בקשה בבקשה תעזרו לי לא להגיע עם הילדה לבית חולים בראש השנה.

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי לא רלוונטי לגיל שלה, אבל יש כדור ורוד של סטרואידים, שצריך להמיס אותו בנוזלים (חלב או משקה אחר)
הביאו אותו לבן שלי, שלא היה סיכוי שהוא ישים אינהלציה
תוך כמה שעות השיעול השתפר בצורה דרסטית, ואחרי יום-יומיים עבר לגמרי, כדאי לברר עליו.

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
אני לא יודעת מה נתנו לכם לשים באינהליצה איזה חומרים - אבל רופאת ילדים בכירה אמרה לי שאפשר לעשות בכל גיל המרה למשאף - תשאלי את הרופא
זה רק להצמיד לפנים ולתת לנשום 10 נשימות
בהרבה מקרים - הרה יותר יעיל מאינהלציה

אמא לנסיכות

משתמש רשום
אולי לא רלוונטי לגיל שלה, אבל יש כדור ורוד של סטרואידים, שצריך להמיס אותו בנוזלים (חלב או משקה אחר)
תוך כמה שעות השיעול השתפר בצורה דרסטית, ואחרי יום-יומיים עבר לגמרי, כדאי לברר עליו.
זה כדור סיוטיייייי, גורם לעצבנות אצל הילד, לא ממהרים בכלל לתת אותו.
אפשרי בגין הזה

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
לי רופא מקצועי מאוד אמר שלא חייבים צמוד לפנים, אפשר לקרב רק את הצינור בלי המסכה לאזור הפה אף, אולי צריך בגלל זה מינון יותר גבוה כי חלק מהחומר מתנדף ולא מגיע ישירות לילד.
ניסיתי וממש עזר
גם לנו אמרו להוציא את המסיכה ולעשות קרוב לאף כשהתינוק ישן

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה כדור סיוטיייייי, גורם לעצבנות אצל הילד, לא ממהרים בכלל לתת אותו.
אפשרי בגין הזה
נכון שממש לא ממהרים לתת אותו, אבל במקרה שילד לא מוכן לקחת אינהלציה והאופציה השניה היא אישפוז - ברור שעדיף לקחת אותו.
אצל הבן שלי לא ראיתי שום תופעות לוואי, רק שיפור מיידי.

טברינית מקורית

משתמש פעיל
תודה רבה. השאלה אם יש לפחות לקנות מכשיר אינהלציה בלי רעש בכלל או לחילופין מכשיר שלא צריך מסיכה.
יש מכשיר שהמסכה שלו זה מוצץ מנסיון זה מעולה ואפשר גם לבקש לרופא במקום אינלציה משאף שזה עוזר פלאיים וזה 2 דקות כל פעם

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודעת מה נתנו לכם לשים באינהליצה איזה חומרים - אבל רופאת ילדים בכירה אמרה לי שאפשר לעשות בכל גיל המרה למשאף - תשאלי את הרופא
במה זה תלוי? כי גם רופא ריאות וגם רופאת ילדים אמרו לי שא"א להמיר לנו למשאף :(

מרחבית

משתמש מקצוען
גם לי ידוע שבניגוד לעבר יש היום משאפים עם חומרים מתאימים במקום אנילציה.
כדאי מאוד להתייעץ עם רופא ילדים טוב ומעודכן.
הרבה הרבה יותר קל לתת לילד, וגם עוזר בשבתות וחגים, שלא צריך להפעיל מראש על שעון שבת לשעות מסוימות, שזה קצת מורכב.

מנסה את מזלי

משתמש מקצוען
גם לי ידוע שבניגוד לעבר יש היום משאפים עם חומרים מתאימים במקום אנילציה.
כדאי מאוד להתייעץ עם רופא ילדים טוב ומעודכן.
הרבה הרבה יותר קל לתת לילד, וגם עוזר בשבתות וחגים, שלא צריך להפעיל מראש על שעון שבת לשעות מסוימות, שזה קצת מורכב.
בהדגשה על רופא מעודכן
לפני ששבועיים היינו עם ילד בן שנתיים בטרם והרופא ממש לא ידע על המשאף , נתן לנו תכשירים לאינהלציה
למחרת בביקורת אצל הרופאה שלנו - רופאה מעולה , העבירה אותנו מיידית למשאף
ובא לציון גואל

מירימ

משתמש פעיל
בלת"ק
משאף. חצי דקה וסיימנו!
עבדנו בכחות משותפים בעלי ואני "לאזוק" את הילד שלא יפריע
אבל חצי דקה זה זמן סביר...
ב"ה עוזר ממש

אין לי מושג למה הרופאים לא מיידעים על כך.
מה שאני יודעת - מי שביקש קיבל.
תבקשו מהרופא.

רפואה שלמה ושנה טובה

דאבל

משתמש מקצוען
רופא ילדים מאוד מנוסה נתן לי מרשם כזה בלי לנסות אפילו אנהלציה
טען שעובד יעיל יותר
במקרה כמו שלך שווה בבדיקה

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
בלת"ק
תנסי לבקש מהרופא מרשם למשאף עם מסיכה
דקה ונגמר הסיפור
בגילאים האלה אני בכלל לא מנסה אינהלציה רגילה

בהדגשה על רופא מעודכן
לפני ששבועיים היינו עם ילד בן שנתיים בטרם והרופא ממש לא ידע על המשאף , נתן לנו תכשירים לאינהלציה
למחרת בביקורת אצל הרופאה שלנו - רופאה מעולה , העבירה אותנו מיידית למשאף
ובא לציון גואל

בלת"ק
משאף. חצי דקה וסיימנו!
עבדנו בכחות משותפים בעלי ואני "לאזוק" את הילד שלא יפריע
אבל חצי דקה זה זמן סביר...
ב"ה עוזר ממש

אין לי מושג למה הרופאים לא מיידעים על כך.
מה שאני יודעת - מי שביקש קיבל.
תבקשו מהרופא.

רפואה שלמה ושנה טובה
ממש תודה רבה. אתם מדברות על משאף כחול או כתום ?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הילדה שלי בת 7 חודשים, ומאד מאד משתעלת שיעולים מפחידים,
שלחו אותנו למיון ושם נאמר לנו שאם לא נעשה לה אינהלציה מסאיבית נאלץ להתאשפז...
הבעיה שכמו כל תינוק היא צורחת ובוכה וממש ממשתוללת שמניחים עליה מסכה. אשמח לכל רעיון או פתרון למכשיר אינהלצייה שאפשר להפעיל אותו בלי לחבר לפרצוף. תודה ענקית מראש !!!
נ.ב צריך דווקא אינהלציה ולא משאפים !
שנה טובה ומתוקה ורגועה לכולנו.
בלת"ק
כמה רעיונות חלק מהקופסא וחלק מחוצה לה ;)
1- יש אינהלציות שמגיעות עם מוצץ
2- המסכה לא חייבת להיות עליה, אפשר לידה
3- שימי לה בצל טרי טרי ליד הראש- בדוק ומנוסה
4- תבקשי מהרופא מרשם לבטנזול
5- שימי להטיפות אקליפטוס/ מנטה על הסדין ליד הראש
5 רפואה שלמה!!!!!!!!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
3- שימי לה בצל טרי טרי ליד הראש- בדוק ומנוסה
אם זה בגלל ליחה/ צינון אז לשים ליד הראש גרב או ציפה של כרית עם קילו מלח גס (קשור כמובן) זה עוזר לזמן ארוך יותר.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה