ביטוח חיים למשכתנא איפה הכי זול?

מיכל ש.

משתמש פעיל
השאלה מה יוצא לטווח הארוך...
ועוד שאלת תם-
האם יש הבדל בין החברות הן מבחינת אמינות / אחריות / יעילות וכד'?
כמו כן-מישהו עשה בגפנר??

זכות הרבים

משתמש פעיל
בסופו של דבר כמו שכתבו כאן אצל נתי קלמן יוצא ביטוח הכי זול ל3 שנים הראשונות

גם אני עשיתי בהתחלה אצל נתי קלמן
אבל נוכחתי לראות שזה עולה מאוד מהר
ועשיתי אצל ליברה שנתנו הצעה טובה גם לטווח הארוך

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אני עשיתי בהתחלה אצל נתי קלמן
אבל נוכחתי לראות שזה עולה מאוד מהר
לתווך הארוך זה אכן עולה,
יש חברות שהמחיר ההתחלתי אצלהם יותר יקר מהשנים הכי יקרות אצל קלמן,
בכ"א אני עדיין צעיר ורק בתחילת המשכנתא אז ברגע שיש לי פוליסה כזאת תמיד המתחרים ינסו להוזיל כמה שיותר

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אצלי ליברה נתנו מחיר די קבוע למשך כל זמן המשכנתא, הם נתנו מחיר קבוע הרבה יותר זול מהמתחירים אבל בתור התחלה זה קצת יותר יקר ממה שקיבלתי מנתי קלמן לכן העדפתי לסגור איתו ואז להתמקח איתם כדי שיורידו לי עוד קצת במחיר

• תודה
Reactions: scw

לייקית

משתמש מקצוען
לקחת בתחילה תוכנית זולה מאד, כזו שהמחירים בה קופצים לאחר כמה שנים למחירים יקרים, ולהסתמך על כך שאז יעברו לתוכנית אחרת, זה סוג מסוים של סיכון.
שה' יתן לכולם בריאות טובה לעד, אבל צריכים לקחת בחשבון שאפשר פתאום להגיע למצב שחברות הביטוח לא ירצו לבטח, או שהמחירים יקפצו מאד ובכלל לא חייב שזה יהיה דווקא בעקבות סכנת חיים. זו יכולה להיות לדוגמא מחלה אוטואימונית או בעיה מורכבת אחרת שמתגלה או מתפתחת באופן פתאומי, ואז הם ישארו עם תוכנית ביטוחית שמלכתחילה הם לא היו יכולים לעמוד בה.
לדעתי עדיף תוכנית עם מחירים יציבים לאורך זמן

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למישהו יש נסיון עם גפנר?
הניסיון שיש לי הוא שרציתי לעשות אצלהם ביטוח תכולה לבית לפני שנה + ההשארתי להם כמה פניות טלפוניות וכמה הודעות וואצפ וגם פניות דרך האתר ולא חזרו אלי...
במקביל בדקתי חברות אחרות וחזרו אלי מיד...

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לקחת בתחילה תוכנית זולה מאד, כזו שהמחירים בה קופצים לאחר כמה שנים למחירים יקרים, ולהסתמך על כך שאז יעברו לתוכנית אחרת, זה סוג מסוים של סיכון.
שה' יתן לכולם בריאות טובה לעד, אבל צריכים לקחת בחשבון שאפשר פתאום להגיע למצב שחברות הביטוח לא ירצו לבטח, או שהמחירים יקפצו מאד ובכלל לא חייב שזה יהיה דווקא בעקבות סכנת חיים. זו יכולה להיות לדוגמא מחלה אוטואימונית או בעיה מורכבת אחרת שמתגלה או מתפתחת באופן פתאומי, ואז הם ישארו עם תוכנית ביטוחית שמלכתחילה הם לא היו יכולים לעמוד בה.
לדעתי עדיף תוכנית עם מחירים יציבים לאורך זמן
הכל תלוי מה צורך של הביטוח ובאיזה דירה מדובר,
אם מדובר בדירה של מחיר למשתכן שאתם יודעים שעוד 5-7 שנים תמכרו אז כדאי לעשות השוואה מי נותן בשנים הראשונות מחיר זול יותר כדי לחסוך כמה שיותר,
אבל אם מדובר בדירה למגורים לתווך ארוך חד משמעי כדאי מחיר קבוע ויציב ולא שתוך 5 שנים יכפיל את המחיר.

אבא1234

משתמש פעיל
יש פה מישהו שעשה ביטוח משכנתא בליברה?
איך הם?
אני עשיתי ביטוח דירה אצלם: הם היו הכי זולים.
(בדקתי באתר ולא קניתי כי היה יקר וחזר אלי והורידו בהרבה יותר מכל חברה אחרת)
(המחיר שעדו לי זה על על סכום של850000 650 ש"ח בשנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה