אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהו את השיר 'ששמעתי'
של שמחה ליינר בדיסק מרקד ?
תודה מראש
תודה רבה
אבל אתה העלית את זה מהקומזיץ שיצא לאחרונה
אבל אני רוצה את זה מהדיסק המקורי
אם מישהו יכול להעלות את השיר 'ששמעתי'
מהדיסק המקורי של שמחה ליינר אודה לו מאוד

נערך לאחרונה ב:

אלישבע שפירא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש למשהו אולי את השיר "ברוך אלוקינו שבראנו לכבודו" בווקאלי?
אשמח מאד!
תודה מראש לכולם!!!

נערך לאחרונה ב:

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה רבה
אבל אתה העלית את זה מהקומזיץ שיצא לאחרונה
אבל אני רוצה את זה מהדיסק המקורי
אם מישהו יכול להעלות את השיר 'ששמעתי'
מהדיסק המקורי של שמחה ליינר אודה לו מאוד
אני שואל שוב
מישהו יכול להעלות את השיר ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה