דרוש מידע אתר קניות george

חיליש השני

משתמש פעיל
אני רוצה להמליץ לכם לחסוך בקניות באינטרנט דרך קאשבק.
ספציפית לאתר הנ''ל אין החזר אבל יש הרבה אחרים

פשוט לעבור באתר לפני כל קנייה באינטרנט בשום שלב אינכם מתבקשים לשלם על השירות, פשוט קאשבק לוקחים אחוז מסוים מההחזר שתקבלו.

השתמשו בלינק שלי להירשם. שווה ביותר!

בדרך כלל מקבלים 10 ש''ח דמי הצטרפות (שזמינים רק אחרי שצוברים עוד 90 ש''ח)

האתר קאשבק עובד עם האתרים הגדולים של קניות באינטרנט,
ברגע שאתם נכנסים לאתר קניות כגון נקסט דרך האתר קאשבק (ומומלץ להוסיף את התוסף לכרום שמזכיר לכם לעבור דרכם בכל כניסה שלכם לאחד מהאתרים שהם עובדים איתו) אז זה נחשב כאילו קאשבק שלחו אתכם לקנות שם, ואז נקסט נותן אחוזי החזר על הקניה...
(שווה לנקסט, כי שולחים איליהם לקוחות, ושווה לקאשבק כי הם לוקחים ג"כ אחוז מנקסט, ובעיקר לכם שאתם מקבלים אחוזים מהקניה שלכם בחזרה)

נערך לאחרונה ב:

בדוח

משתמש מקצוען
מישהו מכיר:https://global.direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html
יש דברים מהממים במחירים זולים
אשמח לשמוע אם מישהו התנסה בזה
מה האיכות?
מאיפה הדברים? - לא נראה סיני...
גם אני קניתי אצלם פיזית די הרבה, המחירים לא יקרים בכלל והאיכות ממש בסדר.. יש לבנות מצעים שם 5-6 שנים לפחות, עוברים המוני כביסות ובמצב נהדר

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שנים שאני קונה שם
איכות מעולה
זו חנות בגדים שהיא בעצם מחלקה של רשת סופרים שנקרא ASDA. יש להם מחלקות בסופרים וגם חנויות רק של GEORGE.
ועכשיו יש משלוחים לארץ

ח.ש.ב

משתמש חדש
מקפיצה
האם האיכות כמו האיכות של נקסט,יותר טוב או פחות טוב?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני קניתי נעליים וסנדלים הגיע מהמם ונראה איכותי ממש.
שימו לב לא לעבור את המכס כי כל משלוחים שלהם עוברים בדיקה .

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הגעתי לאתר הזה אחרי שנעלמו מנקסט כל מכנסי בית-ספר שהייתי קונה לבנים שלי

מישהו יודע למה הם נעלמו והאם צפויים לחזור???

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

פשוט לעבור באתר לפני כל קנייה באינטרנט בשום שלב אינכם מתבקשים לשלם על השירות, פשוט קאשבק לוקחים אחוז מסוים מההחזר שתקבלו.

ברגע שאתם נכנסים לאתר קניות כגון נקסט דרך האתר קאשבק (ומומלץ להוסיף את התוסף לכרום שמזכיר לכם לעבור דרכם בכל כניסה שלכם לאחד מהאתרים שהם עובדים איתו) אז זה נחשב כאילו קאשבק שלחו אתכם לקנות שם, ואז נקסט נותן אחוזי החזר על הקניה...
(שווה לנקסט, כי שולחים איליהם לקוחות, ושווה לקאשבק כי הם לוקחים ג"כ אחוז מנקסט, ובעיקר לכם שאתם מקבלים אחוזים מהקניה שלכם בחזרה)
נקסט לא מופיע באתר שלהם.
בטוח שזה עובד עם נקסט?

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

1616445226676.png

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה ההבדל בין 2 סוגי המשלוחים שיש שם? אחד ב 20 שח ואחד ב 25 שח

efic18

משתמש סופר מקצוען
ממליצה מאוד! בגדים איכותיים ותפורים טוב, ברמה של נקסט פחות או יותר, ויותר זולים. יש לפעמים גם מבצעים, שווה לעקוב.
המשלוחים לארץ לוקחים קצת זמן, אבל הגיע בסוף עם שליח עד הבית.

אני בעצמי.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מישהו מכיר:https://global.direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html
יש דברים מהממים במחירים זולים
אשמח לשמוע אם מישהו התנסה בזה
מה האיכות?
מאיפה הדברים? - לא נראה סיני...
אתר מהמםםםם
הזמנתי שם נעלים פעם ואני חורשתת עליהם
אבל שבוע שעבר עשיתי הזמנה ואחרי יממה זה שלח לי הודעה שהם ביטלו אותה מאיזשהי סיבה לא ברורה
ותכלס רציתי להזמין שוב ונגמר המידות וזה היה ממש מבאס
אבל תכלס ההזמנה שעשיתי הגיע תוך שבוע וחצי....
כמו נקסט וכל מיני מהירים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה