דרוש מתכון ביצים בשבת בבוקר

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אני מקפיצה
@המטבח של סימא , יש חדש בנוגע פאני פורי
מתחשק לי בשביל סוכות....
מה יכול להיות חדש? קנו לי בקופסת קרטון עלה בערך 20 שקל, זה בכשרות בית יוסף (כך זכור לי) וקנו את זה בחנות שמתמחה במצרכי מזון מהמזרח, נראה לי שבשוק של העיר רמלה.

• תודה
Reactions: BKS

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מה יכול להיות חדש? קנו לי בקופסת קרטון עלה בערך 20 שקל, זה בכשרות בית יוסף (כך זכור לי) וקנו את זה בחנות שמתמחה במצרכי מזון מהמזרח, נראה לי שבשוק של העיר רמלה.
חיפשתי הרבה ולא מצאתי בכשרות טובה מספיק לרוב הציבור החרדי
וזה ממש חבל כי זה נראה מגרה.

• עצוב
Reactions: BKS

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
חיפשתי הרבה ולא מצאתי בכשרות טובה מספיק לרוב הציבור החרדי
וזה ממש חבל כי זה נראה מגרה.
אכן נכון זה מוצר שקשה להשיג אותו בכלל גם בלי כשרות בכלל..הבנתי שבשווקים יש אותו וגם ברשתות שמוכרות מצרכי עמים כמו "מזרח ומערב" בניצת הדובדבן אין גם להשיג אותו. וצריך לשים לב לא לבלבל עם המוצר שמכונה "צ'יפס הפלא" שאותו יש להשיג בהרבה חנויות תבלינים בכשרות טובה, הוא אולי מאותה משפחה אבל לא אותו מוצר.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אולי כתבו - לא עברתי על כל התגובות,

* לגלגל סלט ביצים בתוך פסטרמה / סלמון מעושן / טורטיה מיני (קוטר 10 ס"מ)

זה תמונה מהרשת - אולי יעזור לך ;)
X0A20511-1.jpg

וכאן המתכון (סליחה לא עברתי על זה ואין לי מושג מה הוא מכיל) https://eshetstyle.com/tip/טיפ-בסטייל-מטבח-ביצים-וורודות/

אולי לקשט עם ירקות בצורה כזו
img_7595-%D7%A2%D7%95%D7%AA%D7%A7_460x410.jpg

images
shutterstock_102913748-300x200-300x200.jpg

כזה דבר (קונים מוכן בחנות למוצרי אפייה) עם קרקר לקישוט
shutterstock_130882409-300x200-300x200.jpg
.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
השבוע ראיתי מתכון בשבועון
רק מלקרוא את זה עלה לי בחילה
אבל אולי יש כאן מישהו שזה יכול לעזור לו בבקשה!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
היא שואלת אולי מישהי מהקוראות מכירה?
1695048361245.png

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השבוע ראיתי מתכון בשבועון
רק מלקרוא את זה עלה לי בחילה
אבל אולי יש כאן מישהו שזה יכול לעזור לו בבקשה!
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
היא שואלת אולי מישהי מהקוראות מכירה?
צפה בקובץ המצורף 1464221
נשמע שמישהו התענג על הזכרונות של הביצה במי מלח מליל הסדר והחליט להתאים לזה את הביצים ובצל של כל שבת...
לא כ"כ מחלחל בעייני האוכל עצמו, כמו ההכנה המוקדמת שלו.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה