להשראה אשכול ענווים.

אגודה אחת

משתמש פעיל
פשיטת רגל

תמיד חשבתי שחברת כובעים תפשוט רגל ותודיע על פשיטת רגל אז יראו את המנכ"ל יושב רגל על רגל ובפנים נמצא כובע הפוך של החברה שלו ואנשים מכניסים לשם צדקה.
משהו כמו הקובץ המצורף ותסלחו לי על התמונה המזעזעת
(אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו)
זה נ"ל רעיון אדיר!

קבצים מצורפים

• פשיטת רגל.pdf
    KB 143.1 · צפיות: 697

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שיילה;2271064:
אכן זה קדימון לקמפיין נרחב על כך שאנשים כותבים דברים ומתחרטים על פרסומם שניה לאחר הלחיצה....

בואי ננסה להרחיב את זה.
מודעות רחוב ענקיות המכילות 2 נקודות תמשוכנה תשומת לב ודאית
פרסום בכל כלי התקשרות הויזואלים של 15 שניות שבהן רואים 2 נקודות על המסך - תגרומנה לאנשים לחתור להבין את המסר.

ולבסוף הקמפיין עצמו שבוודאי יעורר סערה עצומה בציבור.

ואיך אומרים? ומאז.. הם.. חיו.. באושר.. עד.. עצם.. היום.. הזה..

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
איזה אשכול מקסים... הלוואי והייתי רושמת את כל הרעיונות שטסים לי בראש כל הזמן. היה לי משהו לוניש קליה וכו'... הבעיה שאני סבורה שהרעיונות שלי שוים כסף, ולמה שייפול לכל החברות הנזקקות סלוגנים ושמות כפרי בשל?...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לכל הענווים פה, הגיע זמן גאולתם.

חברת ענבי טלי ממושב לכיש, רוצה לקבוע אתכם ריטיינר בהקף של 40,000 לחודש עבור שכירת שרותי קופי לעסק שלהם.

בהצלחה!:)

מי שרוצה להכין את המודעה של הענבים הגואלים, בשמחה..

ערמונים

משתמש פעיל
טראמפים

בינתיים קראתי רק את העמוד הראשון ולא ראיתי את הרעיון שלי לכן מחילה אם משהו כבר העלה פשוט לא היתה לי סבלנות...
בקשר לטראמפ (הוא משלנו?..................) אפשר להשתמש במילה טרמפ בהרבה ויראציות
לדוג' חוזרים עם 'טראמפ' הביתה'/ למתחרים לא עולים על טראמפ בלי שמכירים וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה