אשכול לבקשת שירים ישנים

מצב
הנושא נעול.

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
מבדיקה לעומק יותר
גיליתי שזה שיר של
פרחי מיאמי משנת 2003
מתוך האלבום "כלל ישראל"
מקווה שהועלתי.
בכ"א אוכל להעלות לכם את זה מחר

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהו את השיר 'ששמעתי'
של שמחה ליינר בדיסק מרקד ?
תודה מראש

502503

משתמש רשום
המשתמש נחסם
מחפש שני שירים ששר שלמה כהן
1. קל נא תעינו כשה אובד - הושע נא
2. אם תעינו לא תתענו אם שגגנו וכו'

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

קבצים מצורפים

• אם תעינו.mp3
    14.4 MB · צפיות: 77

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אף אחד לא מזהה?
זה נראה כמו שילוב-
יש בתחילה את השיר הישן והמוכר של חב"ד- זאל שוין זיין די גאולה, בקרוב (שכבר תבוא הגאולה, )
השיר המקורי הוא קצת שונה במילים... כי זה של חב"ד אז כנראה לכן שינו את הסוף
ואז כלה כלה נאה וחסודה...

מ.ב.

משתמש מקצוען
יש בתחילה את השיר הישן והמוכר של חב"ד- זאל שוין זיין די גאולה, בקרוב (שכבר תבוא הגאולה, )
השיר המקורי הוא קצת שונה במילים...
על זה אני מדבר, זה המנגינה של חב"ד? כי אני מצאתי את השיר הזה בכמה מנגינות חוץ מהמנגינה הנ"ל

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כי אני מצאתי את השיר הזה בכמה מנגינות חוץ מהמנגינה הנ"ל
אני חושבת שכן, רק שחב"ד זה יותר מהיר...
שיר שאני מכירה מהגן אני צריכה לשאול את הגננת שלי מה המקור של זה :p...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה