דרוש מידע אתר קניות george

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
יש באתר הזה במכנסי תלבושת הרבה קטגוריות : רגיל, רחב, צר, סקיני, צר במותן , צר ברגל. צריך להכיר את הגיזרות השונות.

אני קניתי שם לילדים מכנסיים בגזרה שהיא גם צרה במותן וגם צרה ברגל, ויושב עליהם יפה , אחרי שגיזרה רגילה לא היתה מחמיאה...

מאוד אוהבת להזמין מהם וממרקס אנד ספנסר. לאחרונה כמעט כל הבגדים והנעליים של הילדים (וגם שלי באופן חלקי ) הם משם.

חיליש השני

משתמש פעיל
נקסט ואמזון אין קאשבק. סנובים...
זה תמיד מעצבן אותי...
עדכון חשוב:
כבר אפשר לקבל קאשבק על אמזון!
(קישור שיווקי)

חיה איטה

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע אם מישהו הזמין לאחרונה מהאתר הנ"ל והלך לו תקין
הזמנתי לפני שבוע והם עדיין לא שלחו את ההזמנה, ולא מגיבים בשרות לקוחות

חוששת על ההזמנה שלי

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע אם מישהו הזמין לאחרונה מהאתר הנ"ל והלך לו תקין
הזמנתי לפני שבוע והם עדיין לא שלחו את ההזמנה, ולא מגיבים בשרות לקוחות

חוששת על ההזמנה שלי
היו לי צרות איתם כמה פעמים.
הזמנתי משלוחים בפער של שבועיים והגיעו ביחד. אחד יצא אחרי שלוש שבועות ואחד אחרי שבוע.
ביטלו לי פעמיים הזמנות ופשוט הודיעו שמחזירים כסף בלי התנצלות או הסבר.
בפעם אחרת פיצלו הזמנה לשתיים וחלק אחד לא הגיע. אחרי תחנונים החזירו את הכסף ורק כשעברו חודשיים מההזמנה. ביקשתי פיצוי וקיבלתי קופון עלוב, אולי 5%,לא זוכרת.
היו גם הזמנות חלקות שהגיעו תוך שבועיים-שלוש.

ממשיכה להזמין בגלל המחירים הקורצים אבל אף פעם לא בלחץ של זמן ורק אם זול. אחרת נקסט עדיפים

rdt

משתמש רשום
שימו לב שכרגע אין משלוח חינם לישראל - לא משנה בכמה קונים
1709572256543.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה