דרוש מידע באיזה טלפון אפשר לשמוע יתרת דקות ניצול חבילה בהוט מובייל

ש.ב.

משתמש פעיל
לאור המצב, שהילדים מתקשרים כל הזמן לשמוע את העדכונים מהבתי ספר זה יכול להיגמר מהר..

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ולכן ניתן להוסיף דקות
לפרטים 0533144474

שולמית פ

משתמש רשום
שרות לקוחות של הוט מובייל מתוך סים של הוט מובייל 199* להגיע לאיש קשר ולבקש את המספר. אין לי את הזמן הזה עכשיו. שימי לב שמה שמודיעים בתקליט אוטומטי לא יעזור לך

ש.ב.

משתמש פעיל
למה זה לא יעזור? מה ששומעים בתקליט זה לא נכון?

שולמית פ

משתמש רשום
בתקליט יודיעו שהחיוב הוא 0 ש"ח כל עוד שלא עברת את החבילה. אבל לא יגידו לך כמה דקות/שיחות כבר השתתפו. אם יהיה לי זמן אחפש את המספר שאומר את הדקות. זכור לי שיש אבל אין לי זמן לזה
מתנצלת.
לכן כדאי להגיע לאיש קשר ולבקש את המספר . יעזור ויועיל לכולנו.

ש.ב.

משתמש פעיל
דוקא המספר שרשמתם עזר לנו מאוד, אם מקישים אח"כ שוב על 1 שומעים כמה דקות נוצלו

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
דוקא המספר שרשמתם עזר לנו מאוד, אם מקישים אח"כ שוב על 1 שומעים כמה דקות נוצלו
אני כבר בכמה חודשים עברתי את סך הדקות שיש לי בחבילה בכמה מאות דקות בחברת הוט מובייל ולא חוייבתי יותר מעלות החבילה. מאד מוזר אבל זאת המציאות. לא לוקח אחריות על אחרים אם כן יחייבו אותם רק מספר מה היה לי.

אבירים

משתמש פעיל
  • בזק: 2199*
  • פרטנר: 1010*
  • פלאפון: 199*
  • סלקום: 444*
  • הוט מובייל: 199*
  • גולן: 613#*
  • 019 מובייל: 01919*
  • רמי לוי: 0556603020

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
  • תודה
Reactions: U&R

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה