דרוש מידע בדיקה דיסקרטית לקורונה - יש חיה כזו?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
את הבדיקה עשתה האמא שלה, דוגמת ולוקחת בדיקות קורונה בקופה.
אין לי מושג מה החברה... אני יודעת שזה אותה הבדיקה שהשתמשו בה בישיבות לפני החזרה הקודמת.

אני מתכוונת למכשיר הזה:
האמינות שציינתי ע"פ נהלים של משרד הבריאות, לא מנסיון.

הני כגנס

משתמש מקצוען
את לא תספרי לי...
אחרי שלא מעט אנשים בסביבתי קבלו הודעה עם שעה מדוייקת של זמן המפגש עם חולה מאומת, וציון המקום, כשאותם אנשים לא היו איתי בקרבה בכלל, ברמה שאני הייתי ברכב והם הכניסו שקית לתא מטען, או לחלופין נשארתי למטה ברחוב והם גרים בקומה שניה.
אותם אנשים ניסו לערער, ובשום אופן לא נותנים להם אפשרות. ניסיתי גם אני, נדנודים בלתי פוסקים, ופשוט הערעור לא מתקבל.
זה הרבה פחות נחמד ממה שחשבתי לפני שנבדקתי, ואני בטוחה, וסליחה ממי שזה ירגיז אותו, שאם הייתי יודעת מה אני אמורה לעבור עם האיכונים הטלפונים האלו, לכאורה לא הייתי נבדקת.
מצטרפת לדעתך
גם אני לא הייתי נבדקת אם הייתי יודעת אילו עשרה ימים מטלטלים ומטורטרים אני עתידה לעבור ולהעביר על סובבי

הני כגנס

משתמש מקצוען
התוצאות לא מגיעות למנהל הקהילתי, רק אחרי שמחוייבי הבידוד מודיעים למשרד הבריאות על כניסה לבידוד המידע מועבר לצורך הגשת סיוע במקרה הצורך.
לצערינו, היום אין להם אפשרות לעזור
לא אוכל, לא משחקים לילדים ואפילו לא מלוניות

ot!

משתמש מקצוען
הדסה מדיקל
ממש לא...
אמנם ביצוע הבדיקה הוא פרטי ומשלמים עליו בהתאם
אך התוצאות מגיעות ישירות לקופת החולים
גם השלילי וגם החיובי ורשומות בתיק הרפואי....
מנסיון אישי
ובמקרה החיובי מקבלים גם טלפון מהרופא של הדסה, גם מקופת החולי ם וגם ממשרד הבריאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה