דרוש מידע באים לנפוש בעיר אחרת על חשבון הדיירים הקבועים?

מצב
הנושא נעול.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
סליחה, אבל את בני המושבים ש"סובלים" מהנופשים אני לא מצליח להבין!!
הרי זו הפרנסה שלכם, לא? זה מה שרציתם-זה מה שקיבלתם! תתמודדו!!
ומה תאמר על ערים דוגמת נתניה, צפת, וכו'
אלו שזה מפריע להם, זה אומר שהם נשארו בבית ולא השכירו את הדירה, אז אל מי אתה פונה?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ומה תאמר על ערים דוגמת נתניה, צפת, וכו'
אני מדבר רק על המושבים, שם יש צימרים כל השנה ו80% מהתושבים קנו דירות בדעה צלולה שבסופ"ש המושב מתמלא בנופשים
בערים-זה כבר סיפור אחר..

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אני מדבר רק על המושבים, שם יש צימרים כל השנה ו80% מהתושבים קנו דירות בדעה צלולה שבסופ"ש המושב מתמלא בנופשים
בערים-זה כבר סיפור אחר..
אז הנושא נשאר אותו נושא...

ככר השוק

משתמש מקצוען
ואיך תדע עכשיו בשעה 2 בלילה כשיש צעקות מהגינה מי התושב בשכונה שהשכיר להם?
אפשר לדעת. להתאחד כל השכנים, להשקיע בזה קצת זמן, אחרי חופש אחד כבר כולם יישרו קו ויתנו עם הנופשים שלא יעשו רעש

גונן

משתמש מקצוען
הייתי פעם עם המשפחה באיזה מקום בצפון בשבת, ועשינו רעש בשעה די מאוחרת ושכנה אחת צעקה מהחלון שנהיה בשקט, אני כמובן חושב שלא היינו בסדר...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
למה נראה לך שכל מי שגר במושב מחזיק צימר
מתוך כ- שלוש מאות משפחות בישוב ישנם פחות מ - 10 צימרים קבועים ועוד מעט משפחות שמשכירות את ביתם בחופשים.
חלק מבעלי הצימרים הם בעלי כוח שהשתלטו על שטחים ציבוריים אז אל תאמרו לנו תסתדרו עם השכנים שלכם
לכל בעלי הטקסט המטושטש, נא לשים טקסט מטושטש אחד ולא עשר

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לכל בעלי הטקסט המטושטש, נא לשים טקסט מטושטש אחד ולא עשר
והכי סיוט זה, שעד שכבר לחצת מספיק פעמים, בטעות נתת עוד לחיצה אחת, ואז צריך להתחיל את כל הסרט מחדש...

או שמגלים שזה בכלל לא היה כזה מעניין ...

ששונית

משתמש מקצוען
אין לי צל של ספק שהם עוד יסבלו בעוה"ז ובעוה"ב
איזה דיבורים... ועל מי?
על משכירי דירות לאפיקורסים? כופרים? רוצחים?
כולה בני חו"ל שבאו ללמוד תורה בארץ הקודש למרות הקשיים והמרחק
גם בבנין שלי יש דירות שמושכרות לבחורים אמריקאים ואני מכירה מקרוב מאוד את התופעה
פשוט למדנו להתרגל לרעש ולשיחות ולכל מה ששכנות כזו מזמנת והילדים לומדים כמה פרקים בעבודת המידות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
סליחה, אבל את בני המושבים ש"סובלים" מהנופשים אני לא מצליח להבין!!
הרי זו הפרנסה שלכם, לא? זה מה שרציתם-זה מה שקיבלתם! תתמודדו!!
א.לא נכון בכלל! בטח לא במושב בו אני גר וגם לא בשאר המושבים החרדיים בשפלה.
ב.ואם שכן שלי בחר להתפרנס מהשכרת צימרים, זה אומר שלשוכרים מותר לעשות ככל העולה רוחם? מותר להם להזיק לציבור? איפה המקור להיתר כזה?

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בערים-זה כבר סיפור אחר..
מאיפה הבאת את הנתון הזה ביחס למושבים חרדיים?
במושבים החרדיים בשפלה, אין יותר מ 20% בעלי נכסים שיש להם צימר ייעודי להשכרות לנופשים, ואין יותר מ 50% שמשכירים את הבתים שלהם בימי בין הזמנים.
בנוסף לכך, אין במושבים אלו תזוזות נדל"ן בכאלה היקפים (80%) שאפשר לומר שאנשים באו בידיעה שיש צימרים.
אולי אחת לשנה נמכר נכס...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לי יש מתחת הבית גינה, מרכזית יחסית בשכונה. סוחבת אליה די הרבה אימהות וילדים במשל השנה, בשבתות וכו'.
בימי בין הזמנים יושבות בו משפחות עד השעה 2 בלילה במקרה הטוב...3-4 במקרה הטוב פחות.
מרעישים. צועקים. משחקים בכדור, טוחנים אוכל ומלכלכים [הינה מתנקית כל יום ע"י העיריה] שוכחים שיש חיים מסביבם ושלא כל המדינה בחופשה.
זה די מעצבן, האמת.

אבל לא רואה שיש לנו מה לעשות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה