דיון בא לשכונה בחור חדש - נינג'ה גריל

תהילתית

משתמש מקצוען
שלום לכולם ,
אשכול מדהים!
בהשגחה פרטית בדיוק רופא משפחה המליץ לבעלי כיוון שהוא עם בעיות עיכול לרכוש מכשיר נינג'ה,בעלי אמר לי לברר לו בדחיפות ולהזמין בהקדם ואז אני רואה את האשכול הזה.
אשמח לדעת,הרופא אמר לו שדגם 750OL הוא הכי מומלץ כי יש לו 15 אפשרויות כולל בישול באדים.אמר שדגם נוסף טוב זול יותר הוא הOP500.
אשמח שמישהו כאן יעשה לי סדר כי אני בדרך להזמין.דפדפתי כאן באשכול וקצת התבלבלתי מרוב דגמים.
האם אלו אכן 2 הדגמים המומלצים? למשפחה גדולה ברוך השם עם הרבה אורחים...
אין לי דפדפן ולא יכולה לראות קבצים או קישורים כלל.
תודה רבה!!!!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם ,
אשכול מדהים!
בהשגחה פרטית בדיוק רופא משפחה המליץ לבעלי כיוון שהוא עם בעיות עיכול לרכוש מכשיר נינג'ה,בעלי אמר לי לברר לו בדחיפות ולהזמין בהקדם ואז אני רואה את האשכול הזה.
אשמח לדעת,הרופא אמר לו שדגם 750OL הוא הכי מומלץ כי יש לו 15 אפשרויות כולל בישול באדים.אמר שדגם נוסף טוב זול יותר הוא הOP500.
אשמח שמישהו כאן יעשה לי סדר כי אני בדרך להזמין.דפדפתי כאן באשכול וקצת התבלבלתי מרוב דגמים.
האם אלו אכן 2 הדגמים המומלצים? למשפחה גדולה ברוך השם עם הרבה אורחים...
אין לי דפדפן ולא יכולה לראות קבצים או קישורים כלל.
תודה רבה!!!!
לדעתי
שניהם בשילוב סיר לחץ
שניהם באותו קיבולת של ליטרים
שניהם לא נוצרו למשפחה גדולה שמארחת ..
7500 משוכלל יותר עם מד טמפרטורה
במצב שלך שא'א להראות לך קישורים הכי טוב להכנס לאחת מרשתות החשמל הגדולות ולהתרשם במקום מהגודל בעיקר - פונקציות בישול יש לכולם עד אין סוף

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לי למכירה שתי יחידות נינגה גריל
קיבלתי במתנה ואין לי מה לעשות איתם
יש מישהי שמעונינת?
הם שתיהם חדשים באריזה

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בכמה הייתם מעונינים?
אין לי עדיין מחיר עדיין לא בדקתי כמה עולה
אברר כמה עולה ואוריד כמה מאות...

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
דגם איי גי 301
אחריות אני לא יודעת
כמו שכתבתי קיבלתי אותם מתנה מעזר מציון
אולי בתוך הקופסא יש אחריות?:unsure:

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
דגם איי גי 301
אחריות אני לא יודעת
כמו שכתבתי קיבלתי אותם מתנה מעזר מציון
אולי בתוך הקופסא יש אחריות?:unsure:

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הגיוני כזה הבדלי מחירים?
או שזה חנויות שאינן קיימות או אילת וכו?

תהילתית

משתמש מקצוען
פרוגניסטית,
איך אפשר ליצור איתך קשר? מתעניינת אבל תלוי באיזה איזור בארץ

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש לי שאלה קצת תמימה
מה ההבדל בין סיר טיגון ללא שמן לגריל?
כמו כן מישהו יודע האם בסיר טיגון ללא שמן של נינגה דגם AF100 שזה 3.8 ליטר האם אפשר להסתדר עם זה שהמיכל לא נשלף (ככה הבנתי בזאפ או שזה לא נכון)?

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
בכמה הייתם מעונינים?
אין לי עדיין מחיר עדיין לא בדקתי כמה עולה
אברר כמה עולה ואוריד כמה מאות...
אנחנו מעוניינים בכ500 ש"ח
(דרך אגב אנחנו קבלנו מעזר מציון מדפסת ומעוניינים למכור ב150 ש"ח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה