דרוש מידע בוגבו בטרפליי

sarinaa

משתמש פעיל
אשמח לדעת איפה קונים את זה היום הכי בזול
באזור המרכז

ziva

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כל המקומות בגדול אותו מחיר - ביבואן רשמי.
יש אפשרות לקנות מיבוא מקביל שזה לא אחריות של בוגבו
וזה עולה יותר זול.

sarinaa

משתמש פעיל
כל המקומות בגדול אותו מחיר - ביבואן רשמי.
יש אפשרות לקנות מיבוא מקביל שזה לא אחריות של בוגבו
וזה עולה יותר זול.
תודה

מה המחיר היום ?!
ואיפה אפשר לקנות ביבואן מקביל ומה הפער--

א. נח

משתמש רשום
תודה

מה המחיר היום ?!
אני לא יודעת אם זה הפרש כזה משמעותי מבחינת כספית

אבל מבחינת האחריות לדעתי לא שווה לקנות יבואן מקביל,

אני קניתי יבואן רשמי וממש נהניתי מהשירות שלהם.

מירימ

משתמש פעיל
תודה

מה המחיר היום ?!

אני לא יודעת אם זה הפרש כזה משמעותי מבחינת כספית

אבל מבחינת האחריות לדעתי לא שווה לקנות יבואן מקביל,

אני קניתי יבואן רשמי וממש נהניתי מהשירות שלהם.

ספציפית בעגלה הזאת סיכוי גבוה שתצטרכו להשתמש באחריות

מירימ

משתמש פעיל
למה ?
את לא ממליצה עליה --
אני אכן לא ממליצה,
אולי בגלל שאני גרה באזור עם המדרכות הכי גרועות שיש, וגם מעלה במדרגות (ריקה), וגם מובילה ילד כבד
בכל אופן השלדה שלה לא חזקה, אני אחרי שנה שימוש, המוטות בצדדים לא יציבים, מרגיש שבהמשך היא תישבר.
(הכנסתי אתמול לתיקון, נראה מה תהיה תגובתם)
ניסתי לא מזמן, במקרה, עגלה זהה של מישהו אחר באזורי והמצב היה יותר גרוע.

המעלות שלה (נוחות לילד, קיפול קליל ומשקל קל) אכן קימות.

א. נח

משתמש רשום
אני אכן לא ממליצה,
אולי בגלל שאני גרה באזור עם המדרכות הכי גרועות שיש, וגם מעלה במדרגות (ריקה), וגם מובילה ילד כבד
בכל אופן השלדה שלה לא חזקה, אני אחרי שנה שימוש, המוטות בצדדים לא יציבים, מרגיש שבהמשך היא תישבר.
(הכנסתי אתמול לתיקון, נראה מה תהיה תגובתם)
ניסתי לא מזמן, במקרה, עגלה זהה של מישהו אחר באזורי והמצב היה יותר גרוע.

המעלות שלה (נוחות לילד, קיפול קליל ומשקל קל) אכן קימות.
רוב העגלות נהיות ככה בגלל המדרגות.

לגבי אחריות אני יכולה להגיד לך שאם יש לך אחריות מקורית אז לדעתי יש לך על מי לסמוך.

היה לי עגלה שנפלה באוטובוס ואז נשברו שני הקליפסים מהצד של הגגון וכן נהיה קצת פחות יציב,
נסעתי לבוגבו בהרצליה ותוך שעה הביאו לי עגלה חדשה

מירימ

משתמש פעיל
רוב העגלות נהיות ככה בגלל המדרגות.

לגבי אחריות אני יכולה להגיד לך שאם יש לך אחריות מקורית אז לדעתי יש לך על מי לסמוך.

היה לי עגלה שנפלה באוטובוס ואז נשברו שני הקליפסים מהצד של הגגון וכן נהיה קצת פחות יציב,
אני מודעת לזה שמדרגות פוגעות בעגלה. לכן ציינתי

אבל אם נשוה לעגלה השניה שלי, ספורט ליין פולד, בשימוש יותר מסיבי, מעלה אותה פעמיים ביום 2 קומות עם ילד בתוכו. נקנה באותה קניה בדיוק. והיא חזקה ממש ממש. לא מתנדנדת ולא נשברת ולא כלום.

ואני שמחה לעוד מידע שהשרות מעולה. (החלום שלי שיחליפו לי לחדשה ואז אמכור אותה ביד 2 ואקנה במקומה אחרת )

ziva

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה

מה המחיר היום ?!
היום עלות העגלה היא 2100 ש"ח
ביבואן מקביל זה אולי פער של 200-300 ש"ח
אבל גם לדעתי לא שווה את זה תמיד טוב שיש אחריות
במיוחד שבבוגבו זה אחריות ל4 שנים
וביבואן מקביל זה אחריות לא זוכרת שנה או שנתיים.
עגלה נוחה ומושלמת!

לארג'

משתמש סופר מקצוען
עדיף לנסוע להרצליה או לשלוח תמונות במייל?
אם אני אשלח רק תמונות לא יביאו לי חדש?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הכל מתקלף בידית ובפגוש,
יש לי אותה כבר חצי שנה
ולא התקלף לי כלום

כבר בימים הראשונים מהקניה המשענת של העגלה התעקמה
לאחרונה זה קרה גם אצלי
חצי המשענת למעלה נשכבת יותר מידי
לזה כוונתך?

אצלי זה קרה מיד אחרי שכיבסתי את הבדים
חששתי שזה קרה אולי כי נגעתי בחלקים האלו

אשמח לשמוע ממך מה הם עשו לגבי זה

שימעלה שימעלה

משתמש פעיל
אוקי
אבל מה עושים שצריך טיולון
איזה קונים?!
סייבקס הוציאו עגלה חדשה. אם זה מעניין אותך..

מירימ

משתמש פעיל
הכל מתקלף בידית ובפגוש, כבר בימים הראשונים מהקניה המשענת של העגלה התעקמה
מקווה שיביאו לנו חדש
אם עדיין לא ניסית, תנסי. הם מחליפים מידית מה שרוצים..
החליפו לי גם שלדה וגם בד!!!
אוקי
אבל מה עושים שצריך טיולון
איזה קונים?!
דיברתי עם בעלת חנות שאני סומכת עליה, התפלאה שאיני מרוצה ואמרה שיש לה את זה ומרוצה מאד (לפני כן היה לה יויו). מה שאני מתלוננת היא אומרת זה בכל הטיולונים. ואין לה משהו יותר טוב להמליץ

אז לא אהיה מוציאת שם רע

חשמלוש

משתמש פעיל
יש לי כבר 3 שנים יויו
עולה יורדת 4 קומות בשבתות
לא קרה לזה ככלוווום
לגבי הבטרפלי הייתי בחנות מאוד מוכרת המוכר אמר שהרבה הרבה חזרו לתיקונים הרבה יותר מהיויו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה