דרוש מידע בדיקה דיסקרטית לקורונה - יש חיה כזו?

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לאיזה מקומות זה מגיע חוץ מהתיק הרפואי?
סליחה על הבורות?

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
לאיזה מקומות זה מגיע חוץ מהתיק הרפואי?
סליחה על הבורות?
למשרד הבריאות שדואגים לאכן אותך ואת כל מי שהיה לצדך פחות מעשר שניות במרחק של לא מעט מטרים, וכך המידע מגיע לכל הסובבים אותך, בין אם תרצה לשתף אותם בתשובה החיובית ובין אם לא.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תמצאו איזה פיתרון חוקי, אבל לא ח"ו ללכת להיבדק במרכזי בדיקה שלא צריך להציג ת.ז. ולומר מספר זהות של מישהו אחר.
כי זה לא חוקי בעליל
ראית איזה רעיון מבריק היא העלתה כאן!
עכשיו חסר רק למצוא מתנדב, אחד שממש נאמן לרב ויקדיש את החירות שלו למשך עשרה ימים למקרה שהתשובה תצא חיובית... וייתן את הפרטים שלו למבצעי הבדיקה. :p :rolleyes::cool:
בשורות טובות

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למשרד הבריאות שדואגים לאכן אותך ואת כל מי שהיה לצדך פחות מעשר שניות במרחק של לא מעט מטרים, וכך המידע מגיע לכל הסובבים אותך, בין אם תרצה לשתף אותם בתשובה החיובית ובין אם לא.
מה הקשר
לא אומרים מי המאומת, ובפלאפונים כשרים כמעט אין איכונים
ובחקירה במשרד הבריאות אפשר להגיד שכל מקום שהיו היו רחוקים וכד' או שהנבדק דאג לעדכן על כניסה לבידוד

וממש לא מבינה את החשש, אם לא מספרים אף אחד לא אמור לדעת שהרב חיובי.

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
מה הקשר
ובחקירה במשרד הבריאות אפשר להגיד שכל מקום שהיו היו רחוקים וכד' או שהנבדק דאג לעדכן על כניסה לבידוד

את לא תספרי לי...
אחרי שלא מעט אנשים בסביבתי קבלו הודעה עם שעה מדוייקת של זמן המפגש עם חולה מאומת, וציון המקום, כשאותם אנשים לא היו איתי בקרבה בכלל, ברמה שאני הייתי ברכב והם הכניסו שקית לתא מטען, או לחלופין נשארתי למטה ברחוב והם גרים בקומה שניה.
אותם אנשים ניסו לערער, ובשום אופן לא נותנים להם אפשרות. ניסיתי גם אני, נדנודים בלתי פוסקים, ופשוט הערעור לא מתקבל.
זה הרבה פחות נחמד ממה שחשבתי לפני שנבדקתי, ואני בטוחה, וסליחה ממי שזה ירגיז אותו, שאם הייתי יודעת מה אני אמורה לעבור עם האיכונים הטלפונים האלו, לכאורה לא הייתי נבדקת.

מרחבית

משתמש מקצוען
תמצאו איזה פיתרון חוקי, אבל לא ח"ו ללכת להיבדק במרכזי בדיקה שלא צריך להציג ת.ז. ולומר מספר זהות של מישהו אחר.
כי זה לא חוקי בעליל
אז זה המקור לסיפורים על אנשים שקבלו תשובה חיובית בלי שנבדקו בכלל?
ראית איזה רעיון מבריק היא העלתה כאן!
עכשיו חסר רק למצוא מתנדב, אחד שממש נאמן לרב ויקדיש את החירות שלו למשך עשרה ימים למקרה שהתשובה תצא חיובית... וייתן את הפרטים שלו למבצעי הבדיקה. :p :rolleyes::cool:
בשורות טובות
וגם יכניס לבידוד למשך 14 יום את כל האנשים שהיו בקרבתו שבוע אחורה, אף שהוא בריא כשור.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אז זה המקור לסיפורים על אנשים שקבלו תשובה חיובית בלי שנבדקו בכלל?

וגם יכניס לבידוד למשך 14 יום את כל האנשים שהיו בקרבתו שבוע אחורה, אף שהוא בריא כשור.
יש לזה פיתרון (לדוגמה, אדם שכבר נמצא בבידוד מסיבה אחרת, או שבמקרה 4 ימים אחורה לא יצא לו לצאת החוצה ובחקירה הוא יגיד שתסמינים התחילו לו היום, סופרים 4 ימין אחורה ואף אחד לא יכנס לבידוד. הוא גם יוכל לומר שלא היה במגע עם אף אחד... לא חסר.)
והבהרה ממש חשובה! אני ממש לא בעד לשקר ואפילו ממש נגד. רק ההברקה כאן טובה.

נערך לאחרונה ב:

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
מה הקשר

למנהל הקהילתי

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
התוצאות לא מגיעות למנהל הקהילתי, רק אחרי שמחוייבי הבידוד מודיעים למשרד הבריאות על כניסה לבידוד המידע מועבר לצורך הגשת סיוע במקרה הצורך.
מיד אחרי קבלת תוצאות חיוביות קיבלנו טלפון מהמנהל הקהילתי. (במקרה של אישיות מפורסמת יש כאן פתח לפרסום)

ר

רק ילדה;)

אורח
בידוד ר''ת:
בעולם יש דיין ויש דין.

לא מבינה את כל ההתחכמויות וה'אויבער חוכם' כאן שעה שיש כאן שאלה של דיני נפשות.....
ובכלל את השת''פ וההצעות שיש כאן בשפע.

הלו,
אתם מתעסקים בחיים!!!!!
וד''ל

:(

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אבן כחול

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
קופצת על המציאה
אם הייתי ליד חולה מאומת אני צריכה להיכנס לבידוד של 10 \ 14 יום?
כי שמעתי שזה ירד ל-10

תמר יונה

משתמש מקצוען
עד כמה שידוע לי,
בדיקה ביתית יכולה להיות אמינה רק במקרה של תוצאה חיובית,
תוצאה שלילית בבדיקה ביתית - מצריכה בדיקה נוספת של מטוש וכדו'.

אני יודעת בדיוק ההיפך... מצחיק. תבינו לבד כמה ניתן לסמוך על זה...
מניסיון קרוב- כמה ביתיות יצאו חיובי (היו תסמינים), ותוך כדי לקחו גם כמה בקופ"ח ויצא שלילי!! סרולוגית יצא שלילי.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אני יודעת בדיוק ההיפך... מצחיק. תבינו לבד כמה ניתן לסמוך על זה...
מניסיון קרוב- כמה ביתיות יצאו חיובי (היו תסמינים), ותוך כדי לקחו גם כמה בקופ"ח ויצא שלילי!! סרולוגית יצא שלילי.

אולי זה תלוי איזה מכשיר?
באיזה עשיתם?
יש גם מקומות שלא יודעים לעשות את בדיקות המטוש כמו שצריך.

תמר יונה

משתמש מקצוען
אולי זה תלוי איזה מכשיר?
באיזה עשיתם?
יש גם מקומות שלא יודעים לעשות את בדיקות המטוש כמו שצריך.
את הבדיקה עשתה האמא שלה, דוגמת ולוקחת בדיקות קורונה בקופה.
אין לי מושג מה החברה... אני יודעת שזה אותה הבדיקה שהשתמשו בה בישיבות לפני החזרה הקודמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה