ביטוח חיים למשכתנא איפה הכי זול?

יוחנן2

משתמש חדש
כשאנחנו הוצאנו משכנתא (לפני כמה שנים)
בדקנו כמה מקומות היה הכי זול אצל נתי קלמן
ומה שטוב בביטוח שכל עוד אין בעיה רפואית משמעותית אפשר לעבור

נתן G

משתמש רשום
נתי קלמן הכי זול אני גם בדקתי כמה מקומות ואף אחד לא התחרה על המחיר שלו

משה 05276

משתמש מקצוען
אפשר טלפון או מייל ?
תודה
אני עשיתי אצל טורק ומשלם פחות
unnamed (7).png

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה עזרה
כשקנינו דירה
התקשרו אלינו מהבנק לעשות ביטוחים
ולא הבנו בזה
פשוט אמרתי כן כן כן וזהו

למי אני פונה כדי להוזיל את דמי הביטוח?

נתן G

משתמש רשום
אני צריכה עזרה
כשקנינו דירה
התקשרו אלינו מהבנק לעשות ביטוחים
ולא הבנו בזה
פשוט אמרתי כן כן כן וזהו

למי אני פונה כדי להוזיל את דמי הביטוח?
בד"כ מה שהבנק מציע זה שווה לבנק ולא תמיד שווה לכם!
מתקשרים לכל סוכן מביאים לו פרטים והוא מעביר אתכם זה תהליך מאד פשוט שלוקח כמה דקות ואח"כ צריך לחתום על מסמך דיגיטלי וזהו.
אצלי היה פער משמעותי של לפחות 50 ש"ח בחודש ממש שהבנק הציע לי למה שנתי קלמן הביא לי אבל זה תלוי בהרבה פרטים כמו גיל, גובה המשכנתא וכו'.

פלונית בת אלמונית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
מודה מאד על האשכול.
בדקות ספורות הורדתי היום 44 ש"ח (!!) ממחיר הביטוח שלי.
שלחתי מייל, חזרו אלי והציעו לי משהו אחר
חתמתי בקישורים של חברת הביטוח וגמרתי סיפור!

#גמח

משתמש רשום
אני עשיתי אצל אחד, יצא לי מאוד זול, אשמח אם מישהו ידע לומר לי אם יש יותר זול
תודה
0534100950

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה