תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מה האפשרות הכי זולה לטיסה לארה"ב למשפחה גדולה בדצמבר?

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
בדרך כלל הם באים להסדר גם בלי משפט הם מעדיפים פשרה ואפילו פיצוי קטן כך שאם תתבע למשפט טיסה חילופית תקבל אותה ללא צורך בבית משפט בפועל!
מהנסיון שלי לא
המדיניות שלהם היא להתיש אותך
ומקסימום הגעת עד בית משפט הם ישלמו

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נערך לאחרונה ב:

איש מאה שערים

משתמש חדש
בזמנים כאלו ולדעתי בכל הזמנים חשוב מאד להזמין דרך סוכן שיהיה לך מישהו שדואג בשבילך

אני טס כעשר פעמים בשנה ואני יודע טוב את הכלל ותמיד אני מזמין דרך סוכן מקצועי כך יש לך ראש שקט

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
ביטלו לי את הטיסה לאומן , מישהו יודע איך אני בכל אופן יכול לטוס ? איך אני משיג טיסה מהיום למחר? לרומניה , הונגריה , מולדובה וכו' אשמח לעזרה. שנה טובה!
כל הברעסלברס צובאים על שדה התעופה ומחפשים כל טיסה לכל רחבי אירופה
ואתה חושב שתמצא את זה פה

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
ביטלו לי את הטיסה לאומן , מישהו יודע איך אני בכל אופן יכול לטוס ? איך אני משיג טיסה מהיום למחר? לרומניה , הונגריה , מולדובה וכו' אשמח לעזרה. שנה טובה!
ראיתי שמוכרים מחר טיסה לבודפשט נחיתה ב 10 בלילה המחיר 450 דולר
א. אני לא יודע אם זה באמת זמין
ב. זה סיכון רציני לא להספיק להגיע לפני החג
על פי גוגל מפס זה לוקח 14 שעות נסיעה אבל...........
מקסימום תהיה יותר קרוב לרבנו מאיתנו

כל יום

משתמש רשום
כל הברעסלברס צובאים על שדה התעופה ומחפשים כל טיסה לכל רחבי אירופה
ואתה חושב שתמצא את זה פה
בשביל להשיג מטרה צריך להיות ממוקד ולא סתם יאללה באלגן
וכאן מקום שבהחלט יכול לעזור יותר מאשר שיטוט בנתב"ג עם קריאות וריצות וכו'

3524

משתמש סופר מקצוען
יש הערב מקומות פנויים בטיסת אל על לאתונה במחיר 140 דולר. משם תוכל להמשיך לקראקוב במחיר 326 דולר, תנחת בקראקוב בשעה 1 בלילה. מספיק כדי להגיע לרבינו לפני כניסת החג?

האברך מירושלים

משתמש רשום
מי שרוצה זוג כרטיסים לרומא חברת וויזר 27 באוקטובר עד ה30 באוקטבר כמובן שביטול של הטיסה לא צריך לשלם 300 כל כרטיס לא כולל שינו שם שיוצר איתי קשר D6797466

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה