בקשה בבקשה תעזרו לי לא להגיע עם הילדה לבית חולים בראש השנה.

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
הילדה שלי בת 7 חודשים, ומאד מאד משתעלת שיעולים מפחידים,
שלחו אותנו למיון ושם נאמר לנו שאם לא נעשה לה אינהלציה מסאיבית נאלץ להתאשפז...
הבעיה שכמו כל תינוק היא צורחת ובוכה וממש ממשתוללת שמניחים עליה מסכה. אשמח לכל רעיון או פתרון למכשיר אינהלצייה שאפשר להפעיל אותו בלי לחבר לפרצוף. תודה ענקית מראש !!!
נ.ב צריך דווקא אינהלציה ולא משאפים !
שנה טובה ומתוקה ורגועה לכולנו.

ששונית

משתמש מקצוען
היתה תקופה שהבן שלי היה צריך אינהלציה וגם הוא נבהל מאוד מהמכשיר
עשינו טקס שלם כל כמה שעות כשהגיע זמן אינהלציה הדלקתי שירים קצביים (ניגוני מירון - לג בעומר) וכל המשפחה או מי שהיה זמין התקבצו לריקודים ותוך כדי שמתי לו את המסכה ורקדתי איתו ליד המכשיר וזה יצר לו התניה חיובית עד שהוא ממש התרגש בכל פעם שהוא ראה את המכשיר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל לעשות את זה רק כשהיא ישנה
דבר שני לשים אותה לישון בעגלה שזה יותר תחום ופחות קל להתנגד, אחי שהיא ישנה להניח את האנהילציה עליה, ויד אחת מלטפת קצת חזק את הכתפיים והחזה, ואז להפעיל אות האנהילציה.

והכי חשוב, להתפלל לפני ובמהלך שתצליחו לעשות את כל האינהלציה ושיעזור בקלות.

זה חדש השיעולים האלו?

רפו"ש

חוה ש

משתמש מקצוען
א. לדעת שזו הילדה שלך ורק את מכירה אותה הכי טוב ויודעת מה יכול להרגיע אותה.
ב. להתחיל בסבלנות ובנחת, גם אם היא צורחת להשתדל לא להכנס איתה לסגאה של הצרחות, את עושה את מה שהכי טוב עבורה ודבקה במטרה עד לסיום.
ג. לפעמים אין ברירה וחייבים אחד שיושב ומחזיק אותה בכח ואחד שעומד לידה עם המסכה. ועוד אחד שידליק ויכבה כשהיא בכ"א מצליחה לברוח מ2 מבוגרים שלא יתבזבז החומר.
המון הצלחה ורפואה שלמה!

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
דבר שני לשים אותה לישון בעגלה שזה יותר תחום ופחות קל להתנגד, אחי שהיא ישנה להניח את האנהילציה עליה, ויד אחת מלטפת קצת חזק את הכתפיים והחזה, ואז להפעיל אות האנהילציה.

זה חדש השיעולים האלו?

רפו"ש
בשבועיים האחרונים. בהתחלה חשבנו שזה סתם צינון אבל הרופא מיד הריץ למיון

זמני23

משתמש צעיר
באמת זה קשה לתינוקות
אנחנו עשינו את זה בשניים אחד התינוק יושב עליו והוא קצת מקפיץ אותו עם הרגל
והשני מולו גם שר לו ועושה לו תנועות
צריך לנסות להסיח את דעתם
למרות שלפעמים הם עקשנים במיוחד בגיל הקטן

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה. השאלה אם יש לפחות לקנות מכשיר אינהלציה בלי רעש בכלל או לחילופין מכשיר שלא צריך מסיכה.
אני לא מכירה, אבל יש לי נסיון רק עם מכשיר אחד ומשום מה לא חשבתי לבדוק אולי יש מכשיר טוב יותר.
בשבועיים האחרונים. בהתחלה חשבנו שזה סתם צינון אבל הרופא מיד הריץ למיון
למה חשבתם שזה צינון? היא מנוזלת?
למה הרופא הריץ למיון?

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
היתה תקופה שהבן שלי היה צריך אינהלציה וגם הוא נבהל מאוד מהמכשיר
עשינו טקס שלם כל כמה שעות כשהגיע זמן אינהלציה הדלקתי שירים קצביים (ניגוני מירון - לג בעומר) וכל המשפחה או מי שהיה זמין התקבצו לריקודים ותוך כדי שמתי לו את המסכה ורקדתי איתו ליד המכשיר וזה יצר לו התניה חיובית עד שהוא ממש התרגש בכל פעם שהוא ראה את המכשיר

זה חדש השיעולים האלו?

רפו"ש

א. לדעת שזו הילדה שלך ורק את מכירה אותה הכי טוב ויודעת מה יכול להרגיע אותה.
ב. להתחיל בסבלנות ובנחת, גם אם היא צורחת להשתדל לא להכנס איתה לסגאה של הצרחות, את עושה את מה שהכי טוב עבורה ודבקה במטרה עד לסיום.
ג. לפעמים אין ברירה וחייבים אחד שיושב ומחזיק אותה בכח ואחד שעומד לידה עם המסכה. ועוד אחד שידליק ויכבה כשהיא בכ"א מצליחה לברוח מ2 מבוגרים שלא יתבזבז החומר.
המון הצלחה ורפואה שלמה!

יש מכשיר עם מוצץ ולא מסיכה ממש מוצלח

באמת זה קשה לתינוקות
אנחנו עשינו את זה בשניים אחד התינוק יושב עליו והוא קצת מקפיץ אותו עם הרגל
והשני מולו גם שר לו ועושה לו תנועות
צריך לנסות להסיח את דעתם
למרות שלפעמים הם עקשנים במיוחד בגיל הקטן
שוב תודה על התגובה המהירה והאכפתית.
השאלה אם יש אפשרות למכשיר ללא מסכה או משהו דומה למה זה לא עדיף

YNG

משתמש פעיל
לי רופא מקצועי מאוד אמר שלא חייבים צמוד לפנים, אפשר לקרב רק את הצינור בלי המסכה לאזור הפה אף, אולי צריך בגלל זה מינון יותר גבוה כי חלק מהחומר מתנדף ולא מגיע ישירות לילד.
ניסיתי וממש עזר

Mamma Mia

משתמש מאושר😜
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לי רופא מקצועי מאוד אמר שלא חייבים צמוד לפנים, אפשר לקרב רק את הצינור בלי המסכה לאזור הפה אף, אולי צריך בגלל זה מינון יותר גבוה כי חלק מהחומר מתנדף ולא מגיע ישירות לילד.
ניסיתי וממש עזר
כנ"ל עם התינוקת שלי,
שמים חומר מוגבר, ואז לא חייבים להצמיד לפנים, אלא שמים ליד.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, גם אני לא שמתי ממש צמוד, אבל עדיין היה התנגדות כשהיה ער.

aabb

משתמש צעיר
יש מכשירים עם מנוע חזק יותר שהתהלי מהיר יותר
כדאי לעשות איתם פשוט כדי שילך מהר יותר

שרה נ.

משתמש פעיל
תודה רבה. השאלה אם יש לפחות לקנות מכשיר אינהלציה בלי רעש בכלל או לחילופין מכשיר שלא צריך מסיכה.
אני משתמשת בחלק דומה לזה במקום המסיכה
1727600256999.png

ושמה אותו כמה שיותר קרוב לפנים
בד"כ מתוך שינה

רפואה שלמה!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש מכשירים מיוחדים מהירים
מיועד לחולים כרוניים
אולי תשיגי כזה בגמ"ח כך לפחות זה יקח חמש דקות ולא חצי שעה

כלולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש חלק באינהלציה שמחליף את המסיכה ושמים אתו בפה(כמו שכבר כתבו פה)
תוך כדי אני מראה קליפים/הופעות של שירים
והילד מכבה ומדליק לבד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה