אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

מפכ"ל

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• 01-על נהרות בבל.mp3
    2.3 MB · צפיות: 108
  • 02 - על נהרות בבל.mp3
    4.4 MB · צפיות: 90
  • 04-על נהרות.mp3
    4.8 MB · צפיות: 91
  • 11-על נהרות בבל.mp3
    4 MB · צפיות: 85
  • 08 על נהרות בבל.mp3
    7.9 MB · צפיות: 92

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
יש שיר באידיש שמדבר על השיר באידיש.. משהו מרגש
יש למישהו מושג מה זה?
שמעתי את זה פעם..-

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
מישהו יכול בבקשה לשלוח לי למייל (בחתימה) את האלבום המלא של יעקב שוואקי עד בלי די
אני מדגיש שאין בזה גזל כי קניתי בעבר את הדיסק!
שוואקי בעצמו אמר פעם בראיון (נדמה לי שזה היה הוא), שגם אם קנית פעם את הדיסק והוא כבר לא קיים אצלך, זה לא מתיר לך להעתיק אותו. כמו כל מוצר שהתבלה וצריך לקנות חדש. אהבתי את הדוגמה שהוא נתן: אם תקנה בגד בחנות בגדים והוא יתבלה ויתקלקל, אז עכשיו תוכל לחזור לחנות ולדרוש בגד חדש כי "פעם קניתי"?!

כמובן זה נושא מורכב וכל אחד יעשה כהבנתו/הוראת רבותיו.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שוואקי בעצמו אמר פעם בראיון (נדמה לי שזה היה הוא), שגם אם קנית פעם את הדיסק והוא כבר לא קיים אצלך, זה לא מתיר לך להעתיק אותו. כמו כל מוצר שהתבלה וצריך לקנות חדש. אהבתי את הדוגמה שהוא נתן: אם תקנה בגד בחנות בגדים והוא יתבלה ויתקלקל, אז עכשיו תוכל לחזור לחנות ולדרוש בגד חדש כי "פעם קניתי"?!

כמובן זה נושא מורכב וכל אחד יעשה כהבנתו/הוראת רבותיו.
צודק!
הגיוני לחלוטין!
קיבלתי את דבריך!
יישר כח!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה