דרוש מידע בוגבו בטרפליי

דעתי, פעם זה היה סוג של תיוג יוקרתי נחשב ואולי זה היה הסיבה למה קנו את הבוגבו , אבל היום יש את זה לכל "אברך"
הסיבה לדעתי באמת כי זה איכותי נוח או כל סיבה אחרת אבל עניינית, יש גם 4 שנות אחריות והוא חזק ולא נשבר ועוד ...
בכל אופן מסתייגת מהשפה ...

חיהל'ה1111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ראיתי את הבטרפליי ברחוב (ירוק)
נראית מטריף!

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא היא לא נשכבת 180 מעלות
מי שראה אותה אמר לי טיפטיפה יותר מהיויו או אפילו אותו דבר השכיבה
ספציפי לילד שלי זה טוב שזה בשיפוע ונח
כי לישון ישר על הגב לא עושה לו טוב הכל עולה לו....
אבל אם זה חשוב לך השכיבה אז חבל לקנות אותה

נעמי ט

משתמש חדש
יש לי את הבוגבו אנט, אני מרוצה בטרווףףף!!!
הבוגבו החדשה נראית פשוט מושלם לדעתי הם הוציאו גירסה חדשה של הבוגבו אנט,
כי את הבוגבו אנט כבר אי אפשר להשיג.
היא יותר נוחה לקיפול(שזו הבעיה הרצינית של בוגבו אנט)
ממליצה לכולם במיוחד לירושלמיות שצריכות להידחף באוטובוסים
נכנסת לכל מקום והידית מתקפלת על לגובה
של התינוק בקושי תופסת מקום תענוג!!!
וגם שהם יפות בטרוף
(מענין אם משהיא יודעת רק איך מכווננים את המושב עם לחיצה כמו כל הבוגבו או עם חוט שזה ממש חיסרון בעיני..)
ולגבי אמבטיה אפשר לקנות את המתאמים ולחבר סלקל עד גיל 4 חודשים

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
(מענין אם משהיא יודעת רק איך מכווננים את המושב עם לחיצה כמו כל הבוגבו או עם חוט שזה ממש חיסרון בעיני..)
זה לא חוט כמו היויו
בשביל להשכיב את מורידה עם לחצן פלסטיק
ובשביל להושיב את מושכת חוט כלפי מעלה

גרש

משתמש רשום
מישהו שקנה אותה יודע לומר איך היא במדרגות?
(אין לי נסיון עם עגלות בוגבו לדגמיהן)

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז גם אני קניתי....
מרוצהההה מאדד
הרבה יותר יפה במציאות קלה מאד מתקפלת ביד אחת..אבל באמת!
לא כמו היו-יו שזה נקרא שזה מתקפל ביד אחת......
קיצור למי שעדיין מתלבטת....
רצו על זה!

רב-גונית

משתמש מקצוען
הי אשמח מאוד לעזרתכן
רגע לפני שאני .....
קיצור למי שעדיין מתלבטת....
רצו על זה!
רצה לקנות את הבטרפליי
חבר'ה! שוב אפליות לישראלים.....

בארה"ב היא עולה 1,094 ש"ח פחות.....

זה המווןןןןן!!

יש למישהי מידע איך והאם אפשר\מותר להביא מארה"ב עגלה????

אשמח מאוד לעזרה בעניין!! תודה מראש!

זושא כץ

משתמש מקצוען
הי אשמח מאוד לעזרתכן
רגע לפני שאני .....

רצה לקנות את הבטרפליי
חבר'ה! שוב אפליות לישראלים.....

בארה"ב היא עולה 1,094 ש"ח פחות.....

זה המווןןןןן!!

יש למישהי מידע איך והאם אפשר\מותר להביא מארה"ב עגלה????

אשמח מאוד לעזרה בעניין!! תודה מראש!
אם תביאו אותה בלי קופסא פתוחה יחד עם משפחה של ילדים זה יעבור בקלות
צריך לבקש ממשפחה עם ילדים שתעביר לכם את זה ליד המכס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה