אתגר חודש תשרי

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
העליתי צילום מסך של עמוד אקראי מאיש את רעהו.
הקטע שכותבים חייב לכלול 10 מתוך 20 הכותרות מעמוד זה.
האתגר נגמר בראש חודש חשוון.
תהנו :)

upload_2017-10-15_11-53-37.png

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, אז אני אהיה הנחשונית......:p ;) :rolleyes:

יש לי כאן סיפור ארוך ושאלה אולי הוא יראה כמו מכתב מאליהו, או כמו איזה שטר הלוואה של גמ"ח.
אבל אינדקס מידע לשירותים במייל שמישהי קנתה ורוצה למכור הוא לא יהיה, כי אני לא צריכה למכור חולצת בנטון לתינוק או נעלי שבת מנקסט...

מה אני מתחפרת בספור שכזה, אני צריכה בדחיפות מקפיא אלקטרלוקס, למשהו יש? כי חברתי התארסה והדפסנו לה מודעת מאורסים בגודל 2 מטר והכנו ביצים חיים לגלידה (זה בסדר?) ועוד עוגות טעימות.

אז שיהיה לכולם בין הזמנים חוויתי
מירושלים ועד אופקים

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
מוצלחת!!!:p

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
(@פרוגיוזר - כדאי לשקול לפתוח נספח, ולדון שם. להשאיר את העמוד הזה רק לחומרים עצמם, בלי הערות. אחרת יהיה פה סמטוחה אחת גדולה...)

הכל התחיל ממוישי. בעצם- גם קצת יענקי.
לך תדע.
שניהם התארסו ראשונים בשיעור. ומאז נפתח המרוץ של המתארסים למיניהם.
כמה צעקתי בחד האוכל, כמה:
אין להתארס לפני גיל 22.7, אין. ומי שלא יצא לטיול בבין הזמנים שלא יצא על תחילת הזמן, עכשיו זה לא הזמן.
עזר לי?
מה פתאום.
שמעתי בחורים מתלוצצים: מנהל המשק לא מעודכן במה שקורה, והוא זקן.
אני? זקן?
בושה.
הג'ננה קפצה לי ביום ראשון האחרון. עוד יום משמים כזה של תחילת חשוון הגשומה.
הלכתי במסדרון, קיוויתי לגלות את החדרים ריקים. כבר 10 בבוקר! לכו ללמוד, פרזיטים!
כל החדרים היו מלאים.
אני שוקל להתפטר, באמת.

בחדר 401 שמעתי רשרושים, פתחתי את הדלת ונעצתי בנוחכים המובטלים מבט מזרה אימים אמיתי, לא כזה של משגיחים מתחילים אלא מבט כזה שאמור להקפיא בתדהמה את כל הליידיגע'רס.
נראה לכם זה עזר?
לא ולא.
שמעתי אותם ממשיכים להתדיין על החתן החדש:
איפה מוכרים הדפסה מודעת מאורסים גודל 2 מטר, איפה.
כל כך כעסתי.
צעקתי:
על מכתב מאליהו חלק א' שמעתם? על הטור והבית יוסף שמעתם?
הלכות- למדתם?
יש לכם מושג כמה הלכות יש בכל נייר? בכל הדפסה?
שטר הלוואה של גמ"ח- למי יש?? ללווה או למלווה??
ולחתן הזורח אמרתי: נעלי שבת של נקסט?? איך המידות!! איפה הבנאדם לחברו, איפה.

שקט המום השתרר, והבחורים נשמטו אחד אחד.
הבחור האחרון, חתן זקן שאוטוטו מתחתן (ברוך שפטרנו! לך כבר!), ניגש אליי עם חיוך ערמומי:
אם אדוני כל כך מומחה בהלכות...
מה הדין של ביצים חיות בגלידה? בשרי? פרווה? טריפה גמורה?
התלבטתי מה לומר לחצוף, אבל אז החתן השני ניגש אליי.
"יש לי מגהץ שהתחתית שלו נשרפה, מותר לי להחזיר לחנות ולומר שכה זה נמכר לי?
איפה החינוך, איפה היושרה. בושה.

אני צריך להתפטר.
אני צריך לעזור לאנשים. להקים גמ"ח.
אולי אינדקס המידע לשירותים במייל גמ"ח במייל. כמו של אשתי. אולי אני צריך להקים גמ"ח מתחרה, שתתחיל להשקיע קצת יותר, מי יודע.

התפטרתי. סופית.
נראה לכם שזה בא בקלות?
תשכחו מזה.

המשגיח לא ענה לי בפלאפון. אולי זה בגלל שקניתי מכשיר בזיל הזול במכירה השכונתית האחרונה. פלאפון K34 או V22 או Q770. אין לי מושג בכל השמאטעס של הצעירים היום.

בסוף הצלחתי להתפטר.
הלכתי ברחוב וקראתי לאט את המודעות:
דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה, רשימת אתרים שומרי שבת, מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ עם אפונה, קורס לאנ"ש להתקדם ולהתמקצע באקסל.
משעמם.

התגייסתי בחזרה לישיבה.
עשו לכבודי מסיבה גדולה.
קידמו את פניי במאות עוגות. מאות.
הבנתי שאלו שאריות של סיפור ארוך, ושאלה אחת לא פתורה:
איפה יש עוד עוגות טעימות, איפה.

לקחתי את כל העוגות הביתה, מאופקים לירושלים.
אשתי ארגנה מכירת ענק. לקח זמן למצוא אולם!
פרסמו בכל מקום כדלהלן: "דרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל40-30 איש"
בסוף היא מצאה.
ברוך השם.
עזרתי לה לסדר את כל עוגות על השולחנות, וכדי שלא יאכלו לנו את הכל התקנו דלת פנים של שריונית חוסם (זה מה שהיה במלאי, נתמודד!).
אחרי שהכל נמכר רצינו למכור עוד.
אשתי שאלה:
מישהי קנתה ורוצה למכור?
כולן רצו למכור בחזרה, ובצדק. עוגות ישיבתיות הן דבר מזעזע. נתקענו עם המוני עוגות מעוכות. אין לנו איפה לשמור אותם, תלמדו מהנסיון שלי.
וזה הכל.

נ.ב:
למישהו יש כאן מקפיא אלקטרלוקס? עדיף בחינם, ממש יעזור.

תודה.

נערך לאחרונה ב:

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
תשמע...
אתה אלוף האלופים!!!
לעשות כזה סיפור מהנייעס' של איש את רעהו....
זה כמו להפוך חול לזהב!!
:p:p:p

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
לך תדע.
אין להתארס לפני גיל 22.7, אין. ומי שלא יצא לטיול בבין הזמנים שלא יצא על תחילת הזמן, עכשיו זה לא הזמן.
עזר לי?
מה פתאום.
אני? זקן?
בושה.
כל החדרים היו מלאים.
אני שוקל להתפטר, באמת.

בחדר 401 שמעתי רשרושים, פתחתי את הדלת ונעצתי מבט מזרה אימים אמיתי, לא כזה של משגיחים מתחילים אלא מבט כזה שאמור להקפיא בתדהמה את כל הליידיגע'רס.
נראה לכם זה עזר?
לא ולא.
כל כך כעסתי.
צעקתי:
הלכות- למדתם?

הבחור האחרון, חתן זקן שאוטוטו מתחתן (ברוך שפטרנו! לך כבר!), ניגש אליי עם חיוך ערמומי:

אני צריך להתפטר.
אולי אינדקס המידע לשירותים במייל גמ"ח במייל. כמו של אשתי. אולי אני צריך להקים גמ"ח מתחרה, שתתחיל להשקיע קצת יותר, מי יודע.

התפטרתי. סופית.
נראה לכם שזה בא בקלות?
תשכחו מזה.

המשגיח לא ענה לי בפלאפון. אולי זה בגלל שקניתי מכשיר בזיל הזול במכירה השכונתית האחרונה. פלאפון K34 או V22 או Q770. אין לי מושג בכל השמאטעס של הצעירים היום.

בסוף הצלחתי להתפטר.
דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה, רשימת אתרים שומרי שבת, מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ עם אפונה, קורס לאנ"ש להתקדם ולהתמקצע באקסל.
משעמם.

התגייסתי בחזרה לישיבה.
עשו לכבודי מסיבה גדולה.

בסוף היא מצאה.
ברוך השם.
עזרתי לה לסדר את כל עוגות על השולחנות, וכדי שלא יאכלו לנו את הכל התקנו דלת פנים של שריונית חוסם (זה מה שהיה במלאי, נתמודד!).
אשתי שאלה:
מישהי קנתה ורוצה למכור?
כולן רצו למכור בחזרה, ובצדק. עוגות ישיבתיות הן דבר מזעזע. נתקענו עם המוני עוגות מעוכות. אין לנו איפה לשמור אותם, תלמדו מהנסיון שלי.
וזה הכל.

נ.ב:

תודה.
יצירתיות מושלמת ושנונה, טבולה בהומור רענן. עכשו תכתוב באיש לרעהו ותפתור להם את כל הבעיות.

vhsvchch

משתמש מקצוען
פרי שיעמומי לתועלת העם:

הדפסת מודעות מאורסים גודל 2 מטר
מכתב מאליהו חלק א'
שטר הלוואה של גמ"ח למי יש?
ביצים חיים בגלידה
מגהץ שהתחתית נשרפה?
אינדקס המידע לשירותים במייל "גמ"ח במייל"
פלאפון K34 או V22
דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה
דרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30-40 איש
רשימת אתרים שומרי שבת
סיפור ארוך..... ושאלה
מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ
מאופקים לירושלים
נעלי שבת של נקסט איך המידות?
דלתות פנים שיריונית חוסם
למכירה חולצת בנטון לתינוק
להתקדם ולהתמקצע באקסל
עוד עוגות טעימות
מישהי קנתה ורוצה למכור?
למישהו יש כאן מקפי אלקטרולוקס?

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
(@פרוגיוזר - כדאי לשקול לפתוח נספח, ולדון שם. להשאיר את העמוד הזה רק לחומרים עצמם, בלי הערות. אחרת יהיה פה סמטוחה אחת גדולה...)

לך תדע.
עזר לי?
מה פתאום.
אני? זקן?
בושה.
כל החדרים היו מלאים.
אני שוקל להתפטר, באמת.

בחדר 401 שמעתי רשרושים, פתחתי את הדלת ונעצתי בנוחכים המובטלים מבט מזרה אימים אמיתי, לא כזה של משגיחים מתחילים אלא מבט כזה שאמור להקפיא בתדהמה את כל הליידיגע'רס.
נראה לכם זה עזר?
לא ולא.
כל כך כעסתי.
צעקתי:
הלכות- למדתם?
ולחתן הזורח אמרתי: נעלי שבת של נקסט?? איך המידות!! איפה הבנאדם לחברו, איפה.

אני צריך להתפטר.

התפטרתי. סופית.
נראה לכם שזה בא בקלות?
תשכחו מזה.

בסוף הצלחתי להתפטר.
משעמם.

התגייסתי בחזרה לישיבה.
עשו לכבודי מסיבה גדולה.

בסוף היא מצאה.
ברוך השם.
אשתי שאלה:
מישהי קנתה ורוצה למכור?
וזה הכל.

נ.ב:

תודה.

התפטרתי גם אני.
התפטרתי, מהנסיון להתחרות איתך.
פרשתי מהמירוץ, סופית, סופנית, סופית [בו' מלואפמית, ממשקל סופה...].

אומנות שזורה בכל שורה, יצירה משוגעת, מטורללת, אין מילים, אין...

ולציטוט האהוב, מעשה בעלבית:
חתן זקן שאוטוטו מתחתן (ברוך שפטרנו! לך כבר!),

עצם הטוב

משתמש פעיל
אם יצא לכם לקרוא עיתון בשבוע האחרון בודאי צדה עיניכם מודעה בנוסח: דרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30-40 איש אז מי שפרסם אותה זה אני שהייתי עסוק בהכנות האחרונות לאירוע האירוסין של ביתי שאגב חברותיה לכיתה כ"כ התרגשו מהעניין וארגנו לה הדפסה מודעת מאורסים בגודל 2 מ' [כ"י] אז ככה אנחנו שגרים באופקים תכננו כבר את הנסיעה מאופקים לירושלים כבר משבוע קודם. בתור משפחת חסרת אמצעים החלטנו שאת עלות הנסיעה נחסוך ע"י שימוש באינדקס המידע לשירותים במייל "גמ"ח במייל" המכילה בין בשאר נסיעות בחינם. וכך כשבידינו חלק מהאוכל ועוד עוגות טעימות שנשארו מהחג [לצערנו את הגלידה השארנו בבית כי למי יש כאן [באיזור] מקפיא של אלקטרלוקס?! והדודה התעקשה שחייבים לשים ביצים חיים בגלידה] צעדנו לכיוון ההסעה החינמית שהמראה החיצוני היה נראה שהשיגו אותה דרך מודעה (ג"כ חינמית) של : דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה הרבה ברירות לא נשאר מפאת קוצר הזמן והשעה נדחסנו כולנו 16 נפשות [כ"י] בעגלה/ אמבטיה ועשינו את דרכנו ירושלימה תוך כדי הנסיעה הנהג דאג גם לצוטט באוזני מאמר מתוך הספר מכתב מאליהו חלק א' אודות ההסתפקות במועט ובעודי מחפש תנוחה אשתי שמה לב שבנעלי שבת של נקסט איך המידות לא תואמות כלל ואין מצב שהיא מגיעה ככה לאירוסין ואז עלה בראשי הרעיון לקחת מעצבת אופנה לקיים שת"פ ביחד ולשכנע את כולם שלא צרים שהנעליים יהיו אותה מידה והכי יפה זה להופיע עם בגד שגוהץ במגהץ שהתחתית נשרפה אבל זה כבר סיפור ארוך... ושאלה לי אליכם האם לעבור לפורום הסופרים או להתקדם ולהתמקצע באקסל?

אריאל 1

משתמש פעיל
צלצול הטלפון קרע את מנחם מהרהוריו, שלום, ענה בקול עייף, הקול מעבר לקו היה דווקא חיוני, בוקר טוב, האם אתם פרסמתם מודעה דרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30 40 איש? מנחם אישר, הדובר מהצד השני המשיך, יש לנו אולם מתאים, איזה סוג אירוע אתם עורכים? אירוסין, השיב מנחם, בתי מתארסת בשעה טובה. ואיך יספיק המקום? התעניין יתר על המידה ההוא מהשפופרת, מנחם נאנח, בידיו מולל שטר הלוואה של גמ"ח, למי יש ראש למצוקות מקום כשהדעת מוטרפת איך לשלם על הכיבוד בוורט. כמה אתם רוצים? שאל. מה? הגיב הקול, אדוני שאל משהו? המחיר, מה המחיר? שב ושאל, הוא לא ידע מה קורה אתו, סגר את הפרטים והניח את השפופרת בלאות.
הוא הביט סביבו, רבקה ישבה על הספה בסלון עסוקה בשיחה נרגשת על עוד עוגות טעימות שיפארו את הבר, הוא קם בתנופה ופנה לחדרו, בפרוזדור שמע חצאי משפטים על משהו כמו הדפסת מודעות מאורסים בגודל שני מטר וחשב שהוא משתגע, למה צריך את הדבר הזה למען השם? תחושה מוזרה מילאה אותו מעולם לא חש בודד כל כך, הם שמחים ומרוגשים ואני מבכה על כספים, הרהר בקדרות.
האולם היה צנוע ומרוהט בחן, צד החתן הגיעו מאופקים לירושלים עוד בבוקר והקדימו להופיע ראשונים, מנחם הבחין בשמחה הקורנת מפניהם וליבו נחמץ, הוא החליט להסיח דעת מהמציאות ולתת לאירוע לרגש אותו באמת.
מנה ראשונה הוגשה וראש הישיבה של החתן נעמד לנאום, הוא סיפר סיפור ארוך ושאלה בצדו, הוא אמר משהו על נתינה שמולידה אהבה וגורמת לאושר, לצד ראש הישיבה נח ספר מכתב מאליהו חלק א' והוא הקריא מתוכו קטעים מסומנים בקווים, המסר התאים למנחם, הוא חש שהוא ממש רוצה לתת מעצמו יותר, לא, הוא לא ייתן למציאות לסגור עליו.
בריקודים הקצרים שהצליחו לקיים בין טורי השולחנות קיפץ מנחם כנער וחש בעננים, הוא השיל מעצמו את כל הררי הדאגות וחזר לימים היפים, בהם טרדותיו הסתכמו בחולצה שהוכתמה ממגהץ שהתחתית נשרפה בטעות.
מנחם היה מאושר.
מעבר למחיצה עמדה רבקה נרגשת ושמעה בחצי אוזן את להגיה של הדודה פרידה אודות הקינוחים ועל כך שבעיניה ראתה ביצים חיים בגלידה, היא השתדלה להישאר מנומסת ואצה להיפרד ממשפחת החתן, המחותנת הנכבדה היתה רגועה להפליא והתעניינה בביגוד של הקטנטנה שלה ורבקה אמרה חלושות "אלו נעלי שבת של נקסט", איך המידות שלהם? שאלה המחותנת, רבקה נאלצה להשיב שאת הנעליים הללו מישהי קנתה ורוצה למכור אך בטוב לבה העניקה לה אותן לאירוע, המחותנת חייכה בנועם והסיטה את הדיון באלגנטיות לאופי האירוע המכובד והן נפרדו לשלום.
בדרך חזור לא הפסיק מנחם לזמזם מנגינות ורבקה הביטה בו בחשד, אבל העיניים סיפרו הכל, רבקה הניחה לעצמה להיסחף גם היא לגל השמחה והאושר שהתארח בלבם והפעם, לתמיד.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
פרי שיעמומי לתועלת העם:

הדפסת מודעות מאורסים גודל 2 מטר
מכתב מאליהו חלק א'
ביצים חיים בגלידה
מגהץ שהתחתית נשרפה?
אינדקס המידע לשירותים במייל "גמ"ח במייל"
פלאפון K34 או V22
דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה
דרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30-40 איש
רשימת אתרים שומרי שבת
סיפור ארוך..... ושאלה
מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ
מאופקים לירושלים
נעלי שבת של נקסט איך המידות?
דלתות פנים שיריונית חוסם
למכירה חולצת בנטון לתינוק
להתקדם ולהתמקצע באקסל
עוד עוגות טעימות
מישהי קנתה ורוצה למכור?
למישהו יש כאן מקפי אלקטרולוקס?

כבר 10 דקות אני יושב ותוהה מה הקאץ' של הטור שהעלה הרהור עמוק, עד שקלטתי שהוא הפך את המילים לטקסט כדי להקל עלינו, שאפו...

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הרי לפניכם סיפור ארוך..... ושאלה.
מסכת השידוכים של שירה היתה ארוכה ומיגעת.
את כל המוזרים של עם ישראל היא פגשה, באחריות.
היה את הבחור הראשון, שהגיע כולו זחוח. הוא התחיל את הפגישה בלהסביר שכובעו נשאר על הראש מטעמים עקרוניים, שמנהג ישראל דין הוא. לאחר מכן הוא פתח מכתב מאליהו חלק א', והתחיל להקריא.
הבחור השני - היה בערך בחורה. דיבר על נעלי שבת של נקסט, ואיך המידה, האם היא שמה ביצים חיים בגלידה, ולאחותו יש למכירה חולצת בנטון לתינוק.
הבחור השלישי היה מוטרד ביותר מעניני הפרנסה. הוא ברר האם היא תרצה להתקדם ולהתמקצע באקסל או שמא תעדיף לעסור בשיווק של דלתות פנים שיריונית חוסם, הוא מכיר את הבעלים. או שאולי, הוא ראה אתמול מודעה על מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ, זה יכול לעניין אותה?
אחרי עוד הרבה סיפורים מוזרים ובחורים תמהוניים, היה נראה שהיא פגשה את האחד. אהרון הלוי מאופקים.
הפנטזיות על הארוסין היו כבר בשיאן.
היא כבר סיפרה לכל החברות שדרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30-40 איש, ושאם הן יודעות על כזה שתספרנה לה, בררה על הסעות מאופקים לירושלים, חלמה על הדפסת מודעות מאורסים גודל 2 מטר שהמילים שירה רובין עם אהרון הלוי מתנוססות עליה... הדמיונות רצו קדימה אל הארוסין והפריזר שהלך והתמלא בעוד ועוד עוגות טעימות.
אבל הכל התפוצץ ברגע האחרון.
התברר שאהרון שקוע בחובות עד מעל לראשו.

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרי לפניכם סיפור ארוך..... ושאלה.
מסכת השידוכים של שירה היתה ארוכה ומיגעת.
את כל המוזרים של עם ישראל היא פגשה, באחריות.
היה את הבחור הראשון, שהגיע כולו זחוח. הוא התחיל את הפגישה בלהסביר שכובעו נשאר על הראש מטעמים עקרוניים, שמנהג ישראל דין הוא. לאחר מכן הוא פתח מכתב מאליהו חלק א', והתחיל להקריא.
הבחור השני - היה בערך בחורה. דיבר על נעלי שבת של נקסט, ואיך המידה, האם היא שמה ביצים חיים בגלידה, ולאחותו יש למכירה חולצת בנטון לתינוק.
הבחור השלישי היה מוטרד ביותר מעניני הפרנסה. הוא ברר האם היא תרצה להתקדם ולהתמקצע באקסל או שמא תעדיף לעסור בשיווק של דלתות פנים שיריונית חוסם, הוא מכיר את הבעלים. או שאולי, הוא ראה אתמול מודעה על מעצבת אופנה מעוניינת לקיים שת"פ, זה יכול לעניין אותה?
אחרי עוד הרבה סיפורים מוזרים ובחורים תמהוניים, היה נראה שהיא פגשה את האחד. אהרון הלוי מאופקים.
הפנטזיות על הארוסין היו כבר בשיאן.
היא כבר סיפרה לכל החברות שדרוש בירושלים אולם קטן ויפה ל30-40 איש, ושאם הן יודעות על כזה שתספרנה לה, בררה על הסעות מאופקים לירושלים, חלמה על הדפסת מודעות מאורסים גודל 2 מטר שהמילים שירה רובין עם אהרון הלוי מתנוססות עליה... הדמיונות רצו קדימה אל הארוסין והפריזר שהלך והתמלא בעוד ועוד עוגות טעימות.
אבל הכל התפוצץ ברגע האחרון.
התברר שאהרון שקוע בחובות עד מעל לראשו.

WOW
זה ענננקקק!!!!!!

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
כבר על היום הראשון לא הסתדרתי עם מאדם לורן, המורה הבלגית.

''במה את עסוקה, שריונית?'' פנתה אלי באמצע השיעור

''זה'' אני מצביעה על צרור דפים ''מכתב מאליהו אחי וזה רק חלק א' את חלק ב' אמשיך''

''צאי החוצה'' הורתה לעבר הדלת.

קמתי ממקומי, משפילה את עיני, נתקלת בחצאית של המורה.

יש שם סימן כזה על החצאית, כתם חום של מגהץ שהתחתית נשרפה, אני לא מתאפקת

וצוחקת בקול.

''מה עכשיו?'' היא שאלה בטון צורמני.

''זה סיפור ארוך, ושאלה לי אל חברותי '' אני אוזרת אומץ

ואז אני פונה אל בנות כיתתי:''אולי מישהי קנתה כזאת חצאית ורוצה למכור למורה?'' אני

מצביעה על הכתם.

המורה מוציאה מתיקה את הפלאפון K34 או V22 לא זוכרת את הדגם המדוייק.

''מה המספר של הורייך?'' היא פונה אלי בטון חמור.

תופסת באיחור קל שהגזמתי לגמרי

''המורה'' אני מתחילה לייבב ''אמא שלי כרגע בפגישה היא מעצבת אופנה מעוניינת לקיים

שת"פ
עם איזו מעצבת כורדית ואבא שלי המסכן הוא'' אני מנסה לדלות ממוחי הקודח איזו תירוץ

''הוא באמצע לימוד במכללת פרוג, מנסה להתקדם ולהתמקצע באקסל כדי לעבוד אחר כך

בתחום''

''פרוג''? המורה חזרה על המילה המוזרה. ''איפה זה בכלל?''

אני נואשת לגמרי, מילא שקר, ועוד בלי רגלים, אבל רגל תותבת אחת שתהיה לפחות.

'' זה מן רשת של מכללות הפרושה מאופקים לירושלים, משהו מאד מקצועי וידוע ויש להם גם

פורום מאד מקצועי ומאד מטורלל ו..''

''צאי כבר החוצה, שריונית'' צורחת עלי המורה .היא ניגשה אלי וגררה אותי לעבר מקלט בית

הספר '' את נשארת פה, ואל תשכחי לסגור את דלתות פנים, שריונית, חסימה רצינית תעשי

לך''.

ישבתי שם במשך 12 שעות, כפופה בתוך צינוק מטר על מטר, בקושי מצליחה להזיז את אבריי.

למחרת, לא יכולתי לזוז מרוב כאבים, אמא שלי פרסמה הודעה בפרסומון המקומי:

דרושה עגלת אמבטיה במצב מעולה עבור נערה בת 14 שישבה בצינוק חצי יממה''

תוך פחות מרבע שעה חצי מהעיר הגיעו לבקרני, נושאים בידיהם עוד ועוד עוגות טעימות

מהמאפייה של קליינבלאט, הסיפור יכל להסתיים כאן, אבל ההמשך עצוב מאד, וזה קרה בגלל

שמישהי שמה ביצים חיים בגלידה, למזלי, אף אחד מבני עמנו לא טעם מזה מלבד מאדם לורן.

זכותה תגן עליה ועל כל עמה, אמן!!

נערך לאחרונה ב:

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה