כללי באג בסמלי שולחן העבודה

סמואלכ

משתמש חדש
החלפתי מסך למחשב שלי, ולאחר ההפעלה הראשונה כל סמלי השולחן עבודה נהיו בערימה אחד על השני.
כמובן שניסיתי ליישר סמלים לרשת ולהגדיל ולהקטין אותם, וכמובן לכבות ולהדליק את המחשב, ושום דבר לא עזר.
משהו יודע מה הפתרון לזה

ה; מפרוג

משתמש מקצוען
החלפתי מסך למחשב שלי, ולאחר ההפעלה הראשונה כל סמלי השולחן עבודה נהיו בערימה אחד על השני.
כמובן שניסיתי ליישר סמלים לרשת ולהגדיל ולהקטין אותם, וכמובן לכבות ולהדליק את המחשב, ושום דבר לא עזר.
משהו יודע מה הפתרון לזה
עשית "מיון לפי סוג"??

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מקש ווינדוס + R
להפעיל REGEDIT
להגיע בפנל לכתובת הזאת HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics
לבחור בצד השני של המחיצה הערך IconSpacing ולהגדיר אותו בשווי -1125 (מינוס 1125)
לבחור בצד השני של המחיצה הערך VerticalIconSpacing ולהגדיר אותו בשווי -1125 (מינוס 1125)
(לפעמים VerticalIconSpacing לא קיים בכלל)
ואז הפעלה מחדש של המחשב

סמואלכ

משתמש חדש
פתר לי את הבעיה (אגב הערך VerticalIconSpacing לא היה בהתחלה וזה פתר חלקית אבל לאחר הפעלה מחדש הערך VerticalIconSpacing הופיע)
אבל כעת יש בעיה חדשה, שהמצביע מתנתק מהמסך, אני כותב ופתאום המקלדת לא מגיבה עד שאני לא לוחץ שוב על המצביע

נערך לאחרונה ב:

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפתוח מנהל התקנים
להג
פתר לי את הבעיה (אגב הערך VerticalIconSpacing לא היה בהתחלה וזה פתר חלקית אבל לאחר הפעלה מחדש הערך VerticalIconSpacing הופיע)
אבל כעת יש בעיה חדשה, שהמצביע מתנתק מהמסך, אני כותב ופתאום המקלדת לא מגיבה עד שאני לא לוחץ שוב על המצביע
יע למקלדת
למחוק את מנהל ההתקן שלו ולא להתרגש מההזהרות
להפעיל המחשב מחדש
והכל חדש
מה אומרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה