקיאה בהן
זה ממש לא ענין של רצון כן או לא או שאם כבר כתבו דברים שליליים על מקומות אחרים אז זה בסדר
אין לי כלום בעד שום בית החלמה, אבל באמת זה שהעלו את הנושא של לשון הרע (לא משנה למה) אמור לכל אחת לגרום לחשוב פעמים לפני שידה קלה על המקלדת גם בשם המצוה של לכתוב חוות דעת בפרוג.
יש הלכות ברורות, ואם לא מספיק מבינים אפשר להרים טלפון לפוסק הלכה ולשאול.
מגוחך ששאלתי רב אם מה לכתוב ואז מישהי מגיבה להודעה שלי ושואלת אם למדתי הלכות לשון הרע...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הפלוס הגדול של ביכורים שבגללו אני יחזור לשם זה האוירה של הבית מלון הכל חדש, נקי ונוצץ...

דובדבנים

משתמש מקצוען
אם כבר תינוקיה פחות משנה לי
כי אני טיפוס שצריך את הילד קרוב אלי
מה שאני מחפשת זה בעיקר ניקיון אוכל טוב וחברה

דובדבנים

משתמש מקצוען
באם וילד היתי לפני שנים אצל הגדולה שלי ומאד נהנתי
וסתם ענין אותי עכשיו כיונים שונים
מצד שני אני לא טיפוס שיקח חדר פרטי
לא אוהבת מידי לבד

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
למדת כללים של הלכות לשון הרע?
את לא רוצה שבשמים יתבעו אותך על קיפוח פרנסה של יהודי בגלל שכתבת כמה משפטים בפרוג..........
את צריכה לכתוב כדאי לבדוק וכו וכו
אין שום היתר לכתוב ככה
בהצלחה
רק על טלז סטון וביכורים מותר?
אני חושבת שהדברים נאמרו לתועלת
אני עצמי היתי שם לפני 7 שנים אז אין לי הזכות לדבר

יש תמיד אנשים שם כי זה בבני ברק ויש כאלה שזה מאוד נוח להם
ויש כאלה שמדבר המחיר וכתבה במפורש שצריך לבדוק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה