דרוש מידע בית החלמה ביכורים

מצב
הנושא נעול.

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
זה היה סנדלריה הבית חולים נסגר
ובאמת הביאו לי אותה הרבה היא כמעט כל הזמן היתה לידי ולא התלוננתי כי חשבתי לעצמי אם אין להם כוח לטפל בה אז באמת עדיף שתהיה אצלי
השאלה היא על האימא איך לא אכפת לה שהתינוק בוכה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה היה סנדלריה הבית חולים נסגר
ובאמת הביאו לי אותה הרבה היא כמעט כל הזמן היתה לידי ולא התלוננתי כי חשבתי לעצמי אם אין להם כוח לטפל בה אז באמת עדיף שתהיה אצלי
השאלה היא על האימא איך לא אכפת לה שהתינוק בוכה
רק אל תגידי לי שאת מתכוונת לביקור חולים. יש לי משם בלע"ה הרבה נכדים מתוקים לאימהות מרוצות.

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
אני מתכוונת לשם ועוד אני עצמי היתי עם אבנים במרה והיה לי כאבי תופת
יש לי משם עוד סיפור כואב
אבל מה זה משנה זה ניסגר ממילא ואני לא היתי לא חוזרת לשם

chaia

משתמש מקצוען
אף תינוק לא צורח שש וחצי שעות. זה ניפוח והגזמה ממשית של הדברים שנכתבו. חוזרת שוב: אין כזה דבר תינוק שצורח שש וחצי שעות. לא היה ולא נברא. יש תינוק שלא רגוע כל השעות הללו, שבוכה כל כמה זמן , שלא ישן כמעט כל הזמן הזה..וכו'
ואם יש כזה תינוק- מה שאני לא נתקלתי למרות הניסיון הרב מאד שלי -אז באמת צריך לנהוג כפי שכתוב כאן לעיל.
הבן שלי צרח את כל החודשים הראשונים שלו ברצף.
ועשיתי לו את כל הבדיקות וכולן יצאו תקינות.
והייתי איתו אצל רופא ילדים פרטי שאמר לי אז שיש תינוקות שצורחים ללא הפסקה בלי סיבה רפואית מוכחת והוא מכיר כזאת תופעה מהניסיון שלו.

צרצרית

משתמש מקצוען
בלת"ק

תינוק בן יומו שצורח שש וחצי שעות, הוא תינוק סובל שחייב עזרה דחופה.
ואכן על האמא, ככל שאיננה מתה או מעולפת, לדאוג לעזרה הזאת. גם האבא אמור לקחת אחריות.
לנסות שינויי תזונה, להפחית מאכלים שידועים כגורמי סבל לתינוקות, לקחת אותו לבדיקה מקיפה של רופא ילדים, לקחת אותו לבדיקה מקיפה של אוסתאופת, ולא להזניח לרגע. תינוק לא אמור לסבול כך.
ומטפלת בחדר תינוקות לא אמורה למלא את הפונקציה הזאת.

מה שכן, היא אמורה לתווך לאמא את המידע יותר ברגישות, ובתיאום עם הנהלת המקום. "אנחנו חוששים שיש לתינוק סיבה לבכי, הוא כנראה סובל מאוד, לצערנו לא נוכל להמשיך ולהחזיק אותו בתינוקיה בלילות כיוון שהמערך שלנו לא מותאם לכך. תוכלי לקבל החזר חלקי/מלא על הימים הבאים (כאן יבואו אופציות עזיבה שונות)".

אף תינוק לא צורח שש וחצי שעות. זה ניפוח והגזמה ממשית של הדברים שנכתבו. חוזרת שוב: אין כזה דבר תינוק שצורח שש וחצי שעות. לא היה ולא נברא. יש תינוק שלא רגוע כל השעות הללו, שבוכה כל כמה זמן , שלא ישן כמעט כל הזמן הזה..וכו'
ואם יש כזה תינוק- מה שאני לא נתקלתי למרות הניסיון הרב מאד שלי -אז באמת צריך לנהוג כפי שכתוב כאן לעיל.
התינוקות שלי, כולם (האמת שזה לא הרבה במספר)
צורחים הרבה יותר משש שעות.
למעשה הם צורחים מחדר הלידה עד גיל כמה חודשים, ברצף, עם הפסקות קצרות לקחת אוויר.
ניסינו שינויי תזונה,
הנקה ותמ"ל,
בדיקות חוזרות אצל הרופא,
בדיקות אלרגיה
אוסטאופת
כירופרקט
יועצת הנקה
יועצת שינה
אף אחד לא עזר והתינוקות בשלהם. צורחים.
אם יש לכן רעיון נוסף אשמח לשמוע לקראת הלידה הבאה! (מיותר לתאר כמה אני מסויטת וחוששת ממנה)

אבל מנסה להסביר לכן שברגע שהתינוק צורח כל יום, כל היום, אני לא רואה את הישועה הגדולה בכך שהאחיות מעירות אותי אלפי פעמים בלילה ולא נותנות לי לישון, בטענה שהתינוק צריך אותי. ועדיף בהחלט שאישן קצת ואאגור כוחות לחודשים שמחכים לי, מאשר שאתמוטט כבר בימים הראשונים.

מסייגת: למעשה אני לוקחת אותו מהן כי אני יודעת שאצלן הוא צורח בעריסה, ואצלי הוא צורח לפחות על הידיים ומרגיש פחות נטוש, אבל כשאני מגיעה לבית החלמה בתשלום של אלף שח ללילה אני מצפה שהן תחזקנה אותו ותתנה לו יחס טוב שיאפשר לי לנוח.
ואגב זה מה שקרה בתינוקיה המסורה והמהממת של ביכורים שהתמודדו יפה מאד ולא זרקו אותי כמו בבית חולים :)

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אבל כשאני מגיעה לבית החלמה בתשלום של אלף שח ללילה אני מצפה שהן תחזקנה אותו ותתנה לו יחס טוב שיאפשר לי לנוח.
ואגב זה מה שקרה בתינוקיה המסורה והמהממת של ביכורים שהתמודדו יפה מאד ולא זרקו אותי כמו בבית חולים :)
זו ציפיה לא הגיונית. מטפלת בתינוקיה לא יכולה לשבת לילה שלם עם תינוק אחד על הידיים.
במקרה כזה כדאי לקחת אחות לילה הביתה.

רבקה 1

משתמש רשום
לא יודעת למה חושבים ככה על הדסה ביבי, אני הייתי שם לפני חודש פעם שלישית שאני חוזרת,
נקיון - מעולה, נח בטירוף, שקט ונעים. אוכל מצוין (ואני יודעת לאכול).
היו פעמים שלא השארתי בתינוקיה הפעם היו שם אחיות אלופות!!!!!!!!! אני טיפוס של ביות מלא, עושה לבד את המקלחות, מחתלת לבד, הנקה מלאה וכו, בקיצור לא ממש משחררת. והאחיות שם היו נדירות ברמה. רציתי לקלח והן התחננו לעשות את זה, קבלתי ילד מרוצה, נקי, עם חיתול בד על הראש כדי שלא יהיה לו קר מהתינוקיה ועד לחדר, חצי שעה אח"כ הוא פלט כמויות, חזרתי אליהן קלחו אותו שוב עם דיבורים איתו וצחקוקים, החליפו בגדים ומצעים והכל בכיף ובאהבה,
בהחלט שקט שם, ואני לא מחפשת חברות חדשות, אף אחת לא מדברת לידך עם הטלפון, כולם במסדרון בטונים שקטים, רעש היה לי והרבה בבית חולים ובבית מוותרת עליו בשמחה. מביאה ערמת ספרים ועיתונים וישנה, הפלוס בעיני שבחדר אוכל רואים עוד אנשים חוץ מיולדות בחלוקים
החסרון היחיד שהחדר אוכל לא בקומה של היולדות וא"א לצרף בשבת תינוק לסעודות.

תיק כבד

משתמש צעיר
מעניין שאף אחת לא דיברה כאן על אם וילד. אני מתכננת ללכת שם בעז"ה בקרוב פעם רביעית. נהניתי מהכל! (אולי התינוקייה פחות מושלמת מטלזסטון אבל רחוקה מאד מתיאורי הבלהות שהופיעו כאן על תינוקיות אחרות) חדרים נקיים ומשופצים, אוכל טעיםםם ובשפע, ספריה, שקט רגוע, חברה במינון מדויק ולא המוני. אולי התמקדתן בירושלים.

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
לא דיברו על אם וילד כי זה אשכול של ביכורים
תפתחי אשכול של אם וילד ותהללי ותשבחי אותם
חוץ מהאוכל שיש שם אין שם כלום

אשת החלומות

משתמש מקצוען
לא דיברו על אם וילד כי זה אשכול של ביכורים
תפתחי אשכול של אם וילד ותהללי ותשבחי אותם
חוץ מהאוכל שיש שם אין שם כלום
ממש לא מסכימה עם זה
חבל להתבטא באופן כוללני כל כך
אם את רוצה לכתוב דיס, תכתבי כמו שכתבו כאן הרבה לפנייך על מקומות אחרים.

בעיני אם וילד מקום מקסים
משופץ נעים ונקי
תינוקיה בסדר גמור עד כמה שראיתי
אוכל מעולה פלוס
יחס נעים

מעצבת אלבומים

משתמש מקצוען
בעיני אם וילד מקום מקסים
משופץ נעים ונקי
תינוקיה בסדר גמור עד כמה שראיתי
אוכל מעולה פלוס
יחס נעים
שיבחתי אותם אמרתי שיש להם אוכל טעים
יש לך שם מניות באם וילד
כי נראה לי חוץ ממך אף אחד לא נהנה שם מהתינוקיה
גם את מסתיגת
יש כאלה שזה לא מפריע להם הם רוצות אוכל טוב ומקסימום לוקחות לידם את התינוק

אלי תקווה

משתמש רשום
ניסינו שינויי תזונה,
הנקה ותמ"ל,
בדיקות חוזרות אצל הרופא,
בדיקות אלרגיה
אוסטאופת
כירופרקט
יועצת הנקה
יועצת שינה
אם יש לכן רעיון נוסף אשמח לשמוע לקראת הלידה הבאה! (מיותר לתאר כמה אני מסויטת וחוששת ממנה)

אבל מנסה להסביר לכן שברגע שהתינוק צורח כל יום, כל היום, אני לא רואה את הישועה הגדולה בכך שהאחיות מעירות אותי אלפי פעמים בלילה ולא נותנות לי לישון, בטענה שהתינוק צריך אותי. ועדיף בהחלט שאישן קצת ואאגור כוחות לחודשים שמחכים לי, מאשר שאתמוטט כבר בימים הראשונים.

מסייגת: למעשה אני לוקחת אותו מהן כי אני יודעת שאצלן הוא צורח בעריסה, ואצלי הוא צורח לפחות על הידיים ומרגיש פחות נטוש, אבל כשאני מגיעה לבית החלמה בתשלום של אלף שח ללילה אני מצפה שהן תחזקנה אותו ותתנה לו יחס טוב שיאפשר לי לנוח.
מניסיון מר וקשה היחידה שהועילה זו דונה אברהם שהיא מטפלת בשיטת קרניוסקראל והיא גם הוסטופאתית בנוסף.
המספר של המזכירה שלה: 054-5360667

צרצרית

משתמש מקצוען
מניסיון מר וקשה היחידה שהועילה זו דונה אברהם שהיא מטפלת בשיטת קרניוסקראל והיא גם הוסטופאתית בנוסף.
המספר של המזכירה שלה: 054-5360667
מה זה בעצם קרניוסקראל ?
אוסטאופת ניסינו ולא ראינו ישועות גדולות... (ננסה שוב בפעם הבאה כי אין לנו חלופות, אבל לא רוצה לבנות על זה)

.Marble

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הבן שלי צרח את כל החודשים הראשונים שלו ברצף.
ועשיתי לו את כל הבדיקות וכולן יצאו תקינות.
והייתי איתו אצל רופא ילדים פרטי שאמר לי אז שיש תינוקות שצורחים ללא הפסקה בלי סיבה רפואית מוכחת והוא מכיר כזאת תופעה מהניסיון שלו.
ניסינו שינויי תזונה,
הנקה ותמ"ל,
בדיקות חוזרות אצל הרופא,
בדיקות אלרגיה
אוסטאופת
כירופרקט
יועצת הנקה
יועצת שינה
קוראים לזה "קוליק"=גזים
ואין לזה ממש פתרון חוץ מסבלנות וזה קשה ומתיש בצורה שא"א לתאר
הדבר היחיד שהרגשתי שקצת שיפר אצל התינוקת שלי היו טיפות ביוגאיה-פרוביוטיקה לתינוקות

אשת החלומות

משתמש מקצוען
יש לך שם מניות באם וילד
גם את מסתיגת
אין לי שום מניה ושום קשר
פשוט מעצבן שקוטלים ככה מקום.

הייתי שם די הרבה ויצאתי מרוצה מאד.
לגבי התינוקיה, אני אכן לקחתי לחדר את התינוק חלק ניכר מהזמן
אבל נכנסתי מספיק פעמים לתינוקיה והיה רגוע
וגם השארתי אותו כמה פעמים כולל ללילה
והיה מצוין

צמה

משתמש פעיל
יש לך שם מניות באם וילד
גם את מסתיגת
הייתי באם וילד עם תאומים
לפני שנתיים+
והייתי מאוד מאוד מרוצה
התינוקייה הייתה מקסימה, צוות טוב, רגוע ויחס מקסים.

לקחתי סוויטה והיה מקסים. נשארתי עם חוויה מצוינת.

אלי תקווה

משתמש רשום

.Marble

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כנ"ל, מוכנה לפרט על זה?
אני מתכוונת לנסות הכל, אבל הכל בפעם הבאה.
7350012551797 (1).jpg

את יכולה לקרוא על זה כאן:

כשנתתי לבייבי שלי באופן רצוף (יום אחרי יום, בלי הפסקות) ראיתי הקלה בכאבי בטן
הרופא ילדים המליץ לי על זה כשהיא הייתה כבר בת כמה חודשים
אם הייתי יודעת על זה, הייתי מתחילה כבר בבית חולים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה